Rakstniece un bijusī politiķe Dace Rukšāne dažādos laikos

VIDEO. “Aizgāja uz veikalu pēc piena un neatgriezās”: rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska atklāj, kā viņu pametis pirmais vīrs vien dažas dienas pirms trešās meitas piedzimšanas 6

Raidījumā “Kad viņas satiekas” rakstniece Dace Rukšāne-Ščipčinska neslēpj, kā jutusies brīdī, kad viņu atstājis pirmais vīrs – īsi pirms trešās meitas piedzimšanas. Dace atklāj, ka, lai gan tas nav bijis viegli un ātri, viņa šo nodarījumu ir piedevusi.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Toreiz, kad viņa palikusi viena ar trim meitām, liels palīgs Dacei bijusi viņas mamma. “Vislielākais atbalsts bija mana mamma. Un arī māsa palīdzēja, kurai pašai bija viens bērniņš un viņa ņēma pie sevis arī manus bērnus. Vēl man ģimenē bija brīnišķīga auklīte – bez viņām visām, droši vien, es būtu sajukusi prātā. Es diezgan ilgu laiku biju viena,” – Dace ir atklāta.

Izrādās, ka viņas pirmais vīrs un meitu tēvs Daci pametis vien dažas dienas pirms trešās meitas piedzimšanas, turklāt tas noticis kā anekdotēs – aizgāja uz veikalu pēc piena un neatgriezās.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņš aizgāja uz veikalu pēc piena un neatnāca… Godīgi sakot, es jau nojautu, uz kurieni viņš ir aizgājis. Bet pati tā aiziešana bija kā zibens no skaidrām debesīm. Jā, viņam bija citas attiecības. Un to, kur viņš ir aizgājis, es zināju,” – viņa atceras.

Viņa gan saka, ka, lai cik tas arī nebūtu bijis grūti, viņa to ir piedevusi. “Es uzskatu, ka tā nebija cienīga rīcība, un pagāja diezgan ilgs laiks, kamēr es piedevu. Bet es to izdarīju, jo man nevajag, ka naids mani pašu nīdē laukā,” – notikušo atceras Dace.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI