Veselam
Psiholoģija

“Kāpēc vīrieši man nepievērš uzmanību un kā to mainīt?”0

Foto – Shutterstock.com

Lasītāja Inga jautā Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Kas ir galvenie iemesli, kāpec neizdodas piesaistīt vīrieša uzmanību?”

Atbild Dimantra Antra: “Situācija varētu būt tāda, ka sieviete ir skaista un ārēji ļoti vilinoša, bet uzvedība vīriešus atgrūž un atbaida. Varbūt situācijas iemesls ir meklējams hormonu darbībā. To darbības rezultātā var piemist nepiesaistošs aromāts. Kā piemēram, testosterona dēļ. Vīrietis šādu sievieti no tālienes uzlūko kā skaistu un iekārojamu, bet tuvumā esot šī sieviete viņu vairs neinteresē. Bieži vien sievietes uzvedība un viņas vibrācija atgrūž vīrieti.

Kā sievietei tādā situācijā rīkoties? Viņai būtu sevi jāpevēro. Jānovērtē, cik interesanta viņa ir pati sev, cik iedvesmojoša. Novērot, vai gadījumā viņa nav autoritatīva un ar šo iezīmi nedominē visa telpā. Gudra sieviete ir tā, kas prot ieslēgt slēdzi, lai gaisma iedegtos. Ja šādi sieviete prot ieslēgt vīrieša potenciālu, tad tas ir brīnišķīgi! Bet, ja sieviete aptumšo vīrieša spožumu, tad tāda sieviete vīrietim būs neinteresanta. Es novēlu aizdomāties par to, kas notiek ar vīrieti tad, kad viņa klātbūtnē atrodies tu. Ja vīrietis nevēlas tikties un attiecības nemaz netiek uzsāktas, tad, visticamāk, ir jāpatrenējas ar apkārtējiem tuvajiem cilvēkiem, lai viņi pasaka atklāti, kāda ir tava komunikācijas maniere. Cik tā ir patīkama. Vai ir vēlme uzturēt sarunu ar tevi un ieteikt tās lietas, kas nāktu par labu, lai saruna izvērstos patīkama.

Ir situācijas, kad sieviete ir tik aizņemta ar sevi, ka viņa nespēj ieinteresēt otru. Un šādās situācijās, kad esam aizņemti ar sevi un ar savu teikto aizpildām visu telpu, tad citiem cilvēkiem mūsu klātbūtnē var būt netīkami uzturēties. Katrs vēlas būt uzmanības centrā un parādīt sevi. Īpaši vīrietim tas ir svarīgi! Sievietei ir jāinteresējas par vīrieti. Savukārt vīrietis par sievieti interesējas ļoti dabiski. Sievietei jāparāda sava interese par sarunas partneri un jāļauj viņam izcelties.

Kā vēl viens scenārijs var būt šāda situācija. Sieviete ir parāk kritiska par visu, ko vīrietis dara. Viņa nevilšus izsaka kritiku, pati nemanot to. No šādam kritiskām sievietēm vīrietis izvairīsies. Iekarot sievietes sirdi var skaisti tad, ja sieviete prot slavēt, sajūsminaties, atbalstīt. Šada sieviete būs interesanta vīrietim, jo viņa cildinās viņa potenciālu. Intuitīvi vīrietis atšķir sievietes – kura ir tā, kura grauj, bet kura tā, kura ceļ viņa potenciālu.”

 

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes uz lasītāju jautājumiem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 5
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Divi novadi ir brīvi no Covid-19 slimniekiem
50 minūtes
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kašers pastāsta par biedējošu notikumu, ko viņš piedzīvoja, kad bija tikai 9 gadus vecs zēns
40 minūtes