Foto: Fizkes/SHUTTERSTOCK

Romāns ar precētu vīrieti: 10 pazīmes, ka viņš nekad nešķirsies 49

Autors: Annika Niedrīte, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

Dažām sievietēm attiecības ar precētu vīrieti ir tikai sekss un nekā personīga, bet tādas ir mazākumā. Lielākā daļa mīļāko sirds dziļumos lolo cerību šķirt viņu no likumīgās sievas un iegūt par vīru sev.

Tiesa, šāda iespēja nav pārāk reāla. Biežāk gan kārotā “savienība” paliek nepiepildīts sapnis, bet dzīves labākie gadi jau pagājuši. Lapas marieclaire.ru psihoterapeite Aina Gromova skaidro, kādas pazīmes liecina – precējies iemīļotais negrasās tevis dēļ šķirties no sievas.

Nav problēmu

CITI ŠOBRĪD LASA

Tavas problēmas ir tikai tavas. Vīrieti interesē sekss un ar viņu saistītā tavas dzīves daļa – kad un kur kopā pavadāt brīvo laiku, kur kopā ejat atpūsties, cik bieži satiekaties, kādā restorānā dodaties ieturēt vakariņas utt.

Tava dzīve ārpus attiecībām ar viņu – tava ģimene, darbs, bērni, vecāki, radinieki, draugi un citas lietas – viņu interesē visai maz.

Viņš nav gatavs visā pilnībā tajā “ienirt” un uzņemties atbildību. Tas liek domāt, ka tu neesi iekļauta viņa nākotnes plānos. Tāds vīrietis nekad nepametīs sievu, lai pilnībā pievērstos tev. Ja tu sapņo par laulībām un ģimenes veidošanu, padomā, vai ir vērts turpināt tādas attiecības?

Aizliegta tēma

Kopīgi nākotnes plāni un jūsu turpmāko attiecību attīstība viņam ir tabu. Viņš komunicē šeit un tagad, neko nesola, nekaļ nākotnes plānus. Viņam nav stratēģijas tuvākajiem pieciem gadiem. Viņš detalizēti neapdomā tavu dzīvi kopā ar viņu, nepiedāvā konkrētus variantus, piemēram – pērku dzīvokli, kurā mēs dzīvosim, pāris mēnešu laikā šķiros no sievas un piedāvāju tev roku un sirdi.

Ja vīrietis izvairās no līdzīgām tēmām – tas ir slikts signāls. Tā viņš demonstrē, ka nākotnē neko negrasās mainīt. Tavas cerības apprecēties ar šo vīrieti ir veltīgas.

Dialogi par mīlestību

Liela varbūtība, ka no viņa nedzirdēsi patiesu atzīšanos mīlestībā. Daudzi vīrieši, runājot par savām jūtām, jūt zināmu atbildību. Viņiem tas ir solis uz priekšu jūsu attiecību attīstībā. Partneris, kurš neredz kopīgu nākotni ar tevi, diez vai atklās savu dvēseli.

Foto: Pixabay

Tomēr ir vēl viena vīriešu kategorija – pavedinātāji – pļāpas. Pirmajā randiņā viņi atzīstas mīlestībā, plāno jūsu nākamo bērnu vārdus un zvēr mūžīgu uzticību. Viņi viegli mētājas ar vārdiem, neieliekot tajos to patieso nozīmi un neplānojot turēt kaut vienu solījumu.

Reklāma
Reklāma

Skrējiens ar šķēršļiem

Daži vīrieši maskējas par apstākļu upuriem. Viņi atradīs tūkstošiem attaisnojumu nepamest ģimeni. Tavs izredzētais tevi mīl, bet šobrīd nav gatavs šķirties, jo bērni ir mazi, īpašuma dalīšana būtu sarežģīta, sieva slimo un tā līdz bezgalībai.

Kad visi argumenti būs izsmelti un tev apniks gaidīt, viņš nāks klajā ar jauniem iemesliem.

Vīrietis – upuris var gadu desmitiem barot tevi ar solījumiem. Starp citu, šāds scenārijs iespējams arī ar neprecētu partneri, kurš nav gatavs laulībām.

Spiegu spēles

Tavs precētais mīļākais neiepazīstina tevi ne ar vienu – ne ar vecākiem, ne tuviem draugiem, ne tāliem radiem. Kad vīrietis plāno radikālas ģimenes stāvokļa izmaiņas, viņš vispirms aprunājas ar labāko draugu, varbūt arī ar kolēģiem un radiem, viņu viedoklis ir svarīgs.

