Ekonomika
Bizness

Latvijā bāzētais “SmartLynx Airlines” iegūst gaisa kuģu operatora sertifikāciju Maltā0


“Smartlynx” lidmašīna
“Smartlynx” lidmašīna
Publicitātes foto

Šā gada 15. aprīlī “SmartLynx Airlines” (“SmartLynx”) ir saņēmis gaisa kuģu operatora (AOC) sertifikāciju, ko piešķir Maltas Transporta ministrijas Civilās aviācijas direktorāts.

Kā norāda “SmartLynx” izpilddirektors Žigimantas Surintas, saņemtais sertifikāts sniedz jaunas iespējas attīstīt uzņēmuma darbību un ieviest operācijas vēl neapgūtos tirgos.

Konkurences priekšrocība

“Šis ir nozīmīgs solis, kas pastiprināti veicinās stratēģisku jaunu tirgu apguvi, ko “SmartLynx” ir plānojis un praktizējis pēdējos gados. Malta jau šobrīd ir viens no mūsu stratēģiskajiem tirgiem, un līdz ar iegūto AOC sertifikātu, esam ieguvuši papildu konkurences priekšrocības,” skaidro Surintas.

“SmartLynx” šobrīd vērtē biznesa iespējas visā pasaulē, un šis notikums ir ļāvis kompānijai iegūt pieeju jauniem tirgiem, tostarp tiem, kurus kontrolē Federālā aviācijas administrācija (FAA).

Līdz ar iegūto sertifikāciju, “SmartLynx Airlines” uzsāks operācijas ar “Airbus A320” lidmašīnu, kura lidos ar Maltas reģistrācijas kodu – 9H-SLA.

Tālākie attīstības plāni

Publicitātes foto

Kā norāda uzņēmumā, AOC sertifikāta iegūšana ir notikusi īstajā brīdī. Ņemot vērā, ka kompānija šogad ir plānojusi apgūt jaunus tirgus, “SmartLynx” ir paplašinājis savu lidmašīnu floti līdz 23 vienībām.

Kompānija ikdienā izmanto “Airbus A320” un “Airbus A321” lidmašīnas.

“Šī ir tikai viena no lietām, ko esam ieplānojuši šogad sasniegt. Tuvākajā nākotnē mūsu plānos ietilpst šā brīža stratēģijas un attīstības virziena ieturēšana. Esam pārliecināti, ka turpinot iesāktos darbus un saglabājot līdzšinējo entuziasmu, mums radīsies iespēja ne tikai nostiprināties nozarē, bet arī attīstīt un apgūt sadarbības iespējas ar lielākajiem aviācijas nozares dalībiekiem,” pauž Surintas.

Pēdējo gadu notikumi uzņēmuma vēsturē iezīmē pārdomātu un efektīvu “SmartLynx” attīstības stratēģijas virzību.

Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, šā brīža biznesa attīstības plāns neapšaubāmi ļaus “SmartLynx” nodrošināt nepieciešamo flotes jaudu un apmierināt pieprasījumu gan pašreizējos, gan jaunos tirgos.

Uzņēmums ir dibināts 1992. gadā. Tas ir otrs lielākais Latvijā bāzētais aviācijas industrijas uzņēmums, kas nodrošina čartera un ACMI pakalpojumus.

Saistītie raksti

2019. gadā tā floti veido 23 “Airbus A320” un “Airbus A321” lidmašīnas, kuras ikdienā visā pasaulē apkalpo vairāk nekā 600 darbinieki.

2018. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 171,9 miljonus eiro, kas bija par 30,72% vairāk nekā gadu iepriekš. 2018. gadā uzņēmuma nodrošinātajos lidojumos tika apkalpoti vairāk nekā 3 miljoni pasažieru.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
“SEB banka” ievieš maksu par konta apkalpošanu 1
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Atgādina, kur uz ceļiem būs signālstabiņi ar dzīvnieku brīdināšanas iekārtām
1 diena
Raivis Šveicars
Ekonomika
Kad krīze nāk par labu – no importa aizvietošanas līdz eksportam
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Solidaritāte, cieņa un drosme. Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Foto. Svētku uguņošana priecē iedzīvotājus gan Rīgā, Daugavmalā, gan pie televizoru ekrāniem
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Foto. Lāpu gājiens Rīgā pulcē tūkstošiem dalībnieku
6 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Atdot daļiņu no saņemtā. Saruna ar Jāni Lūsēnu
Intervija 11 stundas
SM
Signe Mengote
Ekonomika
Jāvērtē pēc spējām, nevis diagnozes. Kā mazināt plaisu starp darba devējiem un invalīdiem
11 stundas