×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
1. februāris, 2018
Drukāt

Piezīdušies naudas dēļ – Brieža bijušais treneris skarbi kritizē Maira trenerus un komandu (24)

foto: Facebookfoto: Facebook

Maira Brieža pašreizējā treneru brigāde ar Sandi Kleinu priekšgalā ir ļoti neprofesionāla, bet viņam apkārt esošā komanda piezīdusies tikai naudas dēļ, uzskata Brieža bijušais treneris Elvis Mihaiļenko.

Pasaules boksa supersērijas pusfinālā Briedis sestdien līdzīgā un ļoti skatāmā cīņā zaudēja ukrainim Oleksandram Usikam. Mihaiļenko šo cīņu vēroja netālu no ringa sarkanā stūra, kur atradās Brieža komanda, un par redzēto un dzirdēto ir šokēts.

“Ja Mairis vēl plāno turpināt karjeru un mūsu bokserim ir ļoti labas perspektīvas, tad viņam nopietni jāpadomā par savu komandu. Es redzu nevis profesionāļu komandu, bet gan cilvēkus, kuri piezīdušies Mairim sava personīgā “pīara” un lielās naudas dēļ,” portālam lsm.lv sacīja Mihaiļenko. “Tur bija pieci seši cilvēki. Bez bijušā triatlonista Sanda Kleina bija arī ārsts vai tā dēvētais “ketmens”, fitnesa treneris no pauverlifteriem Agris, un vēl menedžeris Alberts, kurš boksā ir gadus piecus, ne vairāk, kā arī atbildīgais par sadarbību ar presi Raimonds, kura misija tur nebija saprotama, un vēl divi man nepazīstami cilvēki. Taču pat ne tur ir sāls. Pirmajā pārtraukumā starp raundiem katrs no viņiem kaut ko kliedza, katrs ieteica kaut ko citu, mēģināja savu viedokli ieteikt Mairim. Pēc boksa likumiem ringā tajā brīdī ir jābūt vienam cilvēkam, un tikai vienam jārunā un jādod padomi. Šeit bija otrādi – visi seši kaut ko runāja. Turklāt runāja “mātes valodā”, pūlējās cits citu pārtraukt. Labs padoms no menedžera Alberta Hačaturova: “Lai viņš baksta ar kreiso”. Kā jums patīk? Un tas cīņā par pasaules čempiona titulu – baksti ar kreiso. Sandis viņam pretim: “Aiztaisi muti!”. Bet menedžeris atcērt: “Ej, tu…”

Mihaiļenko tur notikušo nosauc par tirgu, viņaprāt, nebija nekādas taktikas un stratēģijas. Ja tāda būtu, Briedis droši vien uzvarētu. “Savā būtībā Briedis ir ļoti ievainojams cilvēks. Viņš nav no dzelzs. Viņam visu laiku nepieciešams atbalsts, uzmundrinājums, viņam jāpaskaidro, kāpēc jādara tā vai šitā. Un tad viņam viss sanāks, viņš noticēs pats sev. Manuprāt, neviens no komandas līdz galam neticēja, ka Briedis var uzvarēt. Kā viņi var viņu uzmundrināt un visu kārtīgi izstāstīt, ja neviens no viņiem nekad nav bijis profesionāla boksera ādā un nezina, kā cilvēks jūtas astotajā raundā, kā 11. raundā. Lai arī tur būtu desmit augstākās izglītības sporta akadēmijā.”

Viņa bijušais treneris ievērojis, ka pēc cīņas Mairis viens pats pameta ringu un lēnām devās uz ģērbtuvi, bet komanda ringā vēl kaut ko svinēja. Un tikai pēc kādas minūtes attapās, ak, viņu bokseris ir aizgājis. “Tajā brīdī man palika ļoti žēl Mairi, lai arī ko es par viņu teiktu. Pat palika kaut kā ļoti neērti. Kā tā? Tas izsaka vienu – viņa stūris, viņa komanda Mairim ir vienaldzīga, viņam komandā nav autoritāšu. Tajā brīdī viņš izskatījās tik bezpalīdzīgs.”

