Horoskopi un mistika
Horoskopi

10 iemesli, kāpēc Mežāzis ir vislabākā horoskopa zīme 16

Foto – Fotolia

Ambiciozi un praktiski

Cilvēki, kuri dzimuši no 22. decembra līdz 20. janvārim, ir dzimuši Mežāža zīmē. Viņi mēdz būt ambiciozi un praktiski cilvēki, kuriem patīk struktūra, organizētība un tradīcijas. Kā jau āži, viņi stabili stāv uz zemes, un tajā pašā laikā viņi skatās augstu, uz kalna virsotni. Gūt panākumus viņiem ir ļoti svarīgi, un viņi vienmēr nokļūst tur, kur vēlas atrasties. Tālāk neliels ieskats, kāpēc Mežāzis ir vislabākā zodiaka zīme.

Apņēmīgi

Mežāža valdošā planēta ir Saturns. Lielākā Saturna ietekme ir tāda, ka tas atalgo cilvēkus, kuri smagi strādā, lai sasniegtu savus mērķus. Mežāži ir apveltīti ar milzīgu apņēmību. Viņi nokļūs tur, kur nepieciešams, pat ja tas prasīs daudz pūles ilgākā laika periodā. Mežāžiem piemīt spēks sasniegt jebko, ko ir apņēmušies paveikt.

Mierīgi

Mežāzis nav kautrīgs, bet drīzāk mierīgs introverts. Viņi ir ar vēsu prātu un ļoti pacietīgi. Mežāzis var sākotnēji likties vēss un atturīgs, bet patiesībā viņiem patīk vērot un paiet laiks, kamēr viņi atveras. Līdzko viņi ir nolēmuši,
ka esi tā vērts, tev būs draugs vai partneris uz mūžu. Viņi priekšroku dod tuviem draugiem nevis lielām draugu grupām.

Pieticīgi

Mežāži ir apņēmīgi un vienmēr tiecas pēc panākumiem, bet nekad nelielās par saviem sasniegumiem. Viņiem nepatīk izrādīt, cik daudz naudas viņiem ir, drīzāk ļauj panākumiem runāt pašiem par sevi. Kad viņi dodas atpūsties un svinēt, viņi priekšroku dod labai laika pavadīšanai un labai kompānijai bez nepieciešamības atrasties uzmanības centrā.

Reālistiski

Kā jau zemes elementa zīme, nav brīnums, Mežāži stabili stāv ar abām kājām uz zemes. Viņi ir loģiski, analītiski un labi organizēti. Ja tu esi iesprūdis un tev nepieciešams labs padoms, pajautā savam draugam Mežāzim. Viņi ar savu praktisko, problēmas risinošo dabu parasti var izvērtēt situāciju un sniegt lietderīgu padomu. Tu vari nešaubīties, ka viņi atradīs vislabāko risinājumu ikkatrai problēmai.

Lojāli un uzticami

Mežāži ļoti nopietni izturas pret pienākumiem un atbildību, tāpēc viņi ir vieni no visuzticamākajiem un lojālākajiem zodiaka mīlētājiem. Tu vari būt drošs, ka partneris Mežāzis ne tikai nepadosies pie pirmās problēmas, bet viņa vai viņš arī cīnīsies cauri grūtākajiem attiecību posmiem. Arī kā draugs Mežāzis ir kāds, uz kuru vari paļauties, viņš būs tavs draugs uz mūžu.

Smagi strādājoši

Mežāži zina, ka tikai smags darbs nes panākumus, un viņi saglabā skatījumu uz galveno mērķi un turpina doties uz priekšu pat, kad citiem tas apnīk un viņi atmet tam ar roku. Ar savu augsto disciplīnu, pacietību un gribasspēku nav nekā tāda, ko viņi nevar sasniegt.

Gādīgi un līdzjūtīgi

Mežāžiem dzīvē nav nekā svarīgāka par ģimeni un dažiem draugiem, kuri ir gluži kā ģimene. Viņi ir ļoti gādīgi, līdzjūtīgi un aizsargās ikvienu no šī cilvēku loka. Viņi vienmēr būs blakus, lai palīdzētu, un nekad neko negaida pretī. Mežāži ciena ģimenes tradīcijas un labprāt pavada svētkus ar tuvākajiem.

Godīgi

Mežāžiem par visu ir spēcīgs viedoklis, un tam bieži vien ir jātiek izpaustam. Viņi ir godīgi un vienmēr teiks patiesību, bet savas pieklājīgās dabas dēļ reti kad aizskars kāda jūtas. Viņi sagaida tādu pašu godīgumu no saviem draugiem, tāpēc pārliecinies, ka pret viņiem vienmēr esi tiešs. Mežāžiem nepatīk spēlītes.

Pacietīgi

Mežāžiem ir leģendāra pacietība, un tā ir lieliska īpašība. Viņi nepamet projektu, kad tas sāk garlaikot. Ar savu neatlaidību viņi turpina doties uz priekšu kamēr sasniedz mērķi. Viņiem nav svarīgi, ja tas pieprasīs laiku, lai kaut ko iemācītos, Mežāzis nogaidīs neceļot traci. Mežāži ir vieni no pacietīgākajiem cilvēkiem, kurus jebkad satiksi.

Praktiski

Mežāži ir piezemēti un praktiski. Viņi priekšroku dod visa darīšanai saprātīgā veidā nevis vadīšanos pēc intuīcijas un iztēles. Viņiem ir piezemēta daba un emocijas vienmēr tiek kontrolētas. Ar savu visaptverošo loģisko domāšanu viņi itin viegli atrod savu ceļu šajā pasaulē.

LA.lv