“Ne mums ragi izauga, ne acis izkrita.” Kāpēc cilvēki izvēlas slimot, nevis vakcinēties? 193
Dr. Apinis

Foto: TASS/ SCANPIX/ LETA

Kāpēc cilvēki izvēlas slimot, nevis vakcinēties? Televīzijas TV24 raidījumā “Dr. Apinis” ar novēroto dalās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas ārsts Eduards Boļšakovs.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
TV24
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Viņš pastāsta, ka pirms bija pieejamas vakcīnas, liela daļa Covid-19 nodaļā strādājošo slimoja vai bija Covid-19 kontaktpersonas, tāpēc bijis grūti nodrošināt darbu nodaļā cilvēkresursu trūkuma dēļ.

Taču tiklīdz lielākā daļa personāla vakcinējusies, šī problēma izzudusi: “Tas reāli strādā! Kādi pierādījumi vēl ir vajadzīgi?”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš uzsver, ka neviens ārsts, medmāsa nebūtu vakcinējušies ar apšaubāmu preparātu. “Ne mums ragi izauga, ne acis izkrita. Visi normāli pārdzīvoja. Visi veseli. Nevienam nebija komplikācijas, ar kurām būtu jāvēršas pie ārsta,” pastāstīja Boļšakovs.

“Trombembolijas bija, ir un būs,” saka ārsts un pastāsta kādu konkrētu gadījumu, kad to pirms Covid-19 pandēmijas teātrī piedzīvojis kāds jauns, sportisks vīrietis.

Mediķis norāda, ja viņš būtu vakcinējies, tad noteikti to izplatītu medijos un visi par to runātu, bet tas notika pirms pandēmijas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.