Foto: Fizkes/SHUTTERSTOCK

Romāns ar precētu vīrieti: 10 pazīmes, ka viņš nekad nešķirsies 48

Autors: Annika Niedrīte, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
VIDEO. “Man te viss besī, es ienīstu savus kolēģus! Man vajag aizvietotāju” – TV personības Kristīnes Garklāvas “teiktais” pārsteidz pat viņu pašu
Noskaidroti visuzticamākie un vismazāk uzticamie automašīnu zīmoli. Kurā sarakstā ir tavs auto? 32
Kokteilis
FOTO. “Viss gan izrādījās citādāk, nekā bijām iedomājušies…” – ministrs Hosams Abu Meri negaidīti atzīstas mīlestībā
Lasīt citas ziņas

Dažām sievietēm attiecības ar precētu vīrieti ir tikai sekss un nekā personīga, bet tādas ir mazākumā. Lielākā daļa mīļāko sirds dziļumos lolo cerību šķirt viņu no likumīgās sievas un iegūt par vīru sev.

Tiesa, šāda iespēja nav pārāk reāla. Biežāk gan kārotā “savienība” paliek nepiepildīts sapnis, bet dzīves labākie gadi jau pagājuši. Lapas marieclaire.ru psihoterapeite Aina Gromova skaidro, kādas pazīmes liecina – precējies iemīļotais negrasās tevis dēļ šķirties no sievas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nav problēmu

Tavas problēmas ir tikai tavas. Vīrieti interesē sekss un ar viņu saistītā tavas dzīves daļa – kad un kur kopā pavadāt brīvo laiku, kur kopā ejat atpūsties, cik bieži satiekaties, kādā restorānā dodaties ieturēt vakariņas utt.

Tava dzīve ārpus attiecībām ar viņu – tava ģimene, darbs, bērni, vecāki, radinieki, draugi un citas lietas – viņu interesē visai maz.

Viņš nav gatavs visā pilnībā tajā “ienirt” un uzņemties atbildību. Tas liek domāt, ka tu neesi iekļauta viņa nākotnes plānos. Tāds vīrietis nekad nepametīs sievu, lai pilnībā pievērstos tev. Ja tu sapņo par laulībām un ģimenes veidošanu, padomā, vai ir vērts turpināt tādas attiecības?

Aizliegta tēma

Kopīgi nākotnes plāni un jūsu turpmāko attiecību attīstība viņam ir tabu. Viņš komunicē šeit un tagad, neko nesola, nekaļ nākotnes plānus. Viņam nav stratēģijas tuvākajiem pieciem gadiem. Viņš detalizēti neapdomā tavu dzīvi kopā ar viņu, nepiedāvā konkrētus variantus, piemēram – pērku dzīvokli, kurā mēs dzīvosim, pāris mēnešu laikā šķiros no sievas un piedāvāju tev roku un sirdi.

Ja vīrietis izvairās no līdzīgām tēmām – tas ir slikts signāls. Tā viņš demonstrē, ka nākotnē neko negrasās mainīt. Tavas cerības apprecēties ar šo vīrieti ir veltīgas.

Dialogi par mīlestību

Liela varbūtība, ka no viņa nedzirdēsi patiesu atzīšanos mīlestībā. Daudzi vīrieši, runājot par savām jūtām, jūt zināmu atbildību. Viņiem tas ir solis uz priekšu jūsu attiecību attīstībā. Partneris, kurš neredz kopīgu nākotni ar tevi, diez vai atklās savu dvēseli.

Foto: Pixabay

Tomēr ir vēl viena vīriešu kategorija – pavedinātāji – pļāpas. Pirmajā randiņā viņi atzīstas mīlestībā, plāno jūsu nākamo bērnu vārdus un zvēr mūžīgu uzticību. Viņi viegli mētājas ar vārdiem, neieliekot tajos to patieso nozīmi un neplānojot turēt kaut vienu solījumu.

Skrējiens ar šķēršļiem

Daži vīrieši maskējas par apstākļu upuriem. Viņi atradīs tūkstošiem attaisnojumu nepamest ģimeni. Tavs izredzētais tevi mīl, bet šobrīd nav gatavs šķirties, jo bērni ir mazi, īpašuma dalīšana būtu sarežģīta, sieva slimo un tā līdz bezgalībai.

Kad visi argumenti būs izsmelti un tev apniks gaidīt, viņš nāks klajā ar jauniem iemesliem.

