Ilustrācija – Brigita Ektermane. Foto – Anda Krauze un Shutterstock

Sala mēnesis Akas zīmē. Kā janvāri raksturo seno latviešu horoskops 2

Pasaule sastāv no enerģijas, mēs paši un viss ap mums vibrē, atrodas kustībā, arī neredzamais, neaptaustāmais, skaidro zīmju tulce un māksliniece Brigita Ektermane.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Lasīt citas ziņas

Mūsu senči savu dzīvi vadīja pēc saules cikla, arī mūsu dzīvēs palikušas tās pašas lielās likumsakarības, kuras jāpatur prātā sadalot savu dzīvības enerģiju vienmērīgi gada garumā. Visprecīzāk to atspoguļo gadskārtu zīmes.

Tukšums simbolizē jaunas iespējas
Akas zīme simbolizēja Sala mēnesi. Tie ir četri zelta krusti, kas veido pamatus ar tukšuma telpu centrā. Tukšums runā par to, ka sācies jauns gads, jaunas iespējas, jaunas idejas, jauna informācija, kura jāizvērtē un jāizmanto savā labā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Katram pašam jāpieņem lēmums, jātic sev, jāatmet nedrošība un šaubas, nogaidīšana. Zelta krusti aicina uz aktīvu darbību, atgādinot, ka domas strādā kā vadības pults, tātad mērķis jānoformulē skaidri.

Ziemas laiks paredzēts vairāk prāta darbam – plānošanai, taupot enerģiju, jo dienas vēl ir īsas, saules maz, arī dabā valda miers.

Ko latviešu zīmes sola Sala mēnesī dzimušajiem?
Ziemas laikā dzimušie ļaudis uz likteņa labvēlību jaunībā un agrīnā briedumā reti var cerēt. Materiālā labklājība, lielā mīlestība un prieks varētu piepildīties vēlākos gados. Ilgi gaidītais piepildījums šos cilvēkus pavadīs visu turpmāko dzīvi. Janvārī dzimušajiem ir svarīgi nospraust konkrētus mērķus, jo viņi ir jaunu ideju ģeneratori, atrodas attīstībā, ir avangardisti, labi cilvēku pazinēji.

Saudzējiet sevi, mēģiniet abstrahēties no visa negatīvā, saglabājiet mierīgu līdzsvaru. Lai būtu vairāk laimes, veselības, gaismas un prieka baudiet oranžo krāsu gan dedzinot sveces, gan baudot oranžus augļus un dārzeņus, gan izvēloties apģērbam vairāk krāsu.
Biežāk smaidiet!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.