Foto – Shutterstock

Palīdzam pārziemot košumdārzam 0

Nevajag skriet pakaļ katrai lapai puķu dobē, saka paraugdārza “Saulesķirši” saimniece VELTA BREIDAKA. Lai augi labi pārziemotu, jāvēro, kā tas notiek dabā, – kailu zemi augiem nevar atstāt, visiem gribas sedziņas.

Reklāma
Reklāma
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Veselam
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8
TV24
“Neaiciniet atpakaļ, ja jūs nezināt, vai šeit būs darbs!” Jaunietis pabeidzis augstskolu Anglijā, bet Latvijā nevar atrast darbu
Lasīt citas ziņas

Tik sausu rudeni, kāds ir šis, Velta Breidaka neatceras. Tas būs pārbaudījums arī augiem, spriež dārzniece, jo, kamēr daudzi saimnieki priecājās par siltumu, puķes un krūmi cieta no ūdens trūkuma. Citus gadus rudens ir slapjākais gadalaiks un mitruma netrūkst, tāpēc grūti iedomāties, ka tik vēlu jālaista dārzs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa savā dārzā centusies laistīt, cik var, galvenokārt hortenzijas, mūžzaļos rododendrus, īves, magnolijas u.c. Lai labāk pārziemotu, patlaban pirms ziemas ieteicams aplaistīt augus, kas arī ziemā ir zaļi, – rododendrus, bukšus, tūjas. Der arī apskatīt, vai laistot augu saknēm nav noskalojusies augsne.

Mauriņu saimniece pēdējoreiz pļāvusi oktobra vidū, un tas, šķiet, vairs nebūs jādara. Taču lapas gan jānogrābj regulāri.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.