Foto: cbsnews.com

Romantisko filmu klišejas, kas nedarbojas reālajās attiecībās 13

Skaistie žesti, kas ekrānā izskatās lieliski, ikdienas dzīvē bieži vien nav pieņemami. Apskatīsim populāras klišejas, kas sastopamas gandrīz katrā romantiskajā filmā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Lasīt citas ziņas

Nr. 1. Kino. Nav svarīgi, ka laukā lietus vai sniegs. Skūpstīsimies par spīti laika apstākļiem!

Reālajā dzīvē. Protams, jūs varat skūpstīties lietū. Taču kas neļauj ieiet telpās vai vismaz paslēpties zem kāda jumta? Viscaur samirkt un saaukstēties nemaz nav romantiski.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nr. 2. Kino. Sekss pludmalē – jūsu pāra romantikas līmeņa rādītājs. Jūs mīlējaties smiltīs, ar viļņu šļakstīšanos un saulrietu fonā… Ak, cik tas ir skaisti!

Reālajā dzīvē. Pludmale ir slikti piemērota mīlas priekiem. Pat ja jūs izklāsiet milzīgu pledu, nodevīgie smilšu graudi noteikti iekļūs degunā, mutē, intīmās vietās… Turklāt visnepiemērotākajā brīdī uzradīsies kāds, kurš izvedis pastaigā suni vai pludmales apsargs. Kā atslābināties tādos apstākļos?

Nr. 3. Kino. Vēlaties iekarot puisi? Paņemiet viņu līdzi uz veikalu, piemēriet pēc iespējas vairāk kleitu un katru demonstrējiet viņam. Piemērīšanas beigās viņš būs tavs!

Reālajā dzīvē. Parādiet mums vīrieti, kuram patīk iepirkties un gaidīt, līdz dāma piemērīs visus atbilstošos un arī neatbilstošos apģērbus! Nu, iespējams, ir visā pasaulē daži tādi unikāli vīrieši.

Foto: cnn

Bet parasti stiprā dzimuma pārstāvji, kas sēž pie piemērīšanas kabīnēm, atgādina nogurušus zombijus: „Jā, dārgā, tev piestāv, vai drīz? Kas? Vēl trīs svārki?”

Nr. 4. Kino. Telpas, kas dekorētas ar desmitiem degošu sveču, ir tik romantiskas! Tādā atmosfērā tas nav vienkāršs sekss, bet gan mīlēšanās.

Reālajā dzīvē. Patiesībā tas ir bīstami. Ja jums ir milzīga zāle vai sveces atrodas tālu no jums uz atsevišķa galdiņa, nav problēmu. Bet, ja nolēmāt līdzīgi izrotāt nelielu istabu, novietojot sveces uz grīdas un uz visām pieejamām virsmām, tad ir liela ugunsgrēka izcelšanās iespējamība. Kaisles brīdī apgāzīsiet vienu svečturi – un lūk jums – ugunsgrēks klāt.

Nr. 5. Kino. Ja vīrietis jūs nepamana, nomainiet frizūru vai vienkārši noņemiet brilles. Viss, viņš ir jūsu!

Reālajā dzīvē. Neapšaubāmi, par savu izskatu ir jārūpējas un reizēm kaut kas jāpamaina. Bet šajā gadījumā tā ir jūsu attieksme pret sevi, kas iedarbojas pozitīvi.

Foto: marieclaire.co.uk

Ar jaunu frizūru jūs jūtaties skaisti, un tas piesaista vīriešus. Par brillēm – diezgan muļķīgi. Nemaz nav obligāti atteikties no tām: tagad ir tik daudz interesantu briļļu rāmju, kas rotā un piešķir izskatam rozīnīti!

Nr. 6. Kino. Jūs esat sapratuši, ka jūsu bijusī draudzene/bijušais draugs, kurai/kuram šodien ir kāzas, ir jūsu vienīgā un īstā mīlestība. Par to tu informē publiski visu kāzu viesu priekšā brīdi pirms laulības noslēgšanas. Viesi ir saviļņoti: lūk, tās ir īstas jūtas!

Reklāma
Reklāma

Reālajā dzīvē. Līdzīga rīcība ir tīrākā egoisma izpausme. Kāzas ir nervozs notikums gan līgavai, gan līgavainim. Un te vēl jūs ar savu atzīšanos! Lielākais, uz ko varat cerēt – skandāls, vai pat kautiņš. Tā atskaņas vēl ilgi jūs vajās. Tātad, ja jūs pēkšņi apgaismojusi doma, ka zaudējat lielo mīlestību – klusējiet!

Nr. 7. Kino. Lai pierādītu savu mīlestību, vīrietim noteikti jāizdara kāds iespaidīgs žests. Jānoorganizē dejas zibakcija, no skatuves jāatzīstas mīlestībā abu iecienītākā mūziķa koncertā, jānodzied serenāde pie darbavietas logiem, jāizklāj mīļotās rīta skrējiena celiņš ar puķēm utt.

Foto: empireonline.com

Reālajā dzīvē. Patiešām, ir dāmas, kurām patīk tāda vīriešu uzvedība. Bet ne mazāk ir tādu, kuras šāda uzvedība biedēs un atgrūdīs: „Vai viņš mani mīl? Vai vienkārši vēlies izrādīt visu priekšā? ”Ne jau visiem patīk publiska jūtu demonstrēšana.

Nr. 8. Kino. Cik skaisti izskatās pāri, kuri mīlējas baseinā vai jūrā! Ūdens papildina sajūtas, padarot tās neaizmirstamas.

Reālajā dzīvē. Ūdens aktīvi nomazgā smērvielu, tāpēc sajūtas nemaz nav tik skaistas, kā šķiet no malas. Jūras vai hlorētais ūdens var mainīt dzimumorgānu mikrofloru līdz tādam līmenim, ka jāuzsāk ārstēšana.

Nr. 9. Kino. Sekss dušā vai vannā – tas, kas lieliski dažādo ierasto dzīvi. Jums pat nav nekur jādodas: viss notiks jūsu mājās.

Reālajā dzīvē. Par smērvielu noskalošanu jau pieminējām. Bet šajā gadījumā ir vēl viens trūkums: tipveida vannas nav paredzētas diviem cilvēkiem.

Jums būs jāmēģina nenolauzt krānu vai nenogāzt izlietni. Tas pats attiecas uz dušu: ir ļoti problemātiski abiem nostāties zem dušas. Vienam no jums nāksies salt, jo stāvēsiet nedaudz tālāk no siltā tekošā ūdens.

Nr. 10. Kino. Pamodušies pēc kaislīgas nakts, pāris nekavējoties sāk atkal mīlēties.

Reālajā dzīvē. Būsim godīgi: no rīta priekšplānā izvirzās urīnpūšļa vajadzības, tāpēc sākumā vajadzēs apmeklēt tualeti. Turklāt sliktā elpā no mutes nav vispār nekā romantiska.

Ja jūs patiešām vēlaties attēlot ainu no kino, nolieciet blakus uz naktsgaldiņa mutes skalošanas līdzekli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.