Horoskopi un mistika
Horoskopi

Burvju vārdiņu horoskops. Kas jāpasaka, lai “atslēgtu” katru zodiaka zīmi?0

Foto – Fotolia

AUNS

Svarīgi iemācīties atrast pareizos vārdus, lai izveidotu savstarpēju sapratni un nosargātu jūtas.

Labas lietas notiek tad, kad partneris zina: tu viņu augstu vērtē.

Tā var būt atzinība, kompliments vai koķeti glaimi. Galvenais, no vīrieša nevajag prasīt kaut ko konkrētu. Svarīgi atrast pareizos vārdus, lai panāktu sapratni un saglabātu mīlestību. Katras zodiaka zīmes pārstāvjiem ir savi (slepeni) iecienītie komplimenti, kurus dzirdēt ir vispatīkamāk. Uzzini, kuri tie ir!

“Satriecoši! Nekad neesmu redzējusi, ka kāds spētu kaut ko tādu!”

Mērķtiecīgais, enerģiskais, ideju pilnais Auns ir jebkuras komandas līderis. Viņam ir svarīgi, lai viņu atzītu par pirmatklājēju un jaunu ceļu gājēju, kura iniciatīvas vienmēr tiek pamanītas. Vienkārši atgādini viņam: tāds kā viņš ir vienīgais un neatkārtojamais!

VĒRSIS

“Cik skaisti un jūtīgi!”

Neviens cits tik augstu nevērtē šīs zemes skaistumu kā Vērsis. Viņš saskata unikālas emocijas praktiski visā. Ja viņam sagribējies padalīties savos novērojamos ar tevi, neatstāj šo atklātību bez ievērības.

DVĪŅI

“Ko pamēģināsim nākamreiz? Kas tev ienācis prātā?”

Dvīņi ir universāls kustības un jaunu ideju avots. Dvīņu degviela ir radoša darbība. Tāpēc jāatbalsta viņu tieksme radīt kaut ko unikālu un iedziļināties tajā ar visu sirdi un dvēseli.

VĒZIS

“Varbūt paliksim šovakar mājās, es pagatavošu vakariņās kaut ko garšīgu.”

Neskatoties uz to, ka mājas miera mīļotājs Vēzis arī pats lieliski gatavo, ceļš uz viņa sirdi tomēr iet caur vēderu. Jo vairāk rūpju izrādīsi, jo vairāk uzmanības viņš tev dāvās.

LAUVA

“Nevaru beigt par tevi sajūsmināties!”

Iespējams, neviens cits tik ļoti augstu nevērtē panākumus un savai personai veltītu uzmanību kā Lauva. Kamēr tavi komplimenti nāks no sirds, viņš dievinās tevi kā savu vienīgo karalieni.

JAUNAVA

“Man trūkst pacietības. Lūdzu, palīdzi man tikt galā ar šo lietu!”

Jaunava ir miera iemiesojums un dievina analizēt katru situāciju. Nav tāda uzdevuma, kuru viņa nespētu atrisināt. Jaunava kļūst vēl laimīgāka, kad kādam ir vajadzīga viņas palīdzība.

SVARI

“Man svarīgi uzzināt tavu viedokli.”

Svari ir partnerības čempions. Dod viņam izdevību kļūt par kāda svarīga procesa dalībnieku un redzēsi, kā iemirdzēsies viņa acis.

SKORPIONS

“Tu esi vienīgais, kuram es to varu pastāstīt…”

Skorpions novērtē atklātību un cieņas izrādīšanu. Tiklīdz padalīsies ar viņu kādā noslēpumā, uzreiz skarsi viņa sirds stīgas, un arī viņš sāks tev uzticēt savas slēptākās domas.

STRĒLNIEKS

“Kāpēc mums vienkārši nesakrāmēt mantas un neaizbraukt kaut kur?”

Pat ja tuvākajā laikā ceļojums noteikti netiek plānots, domas par ceļošanu sasildīs Strēlnieka sirdi. Viņam patīk piedzīvojumi, tāpēc tavas vēlēšanās piepildīšana kļūs par viņa mērķi.

MEŽĀZIS

“Neviens nevarēs izdarīt vairāk par tevi!”

Mežāzim piemīt reta ambīciju, pacietības un atbildības kombinācija. Nedaudz glaimu netraucēs, lai viņš turpinātu, rokas nenolaidis, strādāt tavas laimes vārdā.

ŪDENSVĪRS

“Varbūt vērts izdarīt to pavisam citādi?”

Saistītie raksti

Brīvību mīlošais tradicionālo risinājumu pretinieks Ūdensvīrs vienmēr meklē veidus, kā izcelties pūlī. Atbalsti viņu pat tādos pasākumos, kādos, šķiet, agrāk neviens nav atbalstījis, un viņš kļūs tavs uz visiem laikiem.

ZIVIS

“Kopā ar tevi jūtos daudz labāk!”

Zivis vienmēr jūt kādam līdzi un pārdzīvo par kaut ko. Ļaujiet Zivīm maksimāli sajust emocionālo saikni jūsu starpā, tad tām vienmēr pietiks spēka dāvāt tev laimi.

LA.lv