Veselam
Psiholoģija

Vīrs skatās uz citām sievietēm…0

Foto – Shutterstock

Veselam.lv lasītāja Irja jautā Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai:”Man ir 55 gadi un mans vīrs skatās uz citām sievietēm…”

Komentē Dimantra Antra: “Vīrietis bauda sievietes kā skaistus ziedus, gardu ēdienu, glītu apkārtni u.tml..  Ja vīrietis atklāti skatās uz svešām sievietēm, tad viņš atklāti rāda savu baudu. Sievietes uzdevums šajā situācijā ir novērtēt, cik baudāma ir viņa pati. Vai viņa ir “garšīga”. Vai viņa ir baudpilna un staro ar baudu. Vīrietis šādā veidā rāda, ka viņš grib “kaifot”, baudīt un izbaudīt visas jaukās lietas, kas viņam pienākas.

Dabiski viņam ir jārūpējas par savu sievieti gan materiāli, gan emocionāli, lai viņš šo sievieti var baudīt. Irjas uzdevums ir novērtēt, kā viņa var kļūt baudāmāka savam vīrietim gan emocionāli, gan vizuāli. Ja ārējais tēls Irjai jau ir ļoti “garšīgs”, tad varbūt tas vienkārši ir jāpadāra neierastāks. Jarada vīrietim pārsteigumi un pašai jābūt pārsteidzošai. Ja vīrietim kļūst garlaicīgi, tad sievietei jārada interese par sevi, radoši sevi pasniedzot gan vizuāli, gan intelektuāli. Irjas uzdevums ir parsteigt savu vīrieti. Taisīt dažādus trikus tā, lai viņa paņemtu visu viņa uzmanību sev.

Ja sieviete nekad nav bijusi griezsirdīga un kļuvusi tāda tikai vienreiz, tad arī tas vīrietim ir interesanti. Bet ja šī uzvedība atkārtojas, tas jau ir kļuvis apnicīgi. Jāpieņem, ka šim vīrietim patīk skaistums, bet tajā pašā laikā jāatrod veids, kā panākt, lai vīrietis šo skaistumu, pēc kura viņš ta alkst, var smelties un baudīt tieši no savas mīļotās sievietes. Šis darbs nav viegls. Tas ir darbs arī ar lepnību, aizvainojumu. Tā ir pašizaugsme.

Senos laikos geišas prata 64 mākslas, ar kurām piepildīja vīrieša vajadzību pēc skaistuma. Mūsdienās sievietes var pašas uzdot sev šo jautājumu, kā es radu skaistumu savam vīrietim? Pēc jautājuma visnotaļ šķiet, ka ar vīrieti viss ir kārtībā un viņš ir vesels. Ļoti ceru, ka tā patiešām ir!”

 

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 5
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Divi novadi ir brīvi no Covid-19 slimniekiem
59 minūtes
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kašers pastāsta par biedējošu notikumu, ko viņš piedzīvoja, kad bija tikai 9 gadus vecs zēns
50 minūtes