“NMS laboratorija” pievienosies “Centrālajai laboratorijai” 1

SIA “NMS laboratorija” (NMS) pievienosies SIA “Centrālā laboratorija” (CL) – šāds lēmums pieņemts pēc Konkurences padomes (KP) š.g. 21. novembra lēmuma atļaut CL iegādāties visas NMS kapitāldaļas ar visiem aktīviem. Tādējādi CL var pabeigt iesākto darījumu par NMS iegādi, lai pār to iegūtu vienpersonisku izšķirošu ietekmi. Pēc darījuma pabeigšanas un attiecīgo izmaiņu veikšanas komercreģistrā plānots NMS iekļaut un pievienot CL.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

CL, kura ir viena no lielākajām medicīnas laboratorijām Baltijā, pēc KP atļaujas saņemšanas apvienosies ar NMS laboratoriju. Apvienošanās mērķis ir sniegt Latvijas iedzīvotājiem izcilu laboratorijas pakalpojumu servisu, modernizēt laboratorijas aprīkojumu, nodrošinot iedzīvotājiem izmeklējumu veikšanu uz vēl modernākām un precīzākām iekārtām, nodrošināt ātrāku pakalpojumu sniegšanu un rezultātu saņemšanu.

Apvienojoties abiem uzņēmumiem, abu laboratoriju mediķu komanda turpinās kopā attīstīt laboratorijas automatizācijas procesus, digitālos risinājumus un mākslīgā intelekta ieviešanu testēšanas procesos.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Laboratorijas lielums ir svarīgs elements, lai nodrošinātu veiksmīgu laboratorijas attīstību un efektīvāk izmantotu personāla un citus resursus. Apvienotā laboratorija būs vēl vairāk automatizēta un digitalizēta, lai kļūtu vēl konkurētspējīgāka pieaugošās globālās konkurences apstākļos. Kopā ar “NMS laboratorijas” komandu ir iespējams izvirzīt vēl augstākus nākotnes mērķus. Esmu pārliecināta, ka pēc apvienošanās mēs papildināsim viens otra zināšanas un pieredzi, lai turpinātu uz pacientu orientētu pakalpojumu sniegšanu, piedāvājot vēl efektīvāku, dinamiskāku un labāku servisu, kā arī paplašinātu pakalpojumu klāstu. Mūsu vīzija par izciliem laboratorijas pakalpojumiem ir vienāda ar “NMS laboratorijas” komandas sniegumu, tāpēc apvienošanas rezultātā ieguvēji būs katrs pacients, kurš izmantos laboratorijas pakalpojumus. Kopā ar “NMS laboratoriju” mēs paplašināsim arī filiāļu tīklu, kas pacientiem uzlabos pieejamību, nodrošinot visās filiālēs SIA “Centrālā laboratorija” apkalpošanas standartu. Pateicos Konkurences padomei par apvienošanās padziļināto izvērtēšanu no konkurences un patērētāju skatupunkta un pieņemto pozitīvo lēmumu,” uzsver SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

SIA “Centrālā laboratorija” pieņem analīzes 86 filiālēs, kas atrodas visā Latvijā. Laboratorijā strādā vairāk nekā 650 darbinieku. Uzņēmuma darbību novērtējis arī Ministru kabinets, piešķirot valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai balvu par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

Vairāk informācijas: Līga Ribkinska, T. +371 22302996, [email protected]

SIA “Centrālā laboratorija” ir viens no grupas “Repharm” vadošajiem uzņēmumiem. “Repharm” ietilpst arī AS “Veselības centru apvienība”, AS “Sentor farm aptiekas” (zīmols “Mēness aptieka”), kā arī zāļu apgādes uzņēmums AS “Recipe plus”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.