Foto: Shutterstock.com

Sekss uz atvadām. Kāda tam jēga? 0

Šķiroties daži pāri nolemj uz atvadām vēl nodarboties ar seksu. Psihologi un seksologi ir pārliecināti – neatkarīgi no tā, cik pārdrošs, karsts, rotaļīgs, iekāres pilns tas nebūtu, situāciju neizdosies labot, attiecības tik un tā beigsies. Interesanti, ka partneris, kurš cieš no neatbildētas mīlestības, parasti izrāda iniciatīvu. Tādā veidā viņš liek punktu vecajām attiecībām. Gadās situācijas, kad mīlošais partneris ir pilnīgi vīlies, saprot, ka senās jūtas vairs neatgūt, nomierinās un dzīvo tālāk, bet otrs, kurš pieņēma lēmumu šķirties, cieš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā 10
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Kas ir atvadu sekss? Vai tāds vispār ir vajadzīgs? Kādi nolūki vada partnerus, lai par tādu izšķirtos?

Šķiršanās un sekss

Kad attiecības beidzas, cilvēks ļoti pārdzīvo. Iespējams, ne tāpēc, ka mīli otru, bet vienkārši esi pieradis pie viņa ieradumiem, ķermeņa, pieskārieniem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daži tik stipri mīl to, kurš viņus pamet, ka pārdzīvo dvēseles sāpes, nespēj kontrolēt sevi.

Atceries! Ja cilvēks ir nolēmis tevi pamest, nav vērts censties viņu noturēt, vēl jo vairāk ar seksa palīdzību. Ļauj viņam iet savu ceļu un sāc jaunu dzīvi bez viņa. Nekad nepazemojies un neskrien viņam pakaļ, lai kā mīlētu. Tā tikai zaudēsi cieņu viņa acīs. Saglabā pašcieņu.

Daudzas sievietes un vīrieši pieļauj kļūdu, mēģinot ar atvadu seksu atgūt partneri. Tas tikai pazemo pašu! Dzimumakts uz neilgu laiku atbrīvo no šķiršanās sāpēm, bet emocionālais stāvoklis var vēl vairāk pasliktināties.

Esi cieši nolēmis šķirties no partnera? Viņš lūdz tev seksu? Nesper šo soli, seksuālais akts vienmēr dod cerību attiecību turpināšanai, jo īpaši tāpēc, ka daudzi cilvēki nespēj atdalīt emocijas no seksa.

Atvadu seksa kaitējums

Attiecības izbeigtas, esi pilnīgi brīva(-s), neatkarīga(-s). Vari mierīgi atlaist cilvēku, piedot un dzīvot tālāk pilnvērtīgi. Ja piekritīsi seksam, automātiski zaudēsi brīvību.

Vērtīgs padoms! Jūs nevarat turēties pie pagātnes, vienmēr vajadzētu virzīties tālāk, citādi nebūs tagadnes. Sekss nekad neatjaunos ģimeni. Tas var palīdzēt tikai tad, ja partneri tiešām viens otru mīl un nolēmuši pašķirties tikai uz brīdi. Reizēm tikai šķiet, ka stipri mīlēji, un, kad pa īstam sāp, saproti: patiesībā mīlestības nav, tā bija izdomāts tēls, ilūzija.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.