Putina jaunais ierocis – Ukrainas un Eiropas nosaldēšana? 117

Vēsture rāda, ka Krievija pavērsienus kaujas gaitās guvusi ziemā ar nosaldēšanas metodi – pret vācu armiju, pret Napoleona armiju – vai NATO šādu stratēģiju uztver nopietni?

Reklāma
Reklāma
“Tu padarīji mana desmitgadīgā dēla dienu neaizmirstamu!” Ādažos kāds svešinieks no sirds iepriecinājis zēnu, kurš nupat nopircis makšķeri
“Es nerunāju latviski!” Tūrists no Šveices, kurš apguvis latviešu valodu, sašutis, ka vairākās kafejnīcās nevar veikt pasūtījumu valsts valodā 45
Kokteilis
TESTS. No 1 līdz 9: izvēlies vienu ciparu; aiz katra no tiem slēpjas slepens vēstījums tieši tev 4
Lasīt citas ziņas

“NATO atbildība šeit ir ierobežota. Protams. Jo NATO nerisinās tos jautājumus, kas jārisina nacionālajām valdībām,” šādu viedokli TV24 raidījumā “Globuss” pauda Jānis Garisons, Aizsardzības ministrijas Valsts sekretārs, bet viņš piekrīt, ka

Krievija ir ļoti meistarīgi īstenojusi ilgtermiņa stratēģiju, kur ne tik daudz ASV, bet lielākā daļa Rietumu valstu uzķērās uz atkarības stratēģiju.
CITI ŠOBRĪD LASA

Lai arī Latvijas valdība ir brīdinājusi arī tādas valstis kā Vāciju pirms kāda laika, ka gāzes vadi Baltijas jūrā novedīs pie pastirpinātas atkarības, tad tagad redzam – pretēji savulaik solītajam, ka gāze nekad nekļūs par ieroci, tas tomēr ir ierocis, skaidro Garisons.

Viņš norāda, ka jāgatavojas sarežģītai ziemai, bet NATO te var piedalīties tikai ar komunikāciju līniju, savienojošo jūras kabeļu, infrastruktūras fizisko aizsardzību.

Projektu “Globuss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Globuss” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.