Uvis Balinskis piedalījās visos trīs "Dinamo" vārtu guvumos.

VIDEO, FOTO: Ar 2:0 un 3:1 nepietiek, lai “Dinamo” izcīnītu kaut punktu 0

Rīgas “Dinamo” sestdien notikušajā spēlē izlaida divu vārtu pārsvaru un piekāpās spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai

“Dinamo” mājās ar rezultātu 3:5 (1:0, 2:1, 0:4) piekāpās SKA, kas nu jau uzvarējusi pēdējās septiņās spēlēs.

Rīdzinieku rindās vārtus guva Kārters Eštons, Uvis Balinskis un Lauris Dārziņš.

Spēle sākās ar asumiem, kā rezultātā abas komandas palika četru vīru sastāvā. Tas gan korekcijas spēles rezultātā neieviesa, un abas vienības ilgu laiku spēkojās līdzīgi. Pirmos vārtus 13.minūtē guva Eštons, kurš vārtu priekšā prata izlavierēt starp vairākiem spēlētājiem, ripu raidot teju vai tukšos vārtos. Arī perioda beigās abu komandu spēlētāji nedomāja viens otram piekāpties, kā rezultātā Brendons Makmilans un Sergejs Plotiņikovs saņēma četras soda minūtes.

"Dinamo" - "SKA"

Otrais periods iesākās ar rīdzinieku skaitlisko vairākumu, kas gan netika izmantots, taču tas tika mainīts otrajā piegājienā. No zilās līnijas metienu izdarīja Balinsksis, bet viņa raidītā ripa pa ceļam uz vārtiem mainīja lidojuma virzienu, pēc brīža iekrītot vārtu tīklā. Nepilnas astoņas minūtes vēlāk līdzīgā manierē vārtus guva arī SKA, jo pēc aizsarga metiena ripu vārtu priekšā pielaboja Aleksandrs Barabanovs. Mača turpinājumā rīdzinieki nopelnīja vienu noraidījumu, kamēr viesi atbildēja ar diviem, otrajā zaudējot vārtus. Pēc Balinska piespēles Dārziņš pieslidoja tuvāk vārtiem iemetiena apļu aprisēs izdarīja metienu, kuru neredzēja Aleksandrs Samonovs, kapitulējot trešo reizi.

Noslēdzošais periods iesākās ar ātriem SKA vārtiem. Rīdzinieku aizsardzības zonā ieslidoja divi pretspēlētāji, un pēc lieliskas saspēles ripu vārtu tīklā raidīja Jevgēņijs Ketovs. Savam komandas biedram perioda sestajā minūtē pievienojās arī Antons Burdasovs, kurš, neapstādinot ripu, pārsteidza Aleksandru Salāku. Aptuveni minūti vēlāk “Dinamo” no vēl viena vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs.

Trešā perioda vidū skaitliskā sastāva pārkāpumu nopelnīja “Dinamo”, un SKA Latvijas komandu par to ātri sodīja. Ar lielisku saspēli ripu izdevās nogādāt līdz Nailam Jakupovam, kurš to raidīja Salākam starp kājām, vadībā jau izvirzot viesus. Nepilnu minūti vēlāk lieliska iespēja pretim tukšiem vārtiem bija Kirilam Sļepecam, taču uzbrucējs īsti netrāpīja pa ripu. Atlikušajā laikā iniciatīva piederēja visiem, rīdziniekiem vien retu reizi tiekot līdz SKA aizsardzības zonai.

Mājinieki nedaudz vairāk nekā divas minūtes līdz spēles beigām noņēma vārtsargu, bet vēlamais rezultāts netika panākts, jo ripu tukšos vārtos raidīja Antons Belovs.

Šajā spēlē savainojumus guva Oskars Bārtulis un Kristaps Zīle.

Rīdzinieki līgā ir četru atpalicēju komandu grupā, kurā bez pašiem ietilpst arī Minskas “Dinamo”, Čerepovecas “Severstaļ” un Čaļabinskas “Traktor”. Komandas satilpst divos punktos, bet pirmie šajā četriniekā šobrīd ar 27 punktiem ir rīdzinieki. Tikmēr SKA ir turnīra ceturtā spēcīgākā vienība, iekrājot 46 punktus 34 spēlēs.

Abas komandas KHL čempionātā savā starpā iepriekš tikušās 38 reizes, no kurām “Dinamo” uzvaru pamatlaikā izcīnījusi deviņas reizes, bet vēl trīsreiz uzvaru izdevies svinēt papildlaikā vai pēcspēles metienos. Komandas šosezon jau tikušās divas reizes, abās triumfējot SKA. Pēdējā tikšanās reize bija 3.novembrī, kad SKA “bullīšos” bija pārāka.

Šī rīdziniekiem bija pirmā no divām mājas spēlēm. Trešdien paredzēta tikšanās ar “Severstaļ”.