Vācu aitu šķirnes suņi meklē sev krustvecākus

FOTO. Patversme meklē krustvecākus Vācu aitu šķirnes suņiem, kas Kokneses pusē tika atsvabināti no briesmīgiem apstākļiem 25

Šī gada februārī Kokneses pusē PVD par dažādiem pārkāpumiem no saimnieka izņēma piecus vācu aitu šķirnes suņus. Viena meitene izrādījās grūsna, izdzīvoja tikai divi mazuļi, bet nu jau suņu ir veseli septiņi. Ņemot vērā ilgo tiesvedības procesu, kurš var ieilgt pat līdz gada beigām, un tikmēr suņi ir ķīlnieku lomā- patversmē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Visi nu ir atguvuši svaru un veselību, taču socializācija un apmācība viņiem ir vajadzīga daudz lielākā apjomā, kā patversmē varam nodrošināt. Tāpēc meklējam KRUSTVECĀKUS pieciem pieaugušiem vācu aitu suņiem un diviem kucēniem.

Krustvecāku pienākumi: vismaz vienu reizi nedēļā (2-3h, bet droši var katru dienu!) braukt pie sava krustbērna, doties pastaigās, veikt apmācību- elementāras komandas, kontakts ar citiem suņiem, ķemmēšanās, mīļošanās, gulēšana pļavā un raudzīšanās mākoņos, peldēšanās. Laikā, kad patversmē notiek apmācības ar kinologu- dalība un konsultācijas bez maksas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Varbūt tu gribi izmēģināt, kā ir, kad ir suns, pirms kādu iegādāties? Vai tev ir gana daudz laika un zināšanu, lai sniegtu to arī šiem suņiem? Bet varbūt tu gribi iepazīt šo šķirni, lai nākotnē izskatītu iespēju kļūt par Vācu aitu šķirnes suņa īpašnieku? Tad tā ir tava lieliskā iespēja!

Diemžēl var pienākt brīdis, kad ar suni būs jāšķiras. Teorētiski pastāv iespēja krustbērnu vēlāk iegūt savā īpašumā, ja tiesa lems suņus neatgriezt saimniecei, VID mums dos iespēju izpirkt šos suņus un mums būs pietiekami līdzekļu, lai to izdarītu. Tad gan varēsim nodot adopcijā sunīti mīļajam krustvecākam. Bet mēs nezinām, kā tiesa lems. Taču suņukiem cilvēkus vajag jau tagad! Esi drosmīgs, esi krustvecāks!

Zvani, interesējies un piesakies pa tālruni 22054735, darba dienās, darba laikā. Lai iepazītos, līdzi būs jāņem personu apliecinošs dokuments.

Patversme “Mežavairogi”, telefons – 24422440

Mūsu darbu var atbalstīt:

Biedrība Dzīvnieku patversme Mežavairogi
Swedbank
LV37HABA0551037004366
Ziedojums patversmei

Pay pal: [email protected]

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.