Tas liek domāt, ka viņš noskaņots nopietni un apņēmīgi, viņam svarīgi, lai viņa vide pieņemtu jaunu mīļoto. Pat ja partneris iepazīstina ar draugiem, rūpīgi jāpavēro viņu kompānija. Ja visiem viņa draugiem ir mīļākās un viņi nepamet sievas, tas nozīmē, ka arī tev iedalīta tikai mīļākās loma. Nevajag veltīgi cerēt uz laulībām.

Manipulācijas

Atliek tikai atklāti paziņot par vēlmi legalizēt jūsu attiecības un mainīt mīļākās statusu uz sievu, kā viņš nekavējoties uzsāk skandālu. Vīrietis apber tevi ar pārmetumiem, ka tu sabojā jūsu ideālas attiecības, nedod viņam iespēju veidot turpmāku dzīvi kopā ar tevi, piespied konfliktēt un vispār- nemīli viņu. Tālāk pēc scenārija seko skaļa durvju aizciršana. Tāda manipulatīva izturēšanās liek domāt, ka vīrietis nav gatavs nopietnām attiecībām.

Viņš vienmēr atradīs, ko pārmest, lai pārtrauktu attiecības.

Tev nāksies slāpēt savas vēlmes un uzņemties salabšanas iniciatīvu. Shēma laiku pa laikam atkārtosies. Tavs paziņojums – manipulatīvs konflikts – šķiršanās – izlīgums, pēc kura visas tavas prasības pārvēršas par tukšām frāzēm. Vīrietis skaidri liek saprast, ka viņš neko negrasās mainīt.

Vīrs uz stundu

Vētrains sekss, kaisle, emociju kaskāde, izlādēšanās. Un tad – pēkšņa garastāvokļa maiņa un atklāta nepatika pret tevi. Tā notiek ar vīriešiem, kuriem ir labas, siltas attiecības ar sievām, bet laulības intīmā daļa klibo uz abām kājām.

Foto: Shutterstock

Viņi ir spiesti apmierināt pamatvajadzības ārpus ģimenes, bet dvēseles dziļumos kaunas par nodevību. No negausīga tēviņa un mačo viņš pārvēršas par aizkaitinātu, nepatīkamu tipu, kurš vēlas ātri beigt komunikāciju līdz nākamajai reizei. Tava klātbūtne saasina viņa vainas sajūtu. Komentāri ir lieki – tu viņu interesē tikai kā seksuālo vēlmju apmierināšanas objekts, ne vairāk.

Labi aprūpēts

Tavs izredzētais ir labi kopts, viņam ir glīts matu griezums, izgludinātas bikses, tīra apakšveļa, patīkams izskats, no viņa vējo mājīgums. Parasti aiz labi kopta vīrieša stāv sieviete, kura modri pieskata viņa izskatu.

Vai viņam līdzi pusdienas kārbiņā? Acīmredzot sieva par to parūpējusies.

Neviens solis nav iespējams bez viņas padoma? Tātad, viņš sievā saskata stratēģisko sabiedroto, ar kuru visu pārrunā un apspriež. Tādu sievu – partneri ir daudz grūtāk pamest kā vislabāko mīļāko. Viņš neko nemainīs savā dzīvē un nekad neiznīcinās savu ģimeni. Tavas iespējas apprecēties ar šādu partneri līdzinās nullei.

Zaudētā kauja

Vai tu domā, ka partneris pastāvīgi salīdzina tevi ar sievu, un vai esi pārliecināta, ka cīņa ar oficiālo dzīvesbiedri ir jāuzvar par katru cenu? Patiesībā tas tā nav. Visbiežāk vīrietis domā pavisam savādāk. Savu mīļāko viņš salīdzina tikai ar iepriekšējām mīļākajām. Vai arī ar tām sievietēm, ar kurām gribētos kādu dēku.

Sieva zemapziņā vienmēr ir nošķirta kā bērnu māte, draugs, partneris, sabiedrotais, klints. Nemēģini ar visiem spēkiem aizēnot oficiālo sāncensi ar savu šarmu, mīļotais vispār neuzlūko tevi caur tādu prizmu. Šī kauja tiks zaudēta.

Ilgtermiņa ieguldījumi

Rets vīrietis velti tērēs naudu. Drīzāk viņš tos ieguldīs kādā pievilcīgā projektā, vai tas būtu biznesa projekts, hobijs vai sieviete. Plānojot nākotni ar sievieti, vīrietis arī uzņemas tērēt naudu viņai. Ja redzi, ka neietilpsti viņa izdevumu plānos, tad oficiāla laulība ar viņu iespējama tikai tavās fantāzijās.

Reizēm ir grūti un sāpīgi atteikties no ilūzijām un cerībām, taču ir jāparaugās patiesībai acīs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.