Horoskopi un mistika
Ezoterika

Pirmdien Mēness aptumsums. Tā devīze: mīlestība laulībā un brīvība sievietei 4

Foto – Shutterstock

7. augustā norisināsies Mēness aptumsums, kura devīze, pēc ezoteriķu uzskatiem, ir mīlestība un vienlīdzība sievietes un vīrieša attiecībās laulībā.

Pasaulē notiekošais skaidri rāda, ka nāk laiks, kad sievietes un vīrieša attiecības būvējamas uz vienlīdzīguma pamatiem. Tajās vienmēr ir vieta brīvai izvēlei un savstarpējai cieņai visos līmeņos. To apliecina arī 7. augusta
Mēness aptumsuma astroloģiskie rādītāji, vēsta astroloģe Eižēnija Makvīna.

Aptumsums notiks pirmdien – sievišķīgās enerģijas un skaidrības dienā. Diena piemērota savas sievišķīgās būtības izzināšanai, patieso vēlmju un misijas noskaidrošanai.

Diena, kad Mēness Ūdensvīrā aicina radīt jaunas idejas un vislabāk pavadīt laiku līdzīgi domājošo sabiedrībā, ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas vērtības, mērķi un dzīves principi. Iespējams, vislabāk veltīt kādu laiku sarunām sieviešu grupā.

Pirmdien vari atļauties risināt daudzus jautājumus nestandarta veidā. Sajust savu iekšējo brīvību un atvērtību pasaulei, vieglumu un savu domu oriģinalitāti. Ļaut sev ielūkoties savā nākotnē – tas var būt apbrīnojama mēroga kosmisks ceļojums.

Mēness aptumsuma brīdī atradīsies 12. mājā, kas atbild par haosu, noslēpumiem un karmu.

Tas nes vai nu neprātu, ierobežojumus un noslēgšanos, vai arī brīvību un pasaules un kosmosa neredzamās, mistiskās struktūras iepazīšanu. Tāpēc ļoti svarīgi šo laiku apzināties un izjust sevī, jo īpaši, ja šobrīd esi kādā krīzes situācijā. Tas ļaus ātrāk iziet no krīzes haosa un uz ilgu laiku iegūt stabilitāti un harmoniju. Sevišķi tas skar attiecības par partneri.

Pienācis laiks atstāt pagātnē ierobežojumus un atvērties pasaulei, kalpojot tās izaugsmei. Tā ir iespēja pārveidot 12. mājas haosu, izjaukt to pa ķieģelītim un uzbūvēt jaunu savas dzīves ēku.

Tas skar visas attiecības, kā mīleas lietas, tā saiknes ar radiniekiem un ģimeni, tāpat arī darījumu lietas.
Spilgtākā Greizo Ratu zvaigzne, kas veltīta sengrieķu dievietei Artemīdai, piešķirs aptumsuma enerģijai sievišķīgu, “iņ” vilni un radīs iespēju gūt milzu enerģiju savu plānu īstenošanai.

Bet, lai tā notiktu, cilvēkam ļoti svarīgi būt harmonijā un līdzsvarā. Vēlama meditācija, kas ļauj panākt šādu stāvokli, pirms nodoties domām par aptumsuma nozīmi.

Lai gan dienas kopējā enerģija ir viegla, Mēness Ūdensvīrā var radīt arī ne visai patīkamas sajūtas, tādu kā atrašanos starp debesīm un zemi, atbalsta trūkumu, iespaidu, ka viss sajaucies kopā. Tagadne vairs nav interesanta, bet nākotnē vēl netiec ielaists. Tāpēc ezoteriķi sirsnīgi iesaka veikt jebkādas ar “sazemēšanos” saistītas prakses, lai apvienotu intuīciju un loģiku, mistisko un racionālo, kosmiskos un zemes spēkus. Īsos vārdos: izmanto kosmosa enerģiju, stingri stāvot uz zemes.

Šajā dienā spēcīgi izpaužas ūdens elementa enerģija, tāpēc informatīvās plūsmas laižamas caur ūdeni, lai dzīvē ienāktu tieši tas, kas katram no mums nepieciešams.

Galvenais akcents liekams uz attiecībām ar visu veidu partneriem. Tomēr Venera Vēža zīmē norāda, ka laiks vairāk piemērots uz visa veida saiknēm pārī sieviete-vīrietis. Ja vēlies apprecēties, īstais laiks novākt iekšējos šķēršļus attiecībās un laulības oficiālai noslēgšanai. Ieraudzīt savas ilūzijas un skaidri saskatīt partneri.

Būtiska ir arī patiesa vēlme attiecībās saglabāt pašai sevi, neļaujot sev tikt “aprītai” attiecībās ar vīrieti. Saprast iepriekšējo karmisko pieredzi un izdarīt secinājumus. Nekāpt uz tā paša grābekļa.

Tā iegūsi ģimeni, kur būs gan siltums un mājīgums, patiesa tuvība un atbalsts, romantika un mīlestība. Sieviete tādās attiecībās plauks un zels ārēji un iekšēji.

No otras puses, harmonija mājās dos sievietei iespēju veiksmīgi darboties sociumā. Nepalaid garām šo brīdi!

Katrā aptumsumā vēlams strādāt arī ar veselības saglabāšanu un uzlabošanu. Aizvākt to, kas traucē justies labi un uzturēt labu fizisko formu.

Gatavojoties 7. augusta mēness aptumsumam, pārdomā šādus jautājumus:

Saistītie raksti

– vai tu zini, kādas konkrēti ir tavas vēlmes un vīzijas par partnerattiecībām, laulību. Padomā, kur tu varētu kļūdīties vai ļauties ilūzijām;

– kāda tu pati vēlies būt mīlestībā un attiecībās;

– pieņem lēmumu, kā saglabāsi savu personību attiecībās ar vīrieti, ko darīsi, lai saplūsme nenāktu par ļaunu tev kā personībai;

– atceries, kā bijis agrāk. Ko tu vēlētos mainīt?

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
54 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
1 stunda
LE
LETA
Laukos
ZM: “Latvijas valsts mežiem” cena par “Bergvik Skog” īpašumiem bija pārāk augsta
1 stunda