Pastaiga “Izgaismotā Liepāja”

FOTO. Liepāja no cita skatpunkta: pastaigu cienītāju acīs pilsētā iemirdzēsies krāšņi gaismas objekti 4

Liepājas 399. dzimšanas dienas ietvaros organizētā pastaiga “Izgaismotā Liepāja” šogad norisināsies četrus vakarus – 15., 16., 17. un 18. martā – no plkst. 19.00 līdz 23.00. Šī gada vadmotīvs ir “Jaunatklāj vietējo!” – tā būs iespēja nedaudz novirzīties no ierastā maršruta un ieraudzīt savu pilsētu no cita skata punkta, vēstīts liepaja.lv.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Arī šogad gaismas objektus veidos zināmi un atzīti gaismas, video mākslinieki no visas Latvijas, kā arī objektu realizācijā tiks iesaistīti pieredzējuši tehniskā aprīkojuma nodrošinājuma uzņēmumi.

Šī gada izgaismotās pastaigas vadmotīvs, par kuru reflektēs gaismu un video mākslinieki, ir Liepājas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 viena no tematiskajām līnijām – “Jaunatklāj vietējo!”. Pastaigā “Izgaismotā Liepāja” būs apskatāmi aptuveni 20 gaismas objekti.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Goda un gada liepājnieks” apbalvošanas ceremonija

Liepājas dzimšanas dienas vakarā, 18. martā, plkst. 19.00, koncertzālē “Lielais dzintars” norisināsies ikgadējā “Goda un gada liepājnieks” apbalvošanas ceremonija, kuras laikā par īpašiem nopelniem pērnā gadā sveiks 11 liepājniekus, bet par sasniegumiem mūžā garumā godinās vienu Goda liepājnieku.

Piedāvājums Liepājas kafejnīcās un restorānos

Uz īpašu Liepājas dzimšanas dienas desertu aicinās arī vairākas Liepājas kafejnīcas un restorāni – beķereja “Roma”, kafejnīcas “Sakta”, kafejnīca “Panna”, kafejnīca “Valhalla Wine & Coffee”, kafejnīca “Vējš Cafe”, kafejnīca “Čello”, restorāni “Hoijeres krogs”, restorāns/bārs “Kapteinis”, restorāns “Maestro Design Hotel & Restaurant”, restorāns “MO Liepāja”, restorāns “Oskars”, restorāns “Parka Paviljons”, restorāns “Piano”, restorāns “Tik un tā” un burgernīca “Pasta burgers”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.