Latvijā
Novados

VIDEO: Slimnīcas reģistratūrā medmāsa apmeklētājus sagaida ar atvērtu alkohola pudeli29

Kadrs no TV3 video

Cēsu slimnīcas reģistratūrā divas apmeklētājas pārsteigusi kāda medmāsa, kura viņas Līgo naktī sagaidījusi ar atvērtu alkohola pudeli, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Sandra, slimnīcas apmeklētāja:”Reģistratūrā sēdēja sieviete, kurai turpat priekšā bija atvērta, pusizdzerta alkohola pudele. Kad iegājām telpā, viņa to pat necentās paslēpt.”

Meitenes redzēto iemūžinājušas fotogrāfijā. Tajā tiešām redzama slimnīcas uzņemšanas nodaļas reģistratūra, darbiniece un atvērts alkoholiskā dzēriena trauks.

Cēsu klīnikas vadītāja Ingūna Liepa neslēpj pārsteigumu, kad redz, ierodamies “Bez Tabu”, bet viņas izbrīns aug augumā, kad viņai tiek atrādīts aculiecinieka foto. Viņa atpazīst, ka tā ir viņas vadītās medicīnas iestādes uzņemšanas nodaļa, kurā redzama darbiniece ar atvērtu alkohola pudeli darba vietā.

”Līdz šim šādu precedentu ar darbiniekiem nekad nav bijis. Ja šajā pudelē arī bija alkohols, šodien mēs to diemžēl vairs nevarēsim pārbaudīt. Ja pierādītos alkohola lietošana darba vietā, darba tiesiskās attiecības tiktu pārtrauktas. Jebkurā gadījumā, ja arī pudelē ir līdzi paņemta sula, šāda trauka izmantošana, visiem redzot, grauj iestādes prestižu!”

Kopā ar veselības uzlabošanas iestādes vadītāju darba vietā sastopam to pašu medmāsu, kura iemūžināta aculiecinieka foto. Viņa skaidro, ka nekāda alkohola pudelē nav bijis, tas ir muļķīgs pārpratums.

Dagnija, medmāsa: “Mēs darbā bijā uztaisījušas zemeņu dzērienu ar laima sulu. Alkohola tur nebija! Es tajā dienā nepaņēmu līdzi savu dzeramo pudeli, šis trauks pagadījās pa ķērienam. Es atvainojos visiem, kuriem radīju priekšstatu, ka tiek lietots alkohols.”

Iestādes vadītāja raidījumam sola, ka darbiniece saņems stingru piezīmi un tiks izveiktas pārrunas, lai nekas tamlīdzīgs nekad vairs neatkārtotos.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv