Latvijas futbolistiem piektā sausā spēle pēc kārtas.

FOTO, VIDEO: Latvija atkal zaudē, fani dzied “Klusa nakts, svēta nakts” 0

Latvijas futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē pirmdien “Daugavas” stadionā Rīgā ar 0:2 (0:2) zaudēja Ziemeļmaķedonijai.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Latvijas izlase neveiksmīgi uzsāka spēli un zaudēja divus vārtus ar trīs minūšu starpību. 14. minūtē precīzs bija Gorans Pandevs, bet tad ātro pretuzbrukumu realizēja Eniss Bardi. Mača turpinājums aizritēja līdzvērtīgā cīņā, arī mājiniekiem bija iespējas gūt vārtus, tomēr tās netika izmantotas. Tādējādi atlases ciklā piedzīvoti zaudējumi visās sešās spēlēs un pēdējie pieci bijuši bez gūtiem vārtiem.

Tikmēr Ziemeļmaķedonijai sešos mačos ir astoņi punkti un tā turpina cīņu par iekļūšanu finālturnīrā.

Latvijas futbola izlase tiekas ar Ziemeļmaķedoniju

Spēli apmeklēja mazāk par trim tūkstošiem skatītāju. Puslaika pārtraukumā tribīnēs bija dzirdami meldiņi “Klusa nakts, svēta nakts”, kā arī Roberta Gobziņa slavenie vārdi “Vilkam govs nokoda kāju”.

Latvijas izlasē atzīstami debitēja pussargs Mārtiņš Ķigurs, otrajā puslaikā laukumā tika vēl viens debitants Ēriks Punculs. Ar atzīstamu sniegumu sastāvā atgriezās Jānis Ikaunieks, tāpat vārtsargs Andris Vaņins. Uzbrukumā pāris labas iespējas bija Vladislavam Gutkovskim, tomēr pievīla noslēdzošais sitiens.

Vēl G grupā Slovēnija spēles izskaņā izrāva uzvaru 3:2 pār Izraēlu un pacēlās uz otro vietu tabulā, bet līdere Polija cīnījās neizšķirti 0:0 ar Austriju.