Publicitātes foto

Sākas labdarības akcija “Eņģeļi par Latviju” 0

Šodien, 12.novembrī, sākas TV3, Bērnu slimnīcas fonda un Rimi sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Akcija norisinās jau divpadsmito reizi, un mēs ceram, ka ar skatītāju palīdzību izdosies iepriecināt daudzus bērnus un viņu vecākus, dāvinot to, kas patiesi svarīgs – iespēju būt veselam un laimīgam.

Šogad palīdzēsim 139 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro.
CITI ŠOBRĪD LASA

Šogad akcijai nepieciešamā ziedojuma summa ir 279 210 eiro. Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas dažādu smagu saslimšanu mazināšanai, diemžēl valsts joprojām nav radusi iespēju palīdzēt visiem, kam tā ir nepieciešama. Tikai aktīva sabiedrības iesaiste un atbalsts var palīdzēt šiem bērniem dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi.

Labdarības akcijas mērķis šogad būs rūpēties arī par to bērnu vajadzībām, kuriem nepieciešams finansējums ārkārtas situācijās, palīdzība autisma gadījumos, tehnisko palīglīdzekļu iegādē u.c. Mēs sakām lielu paldies ikvienam, kurš šo gadu laikā ir radis iespēju palīdzēt gan mūsu akcijas vēstnešiem, gan arī pārējiem bērniem.

Kā atklāj “Bērnu slimnīcas bērnu fonds” vadītāja Liene Dambiņa: “Šogad vajadzības un arī nepieciešamais finansējums ir ļoti audzis, turklāt paredzu, ka nāks klāt vēl jauni lūgumi, jo tā notiek katru gadu. Bērnu veselībai valstij nauda joprojām pietrūkst, un, ņemot vērā, ka bērniem ir pieejamas ārstniecības iespējas, kas būtiski uzlabo bērnu veselību un dzīves kvalitāti, bet nav valsts apmaksātas, tad mēs, sabiedrība, šiem bērniem paliekam vienīgā cerība. 

Katru gadu kopā ar ārstiem ļoti rūpīgi izvērtējam, kas ir pašas svarīgākās lietas bērnu veselībai, kurām aicināt ziedot, un vienmēr šīs izvēles ir ļoti grūtas, jo apzināmies, ka pilnīgi visu nepieciešamo bērniem nevarēsim nodrošināt. Esam ļoti pateicīgi visiem, kuri gadu no gada piedalās labdarības akcijā un ziedo! Arī šogad  sabiedrības iesaiste ir neatsverama, jo bērnu veselībai palīdzība ir nepieciešama šodien. ”

Atgādinām, ka pērnā gada labdarības akcijā saziedotā summa bija 275 411,80 eiro, kas ir lielākā akcijas vēsturē.

Šobrīd jau lielākā daļa līdzekļu ir ieguldīti bērnu veselības uzlabošanā. 30. novembrī norisināsies īpašā “Dinamo Rīga” hokeja spēle, kur Dinamo Rīga mērosies spēkiem ar “SKA Saint Petersburg”. Dinamo Rīga spēlētāji spēlēs īpašos akcijas kreklos, kuri vēlāk ar hokejistu parakstiem vairāksolīšanā tiks pārdoti, visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedojot akcijas mērķim.

Pirms hokeja spēles ar atbalstītājiem BSF, “RIMI Latvia” un “Dinamo Rīga”, tiks iedegta svētku egle, kas jau tradicionāli ir kļuvusi par vienu no pieturvietām akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ceļā, pievēršot sabiedrības uzmanību bērnu veselībai un rūpēm par to.

Reklāma
Reklāma

Šogad sadarbībā kultūrvietu “Hanzas Perons” un “Piena Svētkiem” eņģeļi būs satiekami Hanzas Peronā rīkotajos mazajos svētkos “Svētdienī”, kuri notiks 8., 15., 22. un 29.decembrī no 11:00 līdz 20:00.

Siltumā un omulībā apmeklētājiem būs iespēja ne tikai iegādāties dāvanas, gardi paēst un noskaņoties ziemas gaidītākajiem svētkiem, apmeklējot izrādes un koncertus, bet arī ziedot akcijas mērķim, tādējādi palīdzot daudziem bērniem atgūt veselību.

Labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā bsf.lv, izmantojot ziedojumu kastītes, iegādājoties akcijas preces Rimi veikalos vai ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ar visu informāciju par labdarības akcijas esošajām un plānotajām aktivitātēm aicinām iepazīties engeliparlatviju.lv.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.