Mobilā versija
+4.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
26. maijs, 2014
Drukāt

Juglas ezerā noslīcis jauns vīrietis

ezerssZB

Vakar pēcpusdienā Juglas ezerā noslīcis jauns vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ap plkst.17 glābēji saņēmuši informāciju, ka Juglas ezerā, līdzās Mazās Juglas ielai gājis bojā aptuveni 24-25 gadus vecs vīrietis.

VUGD darbinieki ezerā atraduši vīrieša mirstīgās atliekas.

Kā ziņots, brīvdienās gājuši bojā vai cietuši vēl vairāki peldētāji. Sestdien Vidzemē, peldoties dīķī, noslīcis 34 gadus vecs vīrietis, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Garāmgājēji pamanījuši vīrieti pazūdam zem ūdens aptuveni sešus metrus no krasta, tomēr nav spējuši viņam palīdzēt, sacīja Bukša.

Tikmēr Latgalē, peldoties Daugavā, gandrīz noslīcis 44 gadus vecs vīrietis. Viņš gājis peldēt alkohola reibumā un ūdens straume sākusi nest viņu pa upi. Vīrieti izdevies izglābt un viņš nogādāts slimnīcā novērošanai.

Savukārt Rīgā, Babītes ezerā, 25 gadus vecs vīrietis nirstot atsities pret veca tiltiņa konstrukciju un guvis smadzeņu satricinājumu, kā arī vaļējas brūces galvā, vēderā un krūšu kurvī.

Līdzīgs negadījums noticis arī Zemgalē, kur 29 gadus vecs vīrietis, lecot ūdenī uz kājām, atsities pret gultni un salauzis kāju. Cietušais gan bijis alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (6)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+