Degvielas cenas varētu palielināties pat par 40 centiem litrā. Kulbergs: “Tās ir spekulācijas un pārspīlējums” 25

Izdevums “Dienas Bizness” aktualizējis tematu par to, ka degvielas cenas varētu palielināties pat par 40 centiem litrā – no šī gada Latvijā ir obligātais biodegvielas piejaukums. “Tās ir spekulācijas un pārspīlējums,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” norāda Andris Kulbergs, Saeimas deputāts (AS), Auto asociācijas prezidents.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

“Tas, protams, ir sauciens no Degvielas tirgotāju asociācijas, piekrītu, bet – pārspīlēts. Mums jau bija šie piemaisījumi divus gadus atpakaļ, tie jau bija visās mūsu degvielas cenās iekšā. Jā, to dēļ mums cenas aizgāja līdz diviem eiro litrā. Tā ir taisnība, ko mēs redzējām,” komentē Kulbergs.

Viņš aicina atcerēties kovidlaiku, kad degvielas patēriņš drastiski nokrita: “Rezultātā arī šo te piejaukumu atcēla uz diviem gadiem. Šobrīd tas vienkārši atgriežas, jo tas ir nosprausts Eiropas Komisijas regulā, ka tam ir obligāti jābūt. Tas, protams, sadārdzinās degvielu, bet es nedomāju, ka 40 centu apmērā, bet tas ir saistīts ar biržu. Lietuvā un Igaunijā šobrīd šī komponente ir klāt.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.