Kokteilis
Mīli

Tāpat kā vienam, bet labāk. Precētu vīriešu padomi neprecētajiem draugiem 16

Foto – Shutterstock

Bieži vien ir grūti iemācīties atrast savu ceļu attiecību un mīlestības nemierīgajos ūdeņos, ja tev ir tikai neprecētie draugi, kas var sniegt padomu.

Tāpēc tīmekļavietne “Reddit” lūdza precētiem vīriešiem dalīties gudrībās, kas varētu palīdzēt neprecētajiem kungiem – tas nav pārsteidzoši, bet šī saruna izvērtās diezgan plaša.

Sākot no tā, ko tev vajadzētu meklēt mīlestībā, līdz “dvēseles radinieka” definīcijai, šeit būs dažas lietas, kuras tev darētu atcerēties, pirms pieņem lēmumu precēties.

1. “Dzīve nekad nav pilna randiņiem vai trakiem notikumiem. Dzīvē 90% no pavadītā laika ir dīkstāve un, ja tu ar kādu pavadīsi visu savu atlikušo dzīvi, tev ir nepieciešams cilvēks, ar kuru kopā vari vienkārši mierīgi pavadīt laiku.”

2. “Kad brālis man jautāja, kā es zinu, ka mana sieva ir īstā, es viņam atbildēju, ka būt ar viņu ir kā būt vienam, bet labāk. Man laika pavadīšana pat ar draugiem var likties mazliet nogurdinoša. Ar manu sievu tas vienmēr ir bijis viegli. Es domāju, ka tā ir mīlestība.”

3. “Šis ir padoms, kuru es sniedzu cilvēkiem, kas nekad nav bijuši iemīlējušies – būšana ar pareizo cilvēku liek tev negaidīti piefiksēt, ka līnija starp tevi un viņu ir izplūdusi. Es savas otrās pusītes labā daru lietas ar tādu pašu entuziasmu, kā es to darītu priekš sevis. It kā viņa savā ziņā būtu manis pagarinājums. Viņas sasniegumi ir mani, mani laime ir viņējā.”

4. “Kad sāc attiecības, tu iemīlies cilvēkā, kurš liekas īpašs. Ar laiku viņš sāk likties aizvien parastāks. Kad tas notiek, velti laiku, lai izprastu, kas šo cilvēku sākumā padarīja tik lielisku un kas no tā laika ir mainījies. Vai tas ir vienveidīgais dzīvesstils, kad ilgu laiku esi ar vienu cilvēku? Ja tā, tad ievies pārmaiņas. Izdari kaut ko, kas šim cilvēkam parādītu, ka viņš joprojām ir īpašais cilvēks, kurā iemīlējies. Tev nav jābeidz atstāt iespaids uz cilvēku tikai tāpēc, ka viņš ir ar tevi nopietnās attiecībās.”

5. “Ja tu neesi gatavs būt viegli ievainojams sava partnera priekšā, tu neesi gatavs.”

6. “Dvēseles radinieks ir apzīmējums, kurš būtu jānopelna nevis jāiztēlojas. Mana sieva ir mans dvēseles radinieks un nevis tāpēc, ka viņa fiziski atbilst tam, kā es vienmēr esmu iztēlojies, ka mans dvēseļu radinieks izskatās. Viņa ir mans dvēseļu radinieks, jo viss, ko es daru, un viss, kas es esmu, ir labāks viņas dēļ. Nav svarīgi, cik daudz gadu paiet mūsu laulībā, nav svarīgi cik labo un slikto mirkļu mēs piedzīvojam, kādus panākumus un neveiksmes, nav svarīgi kādu atspulgu viņa redz spogulī, es redzu tikai viņu. To pašu sievieti, kurai es solīju savu dzīvi dienā, kad mēs precējāmies. Viņa joprojām ir tā pati sieviete, par kuru es fantazēju un kuru vienmēr cenšos pavedināt. Es nemeloju – es zinu, ka šī sieviete ir mans dvēseles radinieks, jo viņa iedvesmo mani. Un, kad vakarā dodos gulēt un no rīta mostos – visa mana pasaule ir vietā, jo viņa ir tur, mierīgi guļot.”

7. “Izbaudi savu laiku. Būt precētam un neprecētam ir divas dažādas lietas, un tām abām ir savas priekšrocības.”

8. “Mans draugs reiz teica, ka “mīlestība nav kaut kas tāds, ko jūti, tas ir kaut kas, ko dari”. Just mīlestību un teikt kādam, ka viņu mīli, nav pietiekami – tev tas ir jāpierāda ar savu rīcību.”

9. “Beidz tiekties pēc cilvēkiem vairāk nekā tiecies pēc savām kaislībām. Kaislīgi cilvēki ir ļoti pievilcīgi – neatkarīgi no tā, kā viņi izskatās.”

10. “Atrodi cilvēku, kuram rūp tavas intereses, vai vismaz kurš patiesi atbalsta lietas, kas tevi padara par tevi – pat ja viņam tās neinteresē. Manai sievai it nemaz neinteresē futbols, bet viņa tik un tā nāk uz manām spēlēm atbalstīt.”

11. “Mīlestība nav tā kņudošā sajūta vēderā, kad pirmoreiz esi ar kādu. Tā ir aizraušanās. Mīlestība ir tā, kas var turpināties pēc tam, kad aizraušanās izbeidzas. Tā nav nomācoša, bet tā ir daudz stiprāka un paliekošāka… un atceries, ka randiņi ir pārbaudes periods – ja kaut kas liekas nepareizi, tā arī, visticamāk, ir un attiecību izbeigšana ātrāk ir labāka nekā laika izniekošana. Nav jābūt perfektam, bet gan perfektam vienam priekš otra.”

12. “Nepieņem, ka sekss kļūs labāks, tas paliks tāds, kā ir. Ja tev kaut kā pietrūkst, vai vēlies ko vairāk, bet otrs to nezina, nekas nemainīsies.”

13. “Esi godīgs. Esi nežēlīgi godīgs. Esi drošs, ka otra pusīte ir godīga pret tevi. Kad cilvēki iet uz randiņiem, satiekas vai mēģina to darīt, viņi bieži vien saka to, ko otrs cilvēks vēlas dzirdēt vai prezentē to sevis versiju, kuru, viņuprāt, cilvēki vēlas redzēt. Īstermiņā tam nav ne vainas. Ilgtermiņā tas nekam neder. Esi godīgs, atrodi kādu, kuram patīk patiesā tevis versija, un otrādi.”

14. “Apzinies, ka kādā posmā attiecībās tu, visticamāk, kļūsi gana aizkaitināts/nemierīgs/dusmīgs, lai vēlētos izšķirties. Attiecībām būtu jābūt labām gandrīz visu laiku, bet doma, ka jums nekad nebūs strīdu, kas liks jums abiem raudāt vai vismaz īslaicīgi vienam otru ienīst, ir muļķīga. Tu kādreiz tā jutīsies. Tev jāatceras, ka šādas sajūtas ir normālas. Tev ir sev jājautā, vai tas, kas ir starp jums, ir gana labs, lai tiktu cauri grūtajiem brīžiem.”

15. “Tev nav jāpūlas ne tuvu tik smagi, kā domā. Ja viņa tev ir īstā, tam vajadzētu būt viegli.”

LA.lv