Latvijā
Sabiedrība

220.lv: Pazīstamākais interneta veikals Latvijā1

Arvien biežāk gadās sociālajos tīklos pamanīt dažādus izaicinājumus, kas vairāk domāti pārdomām, ne reāli izpildāmi. Piemēram, vai spētu 365 dienas pavadīt kādā nomaļā vietā, bez interneta pieslēguma? Domājams, lielai daļai no mūsdienu sabiedrības būtu grūti izpildīt šādu apņemšanos. Iespējams, nedēļu pavadīt bez komunikācijas ierīcēm un interneta dažiem vēl būtu pa spēkam, tomēr lielākā daļa no mums jau pirmās dienas vakarā vēlētos ielūkoties ziņās, pārbaudīt epastu un paskatīties, kas jauns sociālajos portālos. Tomēr, ne tikai šādām vien darbībām izmantojam internetu – par plaši zināmu iespēju ir kļuvusi iepirkšanās internetā. Kāpēc gan doties vajadzīgo preču meklējumos pa veikaliem, tērējot laiku, kura, visbiežāk, mums nav, tērējot enerģiju, ja varam visu nepieciešamo sagādāt sēžot uz dīvāna mājās un pārskatot piedāvājumu interneta veikalos?

Un iemesls, kāpēc iepirkties internetā, nav vien tas, ka visus pirkumus varam veikt sēžot pie datora un gaidot, kad tie tiks piegādāti uz mājām – nē, arī cenas interneta veikalos ir krietni vien izdevīgākas, tiek piedāvātas dažādas akcijas, izpārdošanas, izdevīgi piedāvājumu. Turklāt preces, ja meklējam uzticamos un zināmos interneta veikalos, ir tikpat kvalitatīvas kā jebkurā citā veikalā, kur preci dodamies aptaustīt un apskatīt klātienē. Iemesls pavisam vienkāršs – interneta veikali ietaupa uz dažādām saimnieciskajām izmaksās – veikala telpu īre, pārdevēju algošana un tā tālāk, tā rodot iespēju piedāvāt to pašu preci par nedaudz zemāku cenu saviem pircējiem.

Tomēr, preci pērkot internetā, vienmēr der uzmanīties, jeb, iegādāties zināmos un uzticamos interneta veikalos. Ir daudz drošāk iegādāties kāroto preci Latvijas mēroga interneta veikalā, ko zinām, nekā pasūtīt no ārzemju interneta veikaliem, kur par preces kvalitāti nevaram būt īsti pārliecināti, preces atgriešana un naudas atgūšana var būt gana sarežģīta, tāpat kā garantijas termiņu izpilde. Toties, pērkot kāroto preci zināmos Latvijas interneta veikalos, varam būt pārliecināti par kvalitāti, izdevīgumu un iespēju risināt dažādas situācijas klātienē, ja nu tādas radušās.

Latvijā zināmākais interneta veikals, kā to pierādījušas aptaujas, ir 220.lv. 97% Latvijas iedzīvotāju atpazīst interneta veikalu 220.lv un vairāk nekā 50% no visiem valsts iedzīvotājiem ir veikuši pirkumus tieši šajā interneta veikalā. Tas norāda uz to, ka atpazīstams, zināms un uzticams veikals internetā, no kura droši var izvēlēties un iegādāties sev nepieciešamās un tīkamās preces.

Un lai gan sākotnēji interneta veikali bija jaunums, cilvēki skatījās uz šādu iepirkšanās veidu ar neuzticību, tad nu jau interneta veikali sākuši izpelnīties pircēju uzticību. 220.lv noteikti ir viens no tādiem – nodrošinot labu kvalitāti, servisu, izdevīgas cenas un piedāvājumus, zinošus darbiniekus un konsultantus, kā arī ērtu piegādi. Lielākoties, ja nepieciešama kāda prece, pirmais, kur ieskatīsimies, meklējot internetā, ir 220.lv – pārliecinoties, kāds piedāvājums un cenas ir tieši šajā veikalā.

Cenu piedāvājums reizēm ir neticami izdevīgs, īpašās akcijas, bezmaksas piegādes iespējas, izpārdošanas – turklāt, pierakstoties uz jaunumiem, informāciju par visām labākajām akcijām iespējams saņemt savā epastā – tā, lai nenokavējam. Bieži vien veikalos noskatām kādu sev tīkamu preci, tomēr nevaram to atļauties iegādāties – 220.lv noteikti cena būs zemāka. Turklāt, arī līzinga nosacījumi būs izdevīgi un mēneša maksājumi saprātīgi.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Rīta agrumā Rīgas pils tornī paceļ Baltijas valstu karogus
7 stundas
GS
Gundega Skagale
Latvijā
Kārlis labprāt uzzinātu to cilvēku vārdus, kas stāvēja līdzās. Varbūt kāds atpazīst?
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Helmanim piemērots aizdomā turētā statuss; liegts izbraukt no valsts 1
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijas hokeja zvaigzne Kuzņecovs pasaules čempionātā, kur spēlēja arī pret Latviju, lietojis kokaīnu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Brīvdienās būs lielākoties saulains laiks
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Abi vadošie Latvijas pludmales volejbola dueti Majoru smiltīs sāk ar uzvarām
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
5 stundas