Veselam
Dzīvesveids

VIDEO. Kā Simsonu ģimenei izdodas piekopt bezatkritumu dzīvesveidu?1


Armands Simsons ar ģimeni.
Armands Simsons ar ģimeni.
Foto: ekrānšāviņš no video.

Viens no aktīvākajiem bezatkritumu dzīvesveida vēstnešiem Latvijā ir Arnicānu pāris – Laura un Andis, kuri aktīvi stāsta par šo dzīvesveidu gan savos sociālajos tīklos, dažādās lekcijās un šobrīd arī Bez Tabu rubirkā “Dzīve bez atkritumiem” izaicina dažādas sabiedrībā pazīstamas ģimenes nedēļu pielaikot viņu veselīgos ikdienas paradumus.

Šo izaicinājumu – atkritumus savās mājās samazināt līdz minimumam – pieņēmusi pasākumu un televīzijas raidījumu vadītāja Armanda Simsona ģimene. Viņi gan atzīst, ka tālāk par sekošanu citu bezatkritumu ģimeņu aktivitātēm sociālajos tīklos neesot tikuši, tomēr saprot ka zero waste dzīvesveids kļūst arvien aktuālāks.

Bezatkrituma dzīvesveida vēstneši – Laura un Andis Arnicāni.
Foto: ekrānšāviņš no video.

Saistītie raksti

“Viss sākas no mazumiņa, ja sākam ar sevi, viss aiziet tālāk. Globālais mīnuss ir tas, ka ikdienā mēs sekas neredzam. Ja paskatāmies interneta vietnēs, kas notiek lielajās jūrās un okeānos, tas ir vispār neiedomājami!” saka Armands Simsons.

Viņa meitas un sieva gan atzīst, ka dažas dabai draudzīgas darbības mājās ir ieviestas – maisiņus izmanto atkārtoti un arī atkritumus šķiro. Saņemot pirmos norādījumus, Simsonu ģimene jau steidza zvanīt Laurai un Andim, lūdzot padomu, kā tad uzsākt zero waste dzīvesveidu, vairāk skaties video.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.