Ilustratīvs attēl.s
Ilustratīvs attēl.s
Foto. David Inderlied/dpa

VIDEO. Novatoriska pieeja kustībām. Pansionātu iemītnieki ir sajūsmā 1

Pasaulē, kurā aktīvs dzīvesveids un mobilitāte ir būtiska, lai uzturētu labu veselību, ir viegli aizmirst par tiem, kuriem var nebūt tādas pašas iespējas. Piemēram, aktīvs dzīvesveids bieži vien ir liels izaicinājums pansionāta iemītniekiem. Roterdamā, kā vēstīts “Newsflare”, kāda vīrieša mērķis ir to mainīt.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Lasīt citas ziņas

Viņa vārds ir Džoels, un viņš ar aizrautību rosina pansionāta iemītniekus vairāk kustēties rotaļīgā un patīkamā veidā. Pansionātu iemītnieki visā Roterdamā ir lieli ieguvēji no Džoela novatoriskās pieejas kustībām – daudzi stāsta par samazinātām sāpēm un jaunatklātu mīlestību pret vingrošanu.

Džoels uzskata, ka kustība ir būtiska laimīgai un veselīgai dzīvei neatkarīgi no vecuma. Tāpēc viņš izmanto spēles un rotaļas, lai uzmundrinātu pansionātu iemītniekus, sākot no maigām stiepšanās līdz jautrām deju kustībām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Džoels uzskata, ka kustībai ir pozitīva ietekme arī uz garīgo veselību, tā palīdz cilvēkiem justies vienotākiem un laimīgākiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.