Mihaiļenko uzskata, ka Briedim vajadzētu braukt uz ASV un tur tālākās perspektīvas būtu daudz lielākas, bet primārais – mainīt sev apkārt esošo komandu. Elvis bija Brieža treneris 2012. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Neviens izbijis bokseris nevar būt par trenneri tāpēc, ka viš ir kontuzēts.

 3. Tiešām kas tie par treneriem Mairim,ko viņi ir sasnieguši sportā jo sevišķi boksā.Nekas nav dzirdēts par viņu sasniegumiem,bet kādu piāru ap Mairi uztaisījuši it k;a viņi ir baigie boksa profi.

 4. Cik viegli ir cilvēkiem iebarot to, ko vajag un vēl labāk, ja viņš ir pārliecināts uz viesiem 100 par savu redzējumu.
  Šeit visam apakšā ir pavisam kas cits.

  • Augstākā līmeņa sportistam vajag augstākā līmeņa treneri, tas taču būtu jāsaprot jebkuram, pat tam, kas murgo par iebarošanu

 5. Pirms Elvisa komentara runaju ar Latvijas boksa ilgadejiem treneriem boksa entuzjastiem viņiem viedoklis ari mans esmu nodarbojies ar šo sporta veidu diezgan ilgi ir stipri lidzigs ka Elvim Mihaiļenko.

 6. Pirms Elvisa komentara runaju ar Latvijas boksa ilgadejiem treneriem boksa entuzjastiem viņiem viedoklis ari mans esmu nodarbojies ar šo sporta veidu diezgan ilgi ir stipri lidzigs ka Elvim Mihaiļenko.

 7. Labs gājiens bija Agra Freijas ieskriešana ringā un Maira pacelšana. Bija skaidri redzamas Maira sajūtas, kauns, neērtums utt., Intervija pasaka visu uz 100 par visu to komandu. Cilvēku varza, kas cenšas spīdēt uz kāda cita cilvēka fona.
  Mairim protams tagad ausī čivinās visi kā viens, bet loģiski būtu tiešām objektīvi izvērtēt visas komandas lietderību, un uzklausīt arī cilvēku no malas viedokli, labi šo komentāru jūra nav viedokļi bet s..di, bet domāju ir riņķī tev cilvēki kuru viedokli novērtē.
  Kaut vai paņem un paskaties ierakstā, kā strādāja Usyka komanda, kā viņi izturējās. Neviens neleca kā jauna kaza pavasarī, visi bija malā, jo kas ir zvaigzne USYKS, kas notika Maira stūrī?! Kleins, Freija visi leca kaut ko ķērās riņķī viņam utt. Pirmais ko pats Mairis pēc gonga noskanēšanas pateica, “Mēs zaudējām vai ne”.
  Reāli vecīt, lai tev veicas bet tiec vaļā no liekēžiem un tavas popularitātes izmantotājiem, tev vajag cilvēkus kuriem ir interese, ka tu esi čempions nevis pašu popularitāte!

  • Pilnigi adekvāts un korekts Elvja redzējums. Kā var būt tāds amatierisms un neprofesionalitāte no Brieža komandas puses. Visiem jau dolāru zīmītes un naudas smarža bija apdullinājusi prātus un saprašanu. Tiešām, salīdziniet, kā strādāja Usyka stūrī, cik adekvāti un korekti pamācija un konsultēja cīņas starplaikos, un, kāds bardaks un tirgus darījās Brieža stūrī. Cits citu pārkliegdami un vāvuļodami. Amatieri, klauni totālie. Mairim tā cīņa bija pati pati svarīgākā un biia jāuzvar, bet diletantiskā plebejiskā neprofesionālā komandas darba rezultātā tika piedzīvots tomēr zaudējums, kaut gan bija ļoti liela iespēja un varēšana uzvarēt tos glumos xoholus.

 8. Mairis ja butu pret savu komandu..sen butu pasutijis…

 9. Šità plūtīšana jo Mihalenko no tà neko neiegūst.

