Horoskopi un mistika
Horoskopi

Draudzeņu horoskops. Kāda ir tava draudzene un ko sniedz draudzībā 1

Publicitātes foto

Tava draudzene – Auns

Tev ir cilvēks, pie kura vari griezties pēc palīdzības. Viņa prot draudzēties un vienmēr ar prieku metīsies tev palīgā. Palīdzēs tev gan virtuvē, gan biznesā. Viņa būs kā Džeimss Bonds brunčos, jo viņai liksies, ka viņa vienīgā var glābt pasauli. Viņa tik ļoti gribēs palīdzēt, ka var palīdzēt nevietā…Neko nevar darīt, jo sieviete Auns ir maksimāliste, viņa neprot apstāties un visu dara tūliņ, nemaz neapdomājot sekas.
Padoms: centies nekad viņu nekritizēt, jo tad vari sagaidīt atbildes agresiju. Savu pārsteidzību viņa atzīs pati – pēc kādas dienas.

Tava draudzene – Vērsis

Virspusēji ļoti patīkama dāma. Viņa iederas labā kompānijā, viņai būs laba kūkas recepte un laba zobārsta telefons. Vienīgais, ko negribētu Vērsīte, ir dalīt ar kādu savu mantu. Ja gribi saglabāt draudzību, labāk neprasi aizdot kleitu uz dejām vai naudu līdz nākamajai algai. Aiz iedzimtās laipnības viņa, protams, nespēs tev atteikt, bet siltums viņas balsī būs zudis.
Padoms: ja viņai sabojājas garastāvoklis, tad tas ir uz ilgu laiku. Necenties to kaut kā labot, labāk kādu brīdi vienkārši netraucē viņu.

Tava draudzene – Dvīnis

Viegla, gaiša, optimistiska, aša un ziņkārīga meitene. Ar viņu ideāli var pavadīt kopā atvaļinājumu, ceļot, nodarboties ar kopējiem hobijiem. Viņai būs visādas skriešanas un darīšanas, tāpēc brīžiem viņa kaut kur pazudīs, atbrīvodama tevi no savas mūžīgās tarkšķēšanas. Ja gribi saglabāt draudzību, tev jāpagādā viņa ar svaigiem jaunumiem, lai būtu ko runāt un aprunāt.
Padoms: iemācīties uzklausīt viņas runas plūdus ar nopietnu sejas izteiksmi.

Tava draudzene – Vēzis

Viņa tiešām pelna īstas draudzenes vārdu. Viņa būs maiga un emocionāla, bet naudas lietās praktiska un ekonomiska. Viņa vienmēr zinās, ko un kad var iegādāties lētāk. Ja tev klāsies grūti, viņa vienmēr sasildīs un pabaros, tomēr nepieļaus lielu robu savā budžetā. Viņas mātišķā uzmanība būs veltīta tev tik ilgi, kamēr viņa nekļūs par īstu māmiņu. Tad ģimene aizņems visu viņas laiku. Ja arī viņa izskries kopā ar tevi uz kafejnīcu, tad runās tikai par saviem bērniem un ģimeni.
Padoms: seko saviem vārdiem, centies runāt bez ironijas. Jokus un kritiku par savu izskatu viņa nesapratīs.

Tava draudzene – Lauva

Tev jābūt lepnai, ka esi ieguvusi tik karalisku draudzeni. Viņa pati izvēlas sev draugus un viņai patīk spilgtas personības. Kompānijā viņa kļūst par centrālo personu, viņai patīk paspīdēt. Viņa pati izdomās, kā jums kopā pavadīt laiku. Viņa māk vadīt. Viņa visu darīs ar aprēķinu un pati nemanīsi, ka dari visu, kā viņa liks.
Padoms: centies izdabāt savai draudzenei, pat sīkumos. Saki komplimentus. Atteikšanās viņai palīdzēt var sagraut draudzību.

