Kā veidojas Dziesmu un Deju svētku izmaksas? Skaidro pasākuma režisors 34

Beidzamajās dienās sabiedrībā atkal aktualizējusies Dziesmu un deju svētku tēma un no tās izrietoši arī par biļešu pieejamību uz pasākumu.

Reklāma
Reklāma
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Lasīt citas ziņas

TV24 raidījumā “Preses klubs” savus komentārus par šiem jautājumiem sniedzis pasākuma režisors Kārlis Anitens.

Sākotnēji gan viņš atzīst, ka var kļūdīties, jo precīzi neatceras iepriekšējo svētku kopējo budžetu – tie bijuši 6,8 vai 8,6 miljoni eiro. Tā ir kopējā summa par visu pasākuma norisi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nākamgad, visticamāk, izmaksas būšot augstākas: “Skaidrs, ka visas gulēšanas, dzīvošanas, ēšanas – viss taču maksā dārgāk. Labi, pašvaldības piedalās ar kaut kādu naudu, bet nav jau tā, ka biļešu naudu kāds iebāž kabatā, jo Dziesmu svētkus jau rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, tā ir valsts iestāde. Vienkārši tās izmaksas aug.”

Skolēnu Dziesmu un deju svētku norise dažādos laikos

Cita starpā Anitens izteicis arī savu viedokli par tēmu, ka valdības pārstāvjiem tiek piedāvātas privilēģijas biļešu iegādē: “Man liekas, ka tām nebija jābūt privilēģijām, man liekas, ka tam bija jābūt uzdevumam, ka Saeimas deputātiem Dziesmu svētkos ir jābūt obligāti. Ja jūs esat mūsu priekšstāvji, tad esiet visi tur klāt.”

Viņš uzskata, ka valdības pārstāvji varētu nākt ar savām otrajām pusītēm, jo šis ir notikums, kurā priekšstāvjiem būtu jābūt pirmajiem, kas tur ir un jūt tautas spēku.

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.