Vīrietis – upuris var gadu desmitiem barot tevi ar solījumiem. Starp citu, šāds scenārijs iespējams arī ar neprecētu partneri, kurš nav gatavs laulībām.

Spiegu spēles

Tavs precētais mīļākais neiepazīstina tevi ne ar vienu – ne ar vecākiem, ne tuviem draugiem, ne tāliem radiem. Kad vīrietis plāno radikālas ģimenes stāvokļa izmaiņas, viņš vispirms aprunājas ar labāko draugu, varbūt arī ar kolēģiem un radiem, viņu viedoklis ir svarīgs.

Tas liek domāt, ka viņš noskaņots nopietni un apņēmīgi, viņam svarīgi, lai viņa vide pieņemtu jaunu mīļoto. Pat ja partneris iepazīstina ar draugiem, rūpīgi jāpavēro viņu kompānija. Ja visiem viņa draugiem ir mīļākās un viņi nepamet sievas, tas nozīmē, ka arī tev iedalīta tikai mīļākās loma. Nevajag veltīgi cerēt uz laulībām.

Manipulācijas

Atliek tikai atklāti paziņot par vēlmi legalizēt jūsu attiecības un mainīt mīļākās statusu uz sievu, kā viņš nekavējoties uzsāk skandālu. Vīrietis apber tevi ar pārmetumiem, ka tu sabojā jūsu ideālas attiecības, nedod viņam iespēju veidot turpmāku dzīvi kopā ar tevi, piespied konfliktēt un vispār- nemīli viņu. Tālāk pēc scenārija seko skaļa durvju aizciršana. Tāda manipulatīva izturēšanās liek domāt, ka vīrietis nav gatavs nopietnām attiecībām.

Viņš vienmēr atradīs, ko pārmest, lai pārtrauktu attiecības.

Tev nāksies slāpēt savas vēlmes un uzņemties salabšanas iniciatīvu. Shēma laiku pa laikam atkārtosies. Tavs paziņojums – manipulatīvs konflikts – šķiršanās – izlīgums, pēc kura visas tavas prasības pārvēršas par tukšām frāzēm. Vīrietis skaidri liek saprast, ka viņš neko negrasās mainīt.

Vīrs uz stundu

Vētrains sekss, kaisle, emociju kaskāde, izlādēšanās. Un tad – pēkšņa garastāvokļa maiņa un atklāta nepatika pret tevi. Tā notiek ar vīriešiem, kuriem ir labas, siltas attiecības ar sievām, bet laulības intīmā daļa klibo uz abām kājām.

Foto: Shutterstock

Viņi ir spiesti apmierināt pamatvajadzības ārpus ģimenes, bet dvēseles dziļumos kaunas par nodevību. No negausīga tēviņa un mačo viņš pārvēršas par aizkaitinātu, nepatīkamu tipu, kurš vēlas ātri beigt komunikāciju līdz nākamajai reizei. Tava klātbūtne saasina viņa vainas sajūtu. Komentāri ir lieki – tu viņu interesē tikai kā seksuālo vēlmju apmierināšanas objekts, ne vairāk.

Labi aprūpēts

Tavs izredzētais ir labi kopts, viņam ir glīts matu griezums, izgludinātas bikses, tīra apakšveļa, patīkams izskats, no viņa vējo mājīgums. Parasti aiz labi kopta vīrieša stāv sieviete, kura modri pieskata viņa izskatu.

Vai viņam līdzi pusdienas kārbiņā? Acīmredzot sieva par to parūpējusies.

Neviens solis nav iespējams bez viņas padoma? Tātad, viņš sievā saskata stratēģisko sabiedroto, ar kuru visu pārrunā un apspriež. Tādu sievu – partneri ir daudz grūtāk pamest kā vislabāko mīļāko. Viņš neko nemainīs savā dzīvē un nekad neiznīcinās savu ģimeni. Tavas iespējas apprecēties ar šādu partneri līdzinās nullei.

Zaudētā kauja

Vai tu domā, ka partneris pastāvīgi salīdzina tevi ar sievu, un vai esi pārliecināta, ka cīņa ar oficiālo dzīvesbiedri ir jāuzvar par katru cenu? Patiesībā tas tā nav. Visbiežāk vīrietis domā pavisam savādāk. Savu mīļāko viņš salīdzina tikai ar iepriekšējām mīļākajām. Vai arī ar tām sievietēm, ar kurām gribētos kādu dēku.

