×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Pateicoties cilvēku atbalstam, tiks uzsākts darbs pie Glābējsilītes izveides Jelgavā

glabejsilite

Ziedojumu kampaņā „Palīdzi izglābt bērna dzīvību – ziedo Glābējsilītes izveidei Jelgavā!”, kas februāra mēnesī tika organizēta sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu, saziedoti 8744, 49 eiro. Kopējā summa, kas nepieciešama Jelgavas Glābējsilītes izveidei ir 14000 eiro. Trūkstošus 5000 eiro projektam novirzīs ceļu būvniecības sabiedrība IGATE, un jau maija beigās tiks uzsākti darbi Jelgavas pilsētas slimnīcas teritorijā, lai izbūvētu pirmo Glābējsilīti Zemgales reģionā. Projekta ietvaros tā būs astotā Glābējsilīte.

Glābējsilīte – vieta bērna dzīvībai! projekta vadītāja Latvijā Laura Zvirbule: „Lai izveidotu Glābējsilīti Jelgavā ir nepieciešami apmēram 14000 eiro. Projekta izveidei saziedoti gandrīz 9000 eiro. Pateicoties ceļu būvniecības sabiedrības (CBS) IGATE iesaistei, projekta izveidi varēsim uzsākt jau maija beigās, jo pārbūvi un remontdarbus slimnīcas telpās, IGATE veiks kā ziedojumu projektam un tie ir gandrīz 5000 eiro. Ziedotāju nauda tiks novirzīta pašas Glābējsilītes izveidei un pieslēgšanai (durtiņas un gultiņa), vizuālajam noformējumam un informatīvo materiālu izveidei.”

Ceļu būvniecības sabiedrības IGATE valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns: „Kopš IGATE ir sākusi savu darbu Jelgavā, esam aktīvi centušies atbalstīt ikvienu Jelgavas iedzīvotājiem un pašvaldībai svarīgu projektu, tamdēļ nespējam palikt malā Jelgavas Glābēsilītes projekta izveides laikā. Ir tik svarīgi rūpēties par vismazākajiem un neaizsargātākajiem… IGATE ir vietējais uzņēmums Jelgavā, kas jau vairākus gadus piedalās pilsētas labiekārtošanā, veicot darbus ceļu, ēku, ūdens apgādes un kanalizācijas būvniecībā. Mēs esam gandarīti par iespēju uzsākt darbu pie vēl viena ļoti nozīmīga projekta mūsu pilsētā – Glābējsilītes izveides!”

Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš: „Pateicamies ikvienam Jelgavas Glābējsilītes atbalstītājam – ar jūsu palīdzību esam par vēl vienu soli tuvāk tās izveidošanai. Tā kā šī būs pirmā Glābējsilīte Zemgales reģionā, ikviens ziedojums ir nozīmīgs un pietuvina mūs vēl vienai drošai vietai bērna dzīvībai.”

Februāra mēnesī, zvanot uz Latvijas Bērnu fonda ziedojumu tālruni, ziedoti 793, 30 eiro. Ziedojumu kastītēs ziedots 4644 eiro. Ar pārskaitījumu gan fiziskas, gan juridiskas personas kopumā ziedojušas 2385, 19 eiro. Sadarbībā ar kolektīvās iepirkšanās portāliem www.cherry.lv un www.citylife.lv labdarības akcijā saziedoti 922 eiro. CBS IGATE veiks remontdarbus un pārbūvi Jelgavas slimnīcā Glābējsilītes izveidei 5000 eiro apmērā.

Paldies ikvienam par atbalstu, rūpēm un iesaisti! Plašāka informācija: www.babybox.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+