Horoskopi un mistika

Mistiskie reptoīdi – sena čūskcilvēku rase. Viņiem piederot arī Klintoni un Obama17

survincity.com

Reptoīdi – saprātīgā rase

Autors – Māris Zariņš

Par reptoīdiem dēvē saprātīgu būtņu rasi, kas ārēji līdzīgi reptiļiem. Reptoīdu ādu klāj ragvielas plāksnītes, kas līdzīgas krokodilu vai ķirzaku ārējam apvalkam, un tiem ir vertikāli izstiepti redzokļi, apaļas un faktiski nemirkšķinošas acis, gara un plāna mēle. Šīs pazīmes norāda uz to, ka reptoīdi cēlušies no rāpuļiem jeb reptiļiem. Un civilizācijas vēsture par tiem runā kā par gluži reālām būtnēm.

Reptoīdu apraksti sastopami vissenākajos ēģiptiešu, grieķu, romiešu avotos. Piemēram, pirmais Atikas valdnieks Kekropss pats bijis pa pusei cilvēks, pa pusei čūska. Cilvēkveidīgu reptiļu attēli sastopami arī vissenākajos uz Zemes atrastajos attēlos, piemēram, pārsteidzoši lielā daudzumā tie ir maiju tempļos. Atbilstoši maiju ticējumiem tieši reptoīdi–anunaki apdzīvo planētu Nibiru.

Saistībā ar reptoīdu izcelšanos pētnieku domas dalās. Viena daļa uzskata, ka reptoīdi ir atnācēji no kosmosa, visdrīzāk, no Drakona zvaigznāja, savukārt citi pauž, ka reptoīdi radušies uz Zemes un ir ļoti tuvi dinozauru “radinieki”. Kad aizvēsturiskos laikos notikusi planētas mēroga katastrofa, kas izraisīja lielo rāpuļu izmiršanu, reptoīdi, kuru rīcībā bijusi arī gana attīstīta tehnika, spējuši paglābties, aizlidojot uz citām zvaigžņu sistēmām. Katrā ziņā ir pietiekams iemesls palūkoties dziļāk – vai šis pēdējais priekšstats patiešām varētu būt tik neiespējams, lai no tā tikai pašpārliecināti atgaiņātos.

Cilvēcei ļoti patīk sevi uzskatīt par pirmo un vienīgo saprātīgo rasi uz Zemes, par radības kroni, un nolūkā apstiprināt šo postulātu mēdz izmantot jebkurus paņēmienus un viltības. Galvenokārt pētniekiem ļoti patīk salīdzināt galvas smadzeņu svaru ar visa ķermeņa kopējo svaru, un, balstoties atziņā, ka cilvēkam šī attiecība ir augstāka nekā dzīvniekiem, parasti secina, ka visas pārējās faunas sugas nespēj būt saprātīgas. Tomēr jāatceras, ka laikmets, kad Zeme piederēja dinozauriem, iesākās pirms 240 miljoniem gadu un ilga vismaz 175 gadus, savukārt zīdītāji šajā periodā bija spiesti apmierināties ar dzīvošanu alās un guļamvietām augstu kokos.

Pētnieki labprāt uzsver, ka gigantisko rāpuļu smadzenes bijušas ārkārtīgi mazas. Piemēram, 20 tonnas smagajam diplodokam tās nav bijušas lielākas par kaķa smadzenēm. Retāk minēts par to, ka krustu rajonā dinozauriem bija vēl viens ļoti svarīgs nervu centrs, un šajā muguras smadzeņu paplatinājumā bija pilnībā iespējams gluži nopietns “prāta” darbs. Piemēram, stegozauram galvas smadzeņu svars bija tikai nieka 70 grami, tāpēc tas bija ļoti neattīstīts dzīvnieks – tā pauž pētnieki. Tiesa, krustu smadzenes tam svērušas 1400 gramu, un, iespējams, tās bijušas atbildīgas par galvas smadzeņu impulsu retranslāciju uz locekļiem – arī to pauž tā dēvētās tradicionālās zinātnes pārstāvji.

Taču arī jau labi izpētīto rāpuļu saimē sastopami tādi, kas pārsteidzoši atšķiras no visiem pārējiem. Viens no tādiem ir stenonihozaurs, kurš bijis aptuveni pusotru metru liels, pārvietojās uz pakaļkājām, un tam bija pietiekami attīstītas priekšējās ķepas, kas funkcionāli daudz neatšķiras no cilvēku rokām. Šīm ķepām bija pārējiem pretnostatīts viens pirksts, kas ir analoģisks cilvēka rokas īkšķim. Tieši šis pirksts ļauj cilvēkiem bez lielas piepūles veikt satveršanas kustības. Stenonihozauru “roku” pirksti vēl bija aprīkoti ar jaudīgiem nagiem, kas turklāt varēja ierauties iekšā pirkstu galos un izšauties no tiem uz āru. Tādējādi šis rāpulis katrā ziņā varēja pacelt akmeni vai koka gabalu un, piemēram, tos mest vai pat izmantot kā instrumentus.

