Foto – Shutterstock

Pazīmes, kas liecina – viņš gatavojas tevi bildināt 0

Kā izskatās viņa miteklis?

Iespējams, ar savu vīrieti esi kopā jau ilgu laiku un tevi laiku pa laikam tirda jautājums par to, kurp šīs attiecības ved. Atklātu jautājumu par to, vai un kad mīļotais tevi bildinās, uzdot, protams, būtu muļķīgi, tomēr šīs, allwomantalk.com apkopotās pazīmes var liecināt par pozitīvu atbildi u, kas izskanētu no viņas mutes, runājot par konkrēto jautājumu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 3
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Kā izskatās viņa miteklis? Ja viņa – zvērinātā vecpuiša – dzīvoklis pamazām sāk iemantot citu izskatu – paklāji tiek sūkti regulārāk, ledusskapis piepildīts pārdomātāk un videospēļu vietā uz žurnālgaldiņa savu vietu ieņem pat visai intelektuālas grāmatas, viņš, ļoti iespējams, pamazām sāk nobriest. Vīrieša prioritāšu sarakstā pēkšņi ir parādījusies vēlme pēc stabilitātes un māju sajūtas, kas paredz vietu arī uzticamai un mīlētai partnerei, ar ko būt kopā ik dienas.

Viņš ierobežo dārgu pirkumu veikšanu

Ja līdz šim viņš ļāvās bezrūpīgiem pirkumiem, apmierinot savu kāri pēc jaunākajiem elektronikas gadžetiem, vai devās neplānotos ceļojumos un izbraucienos ar draugiem, tad nu pirkumi tiek plānoti savlaicīgi un viņš izvairās izdot liekas summas par lietām, bez kurām patiesībā var iztikt. Tas var liecināt vai nu par saprāta balsi, kas liek beidzot piezemēt savus tēriņus un gudrāk rīkoties ar naudu, vai arī vīrietis tomēr sācis krāt saderināšanās gredzenam.

Kur palikušas tavas rotaslietas?

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai tev pazudis iecienītākais gredzens, kas noslēpumaini uzrodas tad, kad esi par to ieminējusies partnerim? Iespējams, viņš to bija “aizņēmies”, lai iegādātos tavam izmēram atbilstošu saderināšanās gredzenu. Priecājies!

Viņam radušies jauni sarunu temati

Ja līdz šim, klausoties tavos sajūsmas pilnajos stāstos par kādas draudzenes kāzām, kurās biji viena, viņš centās slēpt žāvas, nu viņu tas patiešām interesē. Vietas, izmaksas, norise un citas detaļas – viņš tām piegriež vērību un pauž patiesu interesi.

Izmaiņas valodā

“Mēs, mums” agrākā “Es, man” vietā. Ja viņš sācis jūs it visur nosaukt teju kā vienu personu, zini, ka esi viņam dārga un attiecības ir viena no viņa svarīgākajām prioritātēm.

Izmaiņas uzvedībā

Ja tavs vīrietis parasti ir nosvērts un mierīgs, bet pēkšņi uzvedas patiešām savādi un kļuvis nervozs, pirms sāc mocīties aizdomās par krāpšanu, izvērtē, vai viņš negatavojas vienam no nopietnākajiem lēmumiem savā dzīvē – iespējams, tu nākamreiz viņu redzēsi nometušos uz viena ceļa tavā priekšā!

Viņš sācis uzturēt kontaktus ar tavu tēvu

Ja agrāk viņš jutās acīmredzami neērti, uzturoties vienā telpā ar tavu tēvu, nu viņi sākuši regulāri doties kopā makšķerēt vai satikties pie kausa alus tuvējā krodziņā. Iespējams, kādā no šīm pasēdēšanas reizēm, viņš vecmodīgā, tomēr gluži apburošā veidā jautās tava tēva svētību un piekrišanu jūsu laulībām. 

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.