pexels.com/Andrea Piacquadio

Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas 27

Vai esat kādreiz domājuši, kas atšķir veiksmīgus cilvēkus no citiem? Viņiem bieži ir kopīgas rakstura iezīmes vai ieradumi. Tas jo īpaši attiecas uz viņu ikdienu. Protams, nav viena “pareiza” dienas grafika, kas ļautu ikvienam kļūt veiksmīgam. Tomēr, kā izrādās, veiksmīgi cilvēki nekad nedara četras lietas no rīta.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Kokteilis
“Tik īpaši un skaisti!” Brīnišķīgs notikums Reiņa un Maijas Sējānu ģimenē – pasaulē nākusi viņu pirmdzimtā 1
Lasīt citas ziņas

Veiksmīgi cilvēki nepārliek modinātāju
Vai zini, kas neeksistē veiksmīgu cilvēku rīta rutīnā? Modinātāja atlikšanas pogas. Kā skaidro psihiatrijas un uzvedības zinātņu eksperti, saraustīts miegs izjauc dabisko miega ciklu. Tā rezultātā rodas miega inerce, kas rezultējas kā dusmu un dezorientēta sajūta, ko varat pamanīt pēc pamošanās no dziļā miega. Turklāt, ja to dara regulāri, tas var izraisīt nogurumu, samazinātu produktivitāti un paaugstinātu veselības problēmu risku. Būtībā, nospiežot atlikšanas pogu, jūsu miegs tiek traucēts, un jūs sākat savu dienu ar apjukumu un letarģiju.

Veiksmīgi cilvēki neguļ līdz vēlam vakaram
Kā raksta izdevums The Independent, tādi veiksmīgi cilvēki kā Mišela Obama un Tims Kuks savas dienas sāk pirms pulksten 5.00, krietni pirms vidējā ASV pamošanās laika 7.30. Un tā nav nejaušība. Pētījums atklājis, ka cilvēki, kuri pamostas agri, mēdz būt laimīgāki un finansiāli veiksmīgāki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tas nav tikai par agrāku pamošanos, bet arī par disciplinēta miega grafika izveidi, kas palielina produktivitāti un optimizē kognitīvās funkcijas visas dienas garumā. Agrā pamošanās uzlabo vispārējo miega kvalitāti, veicina labāku koncentrēšanos un, pats galvenais, dod vairāk laika, lai paveiktu lietas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.