Sieva zemapziņā vienmēr ir nošķirta kā bērnu māte, draugs, partneris, sabiedrotais, klints. Nemēģini ar visiem spēkiem aizēnot oficiālo sāncensi ar savu šarmu, mīļotais vispār neuzlūko tevi caur tādu prizmu. Šī kauja tiks zaudēta.

Ilgtermiņa ieguldījumi

SAISTĪTIE RAKSTI

Rets vīrietis velti tērēs naudu. Drīzāk viņš tos ieguldīs kādā pievilcīgā projektā, vai tas būtu biznesa projekts, hobijs vai sieviete. Plānojot nākotni ar sievieti, vīrietis arī uzņemas tērēt naudu viņai. Ja redzi, ka neietilpsti viņa izdevumu plānos, tad oficiāla laulība ar viņu iespējama tikai tavās fantāzijās.

Reizēm ir grūti un sāpīgi atteikties no ilūzijām un cerībām, taču ir jāparaugās patiesībai acīs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
Situācija onkoloģijā kritiska; steidzami nepieciešams lielāks finansējums
Veselam
“Man bērns jau no mazotnes ir mazgulētājs.” Vai tiešām bērnudārzniekiem obligāti ir jāguļ diendusa?
Veselam
Asinszāle – augs pret 99 vainām
Jautā skatītājs: vai veselības apdrošināšanas polises īpašniekiem arī būs jāmaksā par analīzēm?
Kokteilis
VIDEO. “Man te viss besī, es ienīstu savus kolēģus! Man vajag aizvietotāju” – TV personības Kristīnes Garklāvas “teiktais” pārsteidz pat viņu pašu
Noskaidroti visuzticamākie un vismazāk uzticamie automašīnu zīmoli. Kurā sarakstā ir tavs auto?
Kokteilis
FOTO. “Viss gan izrādījās citādāk, nekā bijām iedomājušies…” – ministrs Hosams Abu Meri negaidīti atzīstas mīlestībā
Cik gadi ir jānostrādā, lai varētu saņemt valsts garantēto minimālo pensiju?
Īlons Masks publicē ar “Photoshop” izveidotu ierakstu, izsmejot Zelenski un viņa lūgumus atbalstīt Ukrainu
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
Pākšaugi ir produkts ar pievienoto vērtību
“Mēness aptieka”: Rūpēties par organismam vajadzīgo un neaizrauties ar pašārstēšanos
“Mēness aptieka” ir mīlētākais zīmols farmācijas nozarē
Uzticības persona – zinošs, iejūtīgs, un atbildīgs farmaceits
Risinājumi mobingam, vīrusu ierobežošana un vēl 10 atgādinājumi veselībai jaunajā mācību gadā
Mēness aptieka: noguruma dēļ liftu visbiežāk izmanto 18-29 gadus jauni cilvēki
“Mēness aptieka” jau otro reizi saņem starptautiskās programmas Best Places To Work apbalvojumu  
„Mēness aptieka”: No veselības viedokļa aizvien pārāk maz – tikai 17% – vasarā devušies ikgadējā atvaļinājumā
atbrīvoties no pesticīdu atliekām uz augļiem un dārzeņiem
Lojalitātes programmai VESELĪBA gada laikā vairāk nekā pusmiljons dalībnieku
Vairāk nekā 10 pieņēmumi un patiesības par labas veselības simbolu – ābolu
Ārsti no Ukrainas gūs pieredzi modernajā VCA poliklīnikas „Aura” Rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļā
Gatavot zāles aptiekā – aizraujoši un ar perspektīvu
„Veselības pieturu” dziedošo senioru svētkos apmeklē gandrīz 800 dalībnieku
vieglāk pārvarams bērnu un vecāku satraukums pirms skolas gaitu sākuma
Cik sāpju, tik risinājumu. Ko iesaka speciālisti?
Gandrīz 800 seniori no visiem Latvijas reģioniem Rīgā atzīmēs Vislatvijas senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās pasākuma 5. jubileju
startēt sēņu sezonā, nekaitējot veselībai
Kas ir micerālais ūdens un kāpēc tas tik nozīmīgs sejas ādas kopšanā
Pat neliels pastāvīgs kālija un magnija deficīts var apgrūtināt ikdienas gaitas
