Publicitātes foto

Aptauja: 91,5 procenti Latvijas iedzīvotāju dzer kafiju katru dienu 0

Pievieno LA.LV

Latvijā 91,5% aptaujāto iedzīvotāju kafiju dzer katru dienu, liecina veikalu tīkla “top!” aptauja par iedzīvotāju kafijas dzeršanas paradumiem.

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
VIDEO. “Armija pavērsīs savus ieročus pret Kremli!” Krievijas bruņoto spēku veterāns izvirzījis ultimātu Putinam 98
Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Lasīt citas ziņas

Savukārt 7,6% aptaujāto iedzīvotāju kafiju lieto dažreiz.

Kā liecina aptaujas dati, 35% respondentu atzīst, ka iemīļotākais veids kafijas baudīšanai ir, tai pievienojot pienu un cukuru, 31% – kafiju dzer ar pienu un 29% – dzer melnu kafiju. Savukārt 13% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju kafijai pievieno dažādus saldinātājus un pievieno specializētos piena aizstājējus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aptaujā noskaidrots – 36% respondentu atzīst, ka tieši kafijas dzeršana ir lielisks veids, kā pamosties no rīta. Vienlaikus 91% aptaujāto norādījuši, ka pirmo kafiju dzer mājās līdz plkst.8 no rīta.

Kā liecina aptaujas dati, 65% aptaujāto iedzīvotāju visbiežāk iegādājās malto kafiju, 39% – šķīstošo kafiju un 28% – kafijas pupiņas.

Aptaujā secināts, ka 47% respondentu kafiju veikalu plauktos izvēlas pēc piešķirtās atlaides, bet 46% svarīgs ir arī zīmols un atpazīstamība. Aptaujā respondenti norādījuši, ka visbiežāk iegādātās kafijas ir “Jacobs”, “Merrild”, “Lavaza” un “Paulig”.

Aptaujā, kas norisinājās no 19.septembra līdz 27.septembrim, piedalījās 742 veikalu tīkla “top!” sociālo tīklu sekotāji no visas Latvijas.

LA.LV Aptauja

Vai bieži dzerat kafiju?

  • Jā, vairākas tases dienā!
  • Jā, vismaz reizi dienā.
  • Nē, tikai īpašos gadījumos.
  • Vispār nelietoju kafiju.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.