  • Vo vo, “bijušais treneris”. Cik tad viņš pabija par Maira treneri.? Pat pusgads nebija. Pats paprasīja neadekvātu honorāru un Mairis atteicās ar tik alkatīgu cilvēku sadarboties. Būtu paklusējis labāk.

   Tagad tik nāk ārā žults ar tonnām un kaut kāds aizvainojums. Stulbi tas viss izklausās.

 10. Bet varbut vnk bija pavele zaudet ukrainim?Jo draugi tachu,kolegi pec saimnieka un abas valstis atbalsta terorismu un slepkavibas un lai izradit solidaritati un pacelt ukrainu pasapzinju treneri saboteja zaudejumu.

 11. Nav jabut trenerim, lai saprastu, ka Mairim steidzigi jamaina treneru komanda. Sie uzvedas pilnigi neadekvati, nekada redzejuma par boksa gaitu.

 12. Usikam treniņi nopietni. Bet Gasijevs visnopietnāk trenējās. Viņam labākais treneris, dzīvo visu laiku 11 mēnešus gadā 2000 m virs jūras līmeņa slēgta tipa nometnē Kalifornijā un trenējās 6 dienas nedēļā. Brauc lejā uz sparingiem Losandželosā. Netusē vispār.

 13. Jebkurā gadījumā ir pilnīgi loģiski, ka vienam no pasaules vadošajiem bokserim nepieciešams arī visaugstākā līmeņa boksa treneris – cik saprotams, tāda viņam nav

 14. pirms izlasiju so rakstu no malas ta ari izskatijas kad nebija konkretas taktikas jo speka nepietika visiem12 raundiem vienlidzigi.bet cina nenoliedzami bija skaista

 15. Reali kāds šķietami jūtas apdalīts un palaidis garām savu lielo iespēju.

 16. Kapec raksta bijušais Treneris ? Ja tads gudrinieks ir , kapec nav esošais treneris…. Protams kad katram ir tur savas intereses, to jau neviens neslepj

  • Idioti – palasiet wiki kas ir Elvis mihaiļenko un kas ir tāds Kleins. To visi pasaulē, tostarp speciālisti ASV un Krievijā runā ka brieža treneru štābs ir jāmaina. Ko triatlonists var likt pretī usika treneriem? – šaušanu vai jāšanu?vai peldēšanu? 😀 vienīgais no kā tur ir jēga, tas ir Zeps, kurš šķiet jedzigs

  • No pilnās intervijas Atbildēt

   Ar Briedi strādāji 2012. gadā, tiesa?

   – Pusgadu, četras cīņas. Kāpēc mūsu sadarbība beidzās? Negribu runāt par šo tēmu. Vienkārši mums bija vienošanās, kuru viņš no savas puses neizpildīja. Man negribējās strādāt uz parāda cilvēkam, kurā es neredzēju entuziasmu. Mēs drīz pašķīrāmies.

   Elvi, varbūt tevī runā aizvainojums?

   – Laikam kādam tas tā šķitīs – es taču nekļuvu par pasaules čempionu, bet Mairis kļuva. Bet aizvainojuma nav, ticiet. Mans laiks ir pagājis. Un es to brīnišķīgi saprotu.

   Par Briedi tīri cilvēcīgi žēl, tāpēc, ka viņš varēja boksēt labāk un uzvarēt šajā cīņā. Bet viņš palaida garām savu iespēju.

   Mainīt komandu? Ja viņam ir ambīcijas iet tālāk – viennozīmīgi.

 17. Tikai kautkāds manuprāt piedodiet, tirliņš, var šādus viedokļus un veļu mazgāt. Nav saprotams, kas cits, kā Maira pēkšņie panakumi potenciāls un nauda,var likt šādi uzpeldēt šim kadram.

  • Pats Tu esi tirliņš ! Štābā nav neviena boksera,tas fakts.Kā viņi korītī bļaustījās ringa stūrī,diez vai Mairim no tā bija labums.No malas izskatījās stulbi

Draugiem Facebook Twitter Google+