Ingmārs Līdaka: Septembra vidū pavēli par valsts pamešanu 3 mēnešu laikā saņems aptuveni 6000 cilvēku 502

Runājot par latviešu valodas pārbaudījumu norisi Krievijas pilsoņiem un to, kas notiks, ja pārbaudījums netiks nolikts, Ingmārs Līdaka, 14. Saeimas deputāts (AS), Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” skaidro, ka likums tika pieņemts septembrī, īsi pirms vēlēšanām, un apgalvo, ka viņam neesot skaidrs šī likuma mērķis.

Reklāma
Reklāma
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9
Lasīt citas ziņas

Varbūt mērķis bija dabūt ārā no Latvijas šos pensionārus, varbūt mērķis bija padarīt šos cilvēkus lojālus valstij. Ne viens, ne otrs nav īsti saprātīgs. Ja mērķis bija panākt, lai šie cilvēki nožēlo to, ko ir izdarījuši, tad šis mērķis ir panākts, bet par ļoti lielu cenu, viņš uzsver.

“Pēc manām aplēsēm varētu būt, ka septembra vidū pavēli par valsts pamešanu 3 mēnešu laikā saņems kādi 6000 cilvēku. Pamatā gados veci, kuriem Krievijā nav nekā.”
CITI ŠOBRĪD LASA

Un tad pareizināsim šo skaitli ar 5, jo katram ir bērni, mazbērni. Un šis ir tas skaitlis, cik ienaidnieku valstij mēs iegūsim, viņš skaidro. Tie būs cilvēki, kas šo valsti un visu latvisko nīdīs.

Jau tagad ir vairākas krievu ģimenes, kas plāno pārcelties uz dzīvi Krievijā. Viņš norāda, ka mēs zaudēsim šeit izskolotus cilvēkus, kas varētu Latvijā maksāt nodokļus.

I.Līdakas pārliecība par pareizāko variantu, kas vēl ir iespējams, saistīts ar uzturēšanās atļaujām, kas ik pēc pieciem gadiem jāpārraksta. Pie šīs pārrakstīšanas cilvēks, kas šeit dzīvo un kam šeit ir ģimene, varētu uzrādīt eksāmena rezultātu, tad process būtu mazliet ievilcies, un laiks, lai iemācītos valodu, būtu adekvātāks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.