Tava draudzene – Jaunava

Ļoti prasīga dāma. Lai arī būs labākā draudzene, viņai grūti atturēties no pamācībām un kritikas. Nesatraucies, jo arī sevi viņa tāpat iekšēji kritizē. Iepērkoties viņa visu izpētīs, pamanīs pat vismazāko nepilnību un no sirds pateiks, vai nopirktais tev piestāv vai nē.
Padoms: pavadīt kopā brīvos brīžus būs diezgan viegli, bet darbā viņas pamācības ar laiku būs līdz kaklam.

Tava draudzene – Svari

Patīkama un savdabīgi šarmanta personība. Viņa centīsies izvairīties no asumiem un nestrīdēties, jo neiedomājas savu dzīvi bez draugiem. Viņai patīk būt sabiedrībā un labi pavadīt laiku. Arī partnerattiecības viņai ir ļoti nozīmīgas.
Padoms: neliec pieņemt atbildīgus lēmumus, viņai tas sagādās problēmas.

Tava draudzene – Skorpions

Tā būs greizsirdīga draudzene, kura uzskatīs, ka tikai viņa vienīgā var ar tevi draudzēties. Viņa pretendēs uz visu tavu brīvo laiku. Nāks ciemos, kad sagribēs. Gribēs uzzināt visus tavus noslēpumus. Kontrolēs tavus izdevumus. Tu jutīsies saspringti. Tomēr, ja tev radīsies kāda nopietna problēma, viņa ziedos visus spēkus, lai palīdzētu.

Padoms: liec saprast, ka viņa tev ir pats dārgākais cilvēks, tad viņa to pašu jutīs arī pret tevi.

Tava draudzene – Strēlnieks

Viņa ir tik neatkarīga, ka īsti nav saprotams, kāpēc viņai vajadzīgas draudzenes. Viņai ir tik daudz svarīgu darīšanu, ka neatliek laika uzaicināt tevi ciemos. Draudzējas ar tiem, kuri ļauj sevi pamācīt, jo padomus viņa prot dalīt, sevišķi darbā. Viņa neuzmāksies tev bieži, bet katra tikšanās būs kā svētki.

Padoms: nekad neuzbāzies viņai ar savu draudzību, viņa piezvanīs pati.

Tava draudzene – Mežāzis

Tā būs draudzība uz visu dzīvi. Lai arī noslēgta un nopietna, tomēr iekšēji emocionāla un laba draudzene. Viņa draugus nemaina, jo tie stabilizē dzīvi. Viņa būs uzmanīga un devīga, nekad nebūs iedomīga.

Padoms: izrādi iniciatīvu, viņa nemīl kompleksainus cilvēkus.

Tava draudzene – Ūdensvīrs

Ar šo draudzeni nekad nebūs garlaicīgi. Viņu interesē viss – cilvēki, lietas, notikumi. Viņa interesēsies par jaunāko modē un veikalos, par grāmatām un filmām, par dabu un zvaigznēm. Viņa zinās visu par visu. Viņai patīk lielas, skaļas kompānijas. Toties īpašu maigumu no viņas nesagaidīsi. Viņa var nejauši paiet garām tev uz ielas, jo iegrimusi domās par kaut ko citu. Ja vajag, viņa tev palīdzēs, bet tikai tad, ja spēsi paprasīt.

Padoms: piedod viņai novēlošanos un neuzmanību, jo tāda viņa vienkārši ir.

Tava draudzene – Zivis

Mīļš un maigas dabas radījums. Viņa ir emocionāla un prot veidot ap sevi siltu intīmu loku. Viņa labprāt uzklausīs tavus noslēpumus, tikai tev jāmāk uzklausīt arī viņas sirdēsti un jāspēj just līdzi. Viņa var piezvanīt tev pat nakts vidū. Tev būs jāiemācās izspiest kāda asara draudzenes labā.

Padoms: neuzvel viņai vēl savas problēmas. Atteikt viņa nevarēs, bet palīdzēt – diez vai, tikai satrauksies par daudz.

LA.lv