VIDEO. Kā tas izskatās? “Ļaunuma ass dvīņi”, ķiķinot vizinās krievu “limuzīnā”, pirms sirdi plosošas atvadīšanās 195

Šis ir negaidīts brīdis, kad Krievijas federācijas prezidents Vladimirs Putins un viņa jaunais labākais draugs, Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns, ir redzami ķiķinām, braucot pa Ziemeļkoreju karaoke stila braucienā, raksta britu tabloīds The Sun. Diktatoru dīvainā tikšanās beidzās ar emocionālu atvadīšanos, kad 71 gadu vecais Putins pamāja Ziemeļkorejas augstākajam vadītājam, lidojot mājās no satraucošā ceļojuma uz Ziemeļkoreju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Redzamajos kadros no 350 000 eiro vērtā ložu necaurlaidīgā Aurus limuzīna iekšpuses redzami “Ļaunuma ass” dvīņi, kas brauc pa Ziemeļkorejas galvaspilsētu Phenjanu. Putins trešdien izmēģināja dārgo auto, bet 40 gadus vecais Kims sēdēja viņam blakus, diktatoriem braucot bez drošības jostām. Viņiem pat izdevās atrast laiku, lai apmainītos sēdvietām, jo ​​Kims sēdās pie sava jaunā limuzīna stūres, ko viņam uzdāvināja Putins.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video redzams skats, kā parasti nežēlīgais un vēsais Putins plēš jokus ar Kimu. Tiek ziņots, ka abi dalās “nepiespiestās domās” par saviem braucieniem ar automašīnu, raksta Ziemeļkorejas valsts mediji.

Vakar vēlu vakarā Putins iekāpa savā milzīgajā prezidenta lidmašīnā, lidojot uz Vjetnamu, norādot uz divu dienu valsts vizītes beigām Ziemeļkorejā. Lidmašīnai sākot pacelšanos, Putina galvu var redzēt pie lidmašīnas ilumonatora, lai atrastu Kimu cilvēku pūlī, tad Putins saspieda rokas un pacēla tās uz augšu, lai signalizētu par ciešo saikni starp abiem līderiem. Pēc tam viņš pamāja Kimam ar melanholisku skatienu acīs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.