Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

45 lietas, kuras labi zināt 45 gados (un ko nezināji 25 gados)

sharivere

Amerikāņu rakstniece, žurnāliste, Kenediju klana piederīgā un bijusī Kalifornijas pirmā lēdija (laulībā ar Arnoldu Švarcenegeru) Marija Šraivere savā blogā apkopojusi 45 lietas, kāpēc, viņasprāt, nav nekāds vainas “vecumam pēc 45”.

“Man gāja grūti pusaudzes gados un arī pēc 20, jo nespēju atrast savu balsi un īsto personību. Tai pašā laikā man nebija spilgti izteiktu paraugu, kas aizvestu virzienā, kurp ilgojos nokļūt,” raksta sešu dižpārdokļu autore un sava televīzijas šova vadītāja.

Viņa atzīst, ka bijis vajadzīgs ilgs laiks un daudz pūļu, lai “izraktos cauri gadiem un iegūtu pieredzi, ko dēvēju par savu mazo gudrībiņu.”

Marijas dāvana tiem, kuriem drīz būs vai jau ir 45 gadi ir tādu lietu apkopojums, kurus viņa vēlētos, kaut būtu zinājusi agrāk. Bet apjauta tikai tajā vecumā – šobrīd Šraivere ir jau 61 gadu veca.

Lūk, viņas atziņas par 45 gadu vecumu un ar to saistīto gudrību!

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+