“Visa pensionēšanās sistēma sabruks…” Pētersone par naudas izņemšanu no pensiju 2. līmeņa 0

Pievieno LA.LV

Par pensijas otrā līmeņa naudas izņemšanu TV24 raidījumā “Preses klubs” savu viedokli pauda LDDK viceprezidente, Veselības aprūpes darba devēju asociācijas izpilddirektore un Bauskas novada domes deputāte (LA) Ināra Pētersone.

“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
Lasīt citas ziņas

Viņa uzskata, ka visa pensionēšanās sistēma sabruks, ja šis lēmums tiks pieņemts.

Pētersone norāda, ka sistēmā kaut kas nav kārtībā, jo, kad notiek nelaime un mantoto naudu grib izņemt, valsts pieprasa samaksāt 25% iedzīvotāju ienākuma nodokli, savukārt, ja nauda tiek pievienota pensiju līmenim, nekas nav jāmaksā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas ir nenormāli daudz, tie nav ne pieci, ne desmit procenti,” viņa piebilst.

Plašāk skaties video.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.