Veselam
Dzīvesveids

Konferencē spriedīs par vardarbības novēršanu un starpinstitucionālās sadarbības veicināšanu0

Foto-Fotolia

Šodien starptautiskajā konferencē “Starpinstitucionālā sadarbība vardarbības gadījumu risināšanā: no prevencijas līdz rehabilitācijai” eksperti spriedīs par praktiskām pieejām starpinstitucionālās sadarbības veicināšanā un vardarbības novēršanā, informēja Labklājības ministrijas (LM) pārstāvis Egils Zariņš.

Ikgadējo konferenci ministrija rīko sadarbībā ar nodibinājumu “Centrs Marta”, kā arī Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas un Ziemeļu Ministru padomes atbalstu.

Pasākumā eksperti no Zviedrijas dalīsies pieredzē ar rehabilitācijas programmām darbā ar vardarbību veikušām personām. Savukārt eksperts no Kanādas prezentēs aizdomu indeksu, ko var izmantot pirmās saskarsmes institūciju darbinieki vardarbības gadījumos pret vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Konferences izskaņā tiks stāstīts par jauniešu programmas pētījumu rezultātiem saistībā ar vardarbības novēršanu jauniešu vidū.

Tiks arī runāts par pieredzi ar dažādiem starpinstitucionālās sadarbības rīkiem un izstrādāto metodisko materiālu, kā arī apmācību programmām sociālajam darbam ar vardarbībā cietušām un vardarbību veikušām personām. Konferences praktiskajās darbnīcās tiks analizēti gadījumi un apskatīti dažādi starpinstitucionālās sadarbības modeļi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Paldies, ka man ziedojāt, bet vispār valstij tas būtu jādara!” Kā “Latvijas lepnuma” balva palīdzēja Jurkām nepadoties
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. “Nolaupītā vērtība varētu būt pusmiljons eiro, bet Balandinu atstāja dzīvu kā brīdinājumu,” Krieķis atklāj patiesību 16
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Notikušais ar Navaļniju saistīts ar Latviju: sarunā ar Francijas prezidentu Putins nāk klajā ar pārsteidzošu versiju
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Gūlās manā gultā un teica, ka jāguļ kopā.” Pašvaldība Sanitai sagādā pārsteigumu, dzīvoklī izmitinot svešinieku
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Smaga avārija uz Vidzemes šoseja: kravas auto ietriecies mikroautobuss, daļēji bloķēta satiksme
6 stundas