Foto: Scanpix

Koronavīrusa dēļ pārtraukts Venēcijas karnevāls 0

Koronavīrusa uzliesmojuma dēļ svētdien pārtraukts slavenais Venēcijas karnevāls, kas ik gadu piesaista tūkstošiem apmeklētāju, svētdien paziņojis Itālijas Veneto reģiona prezidents Luka Dzaja.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Venēcijas karnevāls sākās 8.februārī un bija plānots, kas tas noslēgsies otrdien. Taču Dzaja paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojuma dēļ karnevāls beigsies jau šovakar. Reģionā tiks atcelti arī visi sporta pasākumi, slēgtas skolas, muzeji, tirgi un īstenoti citi pasākumi, lai ierobežotu vīrusa izplatību, paziņoja Dzaja.

Līdzīgi pasākumi īstenoti arī Lombardijas reģionā. Slavenā Milānas opera “La Scala” ir atcēlusi izrādes un modes nama “Giorgio Armani” pasākums Milānas modes nedēļas ietvaros norisinājās tukšā teātrī bez apmeklētājiem un tika pārraidīts tiešraidē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka Itālijā ar ar jauno koronavīrusu “Covid-19” inficējušies 130 cilvēki, un divi cilvēki ir miruši. Lielākā daļa no inficēšanās gadījumiem konstatēti Lombardijā.

Cenšoties ierobežot vīrusa izplatību, Itālijā 11 pilsētām noteikta karantīna. Šis lēmums, kas tika pieņemts sestdien un stājas spēkā šodien, skar vairāk nekā 50 000 cilvēku desmit pašvaldībās Lombardijā un vienā pašvaldībā Veneto reģionā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.