Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ai, kā sāp! Kādas frāzes visvairāk ievaino katras horoskopa zīmes pārstāvjus 2

Foto – Shutterstock

Ievads
Nevienam nav noslēpums, ka vārdiem ir graujošs spēks. Nereti notiek tā, ka emociju uzplūdā cilvēki pasaka cits citam aizvainojošus vārdus, kurus gribas uzreiz “paņemt” atpakaļ, taču diemžēl tas nav iespējams. Tad ir jāmeklē veidi, kā atvainoties, vai jāmēģina paskaidrot pateikto maigākā tonī.

Protams, aizvainojošus vārdus smagi dzirdēt katram cilvēkam, taču ir konkrētas frāzes, kuras burtiski “paralizē” tās vai citas zodiaka zīmes pārstāvjus. Tas, kam vieni nepiešķir nekādu uzmanību, citus spēj iedzīt īstā depresijā! Tātad – lūk, šīs frāzes, kuras zinot, jūs izvairīsieties no nepatīkamām sekām saskarsmē ar tās vai citas zodiaka zīmes pārstāvjiem!

1. Auns: “Nomierinies”
Visa sāls ir tajā, ka šis vārds tikai spēcīgāk nokaitina un sanikno Auna zīmes pārstāvjus. Ja jūs vēlaties palīdzēt Aunam, mēģiniet viņu nomierināt citādā veidā, taču nekādā ziņā nesakot viņam vārdu “nomierinies”.

2. Vērsis: “Bet viņš/viņa ir tā nekas”
Vēršu partneriem ir jāizvairās no komentāriem par citām sievietēm/vīriešiem. Pat tad, ja jūs vēlaties pateikt, ka jūsu partnere/partneris ir daudz skaistāka/skaistāks, labāk nesalīdziniet viņu ar citām sievietēm/vīriešiem, bet vienkārši izsakiet viņai/viņam komplimentu. Citādi no konflikta neizvairīsieties!

3. Dvīņi: “Tas izklausās muļķīgi”
Nekad nesakiet Dvīņiem šo frāzi, jo tās dēļ smagi cietīs viņu ego. Šīs zīmes pārstāvji zina, ka viņi ir gudri, atjautīgi un interesanti sarunbiedri, tāpēc šāda frāze viņos izraisīs īstu dusmu lēkmi.

4. Vēzis: “Atšujies no manis, tu esi apnicīga/apnicīgs”
Šāda frāze nepatiks nevienam cilvēkam, taču Vēži burtiski ieslīgst melanholijā, izdzirdot kaut ko tādu. Viņi grūti atveras cilvēkiem, tāpēc – ja kāds tuvinieks Vēzim pateiks šādus vārdus, tad nodarīs viņam lielas sāpes.

5. Lauva: “Tu neizskaties pārāk labi”
Lauvām patiešām patīk sekot līdzi savam izskatam, lai vienmēr būtu nevainojamas. Tieši tāpēc labāk izvairīties no negatīviem komentāriem par viņu ārējo izskatu, ja jūs nevēlaties sāpināt šīs zodiaka zīmes pārstāvjus.

6. Jaunava: “Kāpēc mēs nelīdzināmies viņiem?”
Ja Jaunavas partnere/partneris salīdzina savu kopdzīvi ar citiem pazīstamiem pāriem, tas patiešām satrauks šīs zīmes pārstāvi, un viņa vai viņš uzreiz sāks meklēt problēmas savās attiecībās.

7. Svari: “Man nepatīk tavi draugi”
Ja Svari izdzirdēs šādus vārdus no sava partnera/partneres, tad nodarīs viņiem patiesas sāpes. Draugi Svaru zīmē dzimušajiem ir neatņemama viņu pašu daļa, tāpēc minēto frāzi viņi uztvers kā kritiku, kas vērsta ne tikai pret draugiem, bet arī viņiem.

8. Skorpions: “Mana bijusī/bijušais…”
Nevienam nepatīk klausīties salīdzinājumus ar bijušajiem partneriem, taču Skorpioniem tā ir īsta traģēdija, jo viņi ir ļoti greizsirdīgi. Ja jūs šīs zīmes pārstāvim/pārstāvei pateiksiet šādus vārdus, viņš/viņa uz ilgu laiku zaudēs sirdsmieru.

9. Strēlnieks: “Tu esi traka/traks”
Strēlnieki šos vārdus uztver tikai negatīvā nozīmē. Viņi uzskata šādu frāzi par sava intelektuālā un emocionālā stāvokļa aizvainošanu. Jums labāk tā nejokot!

10. Mežāzis: “Tu nepatīc maniem vecākiem”
Šīs zīmes pārstāvji/pārstāves patiešām grib visiem patikt. Ja partneris/partnere pateiks minēto frāzi, Mežāzis to uztvers kā apstiprinājumu tam, ka arī pats partneris/partnere pietiekami nemīl viņu.

11. Ūdensvīrs: “Tu esi tieši tāda pati kā tava māte”
Protams, Ūdensvīri mīl savas mātes, taču viņiem/viņām gribas saņemt uzslavu vai pārmetumus pašiem par saviem nopelniem un kļūdām. Ūdensvīriem vispār nepatīk, ka viņus/viņas ar kādu salīdzina.

12. Zivis: “Tev ir tik daudz problēmu”
Šīs zīmes pārstāvji/pārstāves paši/pašas zina, ka viņi/viņas ir ārkārtīgi emocionāli/emocionālas, tāpēc bieži atrod problēmas pat paši/pašas sevī. Un tomēr Zivīm negribas, lai no partneru lūpām izskanētu šādi vārdi! Izdzirdot tos, viņas/viņi izjūt dziļu vilšanos un sāk šaubīties par tuva cilvēka atbalstu.

Avots: “bonjourglamour.ru”

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Jāspēj atkāpties no ierastā! Astroloģiskā prognoze 12. – 18. novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Paturi vājības pie sevis! Horoskops 9.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Tiešām ir tik slikti? LA pārbauda jauno televīziju piedāvājumu
8 stundas
LE
LETA
Sports
KHL atsākas aizraujoši: Daugaviņam 1+2, divi “hat trick”, SKA ieiet vēsturē
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns nosauc jaunās valdības prioritātes
10 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
Vai Dziesmu un deju svētku biļetes būtu jāsadala izlozē?
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Ceļā pēc dzimšanas dienas kūkas traģiski iet bojā pāris. Meita nespēj noticēt policistu sacītajam
6 stundas