9 gudri risinājumi veselīgākam un ērtākam ceļojumam
Kam noderīgs saulaini ziedošais biškrēsliņš
Mazā uzvedības ABC dabā. Kā izvairīties no kukaiņu kodumiem
„Centrālās laboratorijas” akcijā 114 Latvijas iedzīvotājiem noteikts pozitīvs antivielu tests pret C hepatīta vīrusu
Latvijas iedzīvotāji vasarā pašsajūtu uzlabo ar pastaigām, peldēm, ēdot dārzeņus, ogas un strādājot dārzā
Kā iegūt maksimālu labumu no peldēšanas?
Hepatīts, taukainā hepatoze – izplatītas, taču bieži vien nediagnosticētas slimības. Kāpēc ir vērts pārbaudīt aknu veselību?
Līdz Pasaules hepatīta dienai “Centrālajā laboratorijā” bez maksas varēs veikt antivielu testu pret C hepatīta vīrusu
Kā sagatavoties aktīvām brīvdienām, lai nepiedzīvotu nepatīkamus pārsteigumus?
Vai droši zināt, ka zobus kopjat pareizi?
Veselam
5 iemesli, kāpēc biežāk nodarboties ar rīta seksu
Veselam
Pirmās saaukstēšanās pazīmes… Ko darīt un kā mazināt iesnas?
ASV kādai sievietei četru gadu laikā dabiskās dzemdībās piedzimušas trīs meitas – visas 3. septembrī
Veselam
Kas notiek ar onkoloģijas “zaļo koridoru”?
Veselam
Meitene donoru gaidīja vairākus mēnešus – tagad viņai krūtīs pukst jauna sirds! Stradiņa slimnīcā veikta sirds transplantācija
Veselam
Sirds diena! 3 būtiski rehabilitācijas posmi, lai sirds atveseļotos
“Līdz 2026. gadam mums būs pilnībā aprīkota robeža, bet žogs nav panaceja.” Saruna ar iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski
Skatītājs: Tuvojas Putina dzimšanas diena, varbūt vajadzētu viņam sarūpēt “dāvanu”?
Policija meklē Krāslavas novadā bez vēsts pazudušu sievieti un viņas meitiņu
Kokteilis
FOTO. Vēl viens fans! Emocionāls un skaists notikums “Prāta Vētras” dalībnieka Māra Mihelsona ģimenē
Kokteilis
VIDEO. “Man te viss besī, es ienīstu savus kolēģus! Man vajag aizvietotāju” – TV personības Kristīnes Garklāvas “teiktais” pārsteidz pat viņu pašu
No 1. oktobra mainīta bezdarbnieka pabalsta aprēķināšanas kārtība atsevišķās situācijās
CEĻOJUMA APRAKSTS. Somija: klintis un caurumi tajās, zivis, laimīgi cilvēki un dārgas autostāvvietas
Kokteilis
TESTS: Ko par tavu raksturu atklāj tava acu krāsa?
Viedoklis
Pēteris Apinis: Pateiksim šodien PALDIES Latvijas kardiologiem un pacientu biedrībai „Par sirdi”
Veselam
Kāda ir dažādo B grupas vitamīnu nozīme? Skaidro farmaceits
Veselam
Dzirdes problēmas var skart jebkuru. Kad var palīdzēt audiologs?
Veselam
Mūžīgas laimes atslēga jeb 5 īstas mīlestības pazīmes
Veselam
Darbaholiķu vitamīns. Kam farmaceiti iesaka lietot D vitamīnu?
Pēc filmas “Bārbija” cilvēki kā traki pērk “emocionālā atbalsta” lelles. Psihologi saka, ka tā ir laba lieta
Receptes
Biete – saldākā un košākā sakne. Ko no tās pagatavot?
Veselam
Gatavojoties “roņu sezonai” – Labāk ūdenī būt īsāku laiku, bet regulāri. Kāpēc nepagarināt ledusaukstajā ūdenī pavadīto laiku?
Pārtikas produkti no zāģu skaidām? Igaunijas jaunuzņēmums izgudrojis inovatīvus produktus, kurus gatavs sākt ražot
Policija meklē Krāslavas novadā bez vēsts pazudušu sievieti un viņas meitiņu
17:25
Naktī uz trešdienu Kurzemē un Vidzemē gaidāma vētra. Izsludināts oranžais brīdinājums
17:02
Skatītājs: Tuvojas Putina dzimšanas diena, varbūt vajadzētu viņam sarūpēt “dāvanu”?
17:00