Uncategorized

Apbalvoti jaundibinātā konkursa “Lielais loms” laureāti 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Šovakar Zemkopības ministrijā tiek sveikti šogad iedibinātā zivsaimniecības nozares konkursa “Lielais loms 2015” laureāti un vecināšanas balvu saņēmēji – nozares uzņēmēji un jaunie darbinieki.

Laureāta nosaukums nominācijā “Gada uzņēmums zivsaimniecībā” tika piešķirts SIA “Karavela” un tās vadītājam Andrim Bitem. Veicināšanas balvas šajā kategorijā piešķirtas SIA “Kolumbija Ltd” vadītājam Igoram Krupņikam un SIA “Unda” vadītājam Jurim Bubišam.

Nominācijā “Par inovatīvu uzņēmējdarbību” par labāko atzīta SIA “Unda”, bet veicināšanas balvas saņēma SIA “Gamma-A” vadītājs Aivars Lejietis un “Kolumbija Ltd” vadītājs Krupņiks.

Savukārt nominācijā “Jauns un daudzsološs nozarē” laureāta titulu ieguva Dana Odnoroga, kas darbojas SIA “BraDava”. Veicināšanas balvas saņēma

Uldis Kārkliņš no SIA “Leču nēģis” un individuālais komersants Oskars Celkarts.

Balva “Par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā” tika piešķirta Latvijas Zivsaimnieku asociācijas vadītājam Inārijam Voitam par raženu un neatlaidīgu darbu zivsaimniecības nozarē daudzu gadu garumā.

Tāpat tika piešķirta īpaša veicināšanas balva akvakultūrā, ko saņēma SIA “Annas zivjaudzētava” vadītājs Kristaps Romanovs.

Kā pasākumā norādīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), balvas mērķi ir īpaši izcelt nozares svarīgo lomu tautsaimniecībā. “Vēlos pateikties visai nozarei par tās ieguldījumu Latvijas ekonomikas attīstībā un teikt vislielāko paldies visiem zivsaimniecības cilvēkiem, kurus šodien godinām par viņu neatsveramo ieguldījumu nozares attīstībā,” teica Dūklavs.

Kā ziņots, ministrijas balva “Lielais loms” iedibināta šogad jūnijā un ir augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā.

Zemkopības ministrija ik gadu rīko arī lauksaimniecības nozares konkursu “Sējējs” un mežsaimniecības konkursu “Zelta čiekurs”.

LA.lv