Taču galvenā stenonihozauru atšķirība no citiem rāpuļiem ir samērā augstu attīstītas galvas smadzenes. Stenonihozaura galvaskausa apjoms ļāva tajā izvietot smadzenes, kas apjoma ziņā nebūtu mazākas kā mūsdienu šimpanzem vai pašiem pirmajiem cilvēka senčiem. Turklāt stenonihozaura smadzenēm bija attīstītas mazās smadzenītes un iegarenās smadzenes, proti, uzbūves ziņā tās praktiski neatšķiras no cilvēka smadzenēm.

Visas šīs stenonihozaura īpašības tik lielā mērā aizrāva kanādiešu paleontologu Deilu Raselu, ka, balstoties uz cilvēka evolūcijas pētīšanas gaitā atklātajām likumsakarībām, viņš izveidoja senā rāpuļa evolūcijas modeli. Iegūtajam modelim nebija astes, un tas bija satriecoši līdzīgs iepriekš aprakstītajam reptoīdam, proti, tieši tāds, kā šo būtņu ārējo izskatu apraksta cilvēki, kuriem gadījusies tā nelāgā iespēja sastapt reptoīdus mūsdienās.

Visu citplanētiešu tipu saimē reptoīdus uzskata par visagresīvākajiem tieši attiecībā uz cilvēkiem. Visdrīzāk, tas notiek tāpēc, ka cilvēks tiem ir tradicionālā barība. Piemēram, kādu gan žēlastību izjūt miesnieks, kurš pieliek nazi pie rīkles kaujamai cūkai? Nekādu, vai ne? Tieši tāpat reptoīdiem cilvēki ir tikai savdabīgs mājlopu ganāmpulks. Un tie “iziet cilvēkos” tieši tāpat, kā zemnieks apmeklē vistu kūti. Tiesa, pēdējā laikā no cilvēkiem sākuši ienākt paziņojumi par to, ka viņi stājušies kontaktos ar reptoīdiem, kuri it kā vēloties brīdināt par ekoloģisko katastrofu, kas sagaida Zemi. Un savā ziņā viņu bažas ir labi saprotamas, jo runa taču ir, ja tā var izteikties, par barības līdzsvara saglabāšanu.

Lielākā daļa šīs jomas pētnieku uzskata, ka uz Zemes pastāvīgi uzturas pietiekami liela reptoīdu grupa. Ir uzskats, ka tie pat var dzīvot cilvēku vidū, jo tiem piemīt šaušalīga mīmikrijas spēja, kas to patieso ārējo izskatu padara it kā neredzamu. Taču savā reālajā veidolā tie cilvēkiem parādās tikai tad, kad vēlas cilvēcei nodot kādu vēstījumu, vai arī tad, kad izlēmuši ar tiem mazliet pamieloties. Un, protams, tie, kuri kļuvuši par reptoīdu uzkodām, vairs neko nevar izstāstīt.

Saistītie raksti

Turklāt galēju sazvērestības teoriju atbalstītāji apgalvo, ka reptoīdi jau sen faktiski pārvalda šo planētu, savas zobainās rīkles slēpjot zem lielizmēra politikas, estrādes, sporta un biznesa zvaigžņu maskas. Tā uzskata viens no konspiroloģijas pamatlicējiem Džons Rode. Savukārt Deivids Aiks iet vēl tālāk, paziņojot, ka reptiļi vilkači pavisam konkrēti ir Džordžs Bušs, Bils Klintons, Hilarija Klintone, Baraks Obama, visa britu karaliskā ģimene un vēl daudzi citi.

Tostarp pētniekiem gluži nopietnas pārdomas raisa konkrēti lielizmēra estrādes zvaigžņu uzstāšanās videoierakstu pētījumi, proti, īpaši palēninātā ātrumā tajos pēkšņi kļūst pamanāmas pārsteidzošas un šaušalīgas detaļas, kas paslīd garām parastajā režīmā: reti un necilvēciski gari zobi, smalkas un garas mēles un citas reptoīdu rasei raksturīgas pazīmes…

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju vīrieši, kuru raksturs nav zelts
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pietaupi enerģiju! Horoskopi 20.septembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Viss ritēs bez aizķeršanās! Horoskopi no 19. septembra līdz 9. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
No zemnieka sētas – līdz pasaules līmenim. LAD vadītājai – pēdējā darba diena
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Deputāti saņem materiālus par OIK uz 10 000 lapām
42 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Toms Bricis atvainojas par greizo prognozi
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
Pazīstami Latvijas mūziķi aizsāks labdarības akciju Kurmenes baznīcas atbalstam
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Bite” un “Tele2” izveido kopuzņēmumu “Centuria” 1
3 stundas