Foto – Shutterstock

Vai ar bišu produktiem pietiek vai jālieto vitamīni? 0

Pievieno LA.LV

“Kad biju Rīgā uz izmeklēšanu – man sāp mugura un locītavas, ārsts papildus recepšu zālēm ieteica lietot arī aptiekā nopērkamos vitamīnus. Negribas izdot naudu un dzer to ķīmiju. Vai tiešām ar dabas līdzekļiem nepietiek? Pats esmu bitenieks un ikdienā lietoju gan medu, gan propolisu, gan ziedputekšņus.”  Jānis (65 gadi) Dobelē

Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
“Putins Madonā?” Cilvēki nespēj noticēt savām acīm, ieraugot ko ļoti mulsinošu pirms Līgo svētkiem
Lasīt citas ziņas

Atbild ģimenes ārste Gunta Tīcmane: “Aptiekā nopērkamos vitamīnus ziemas laikā varētu ieteikt pacientiem pēc kādas nopietnas slimošanas vai organisma novājināšanās dažādu iemeslu dēļ. Ja uzturā lieto gan augļus un dārzeņus, gan gaļas un piena ēdienus, kā arī lasītāja uzskaitītos bišu produktus, domāju, ka pēc mākslīgiem vitamīniem nebūtu īpašas nepieciešamības. Tomēr jāuzsver vēlreiz – ja ir kaulu un locītavu problēmas, svarīgi būtu pietiekamā daudzumā uzņemt kalciju (to satur piens un piena izstrādājumi).”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.