Ekonomika
Īpašums

FOTO. Nodod ekspluatācijā 5 miljonu eiro dzīvojamo māju Purvciemā Pūces ielā 190


“Bonava Latvija” projekts Pūces ielā 19
“Bonava Latvija” projekts Pūces ielā 19
Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” pabeidzis dzīvojamo māju Purvciemā Pūces ielā 19.

Lielākā daļa dzīvokļu jau ir pārdoti

Investējot 5 miljonus eiro, “Bonava Latvija” ir uzbūvējusi modernu piecstāvu dzīvojamo ēku ar 65 dzīvokļiem un plašu pagalmu, īpašu uzmanību pievēršot teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai, kā arī rekreācijas zonas izveidei. Lielākā daļa dzīvokļu jeb 51 no kopumā 65 ir jau pārdoti.

“Esam gandarīti, ka, pateicoties komandas profesionālam un efektīvam darbam, projektu Pūces ielā 19 ir izdevies pabeigt kā plānots – gada laikā kopš būvniecības uzsākšanas.

Tā ir arī priecīga ziņa vairākiem desmitiem jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem, kuri iegādājās savu jauno mājvietu jau projekta būvniecības laikā,” saka “Bonava Latvija” valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

Purvciems ir pieprasīts

“Pēdējo gadu laikā Purvciems ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem dzīvojamajiem rajoniem, ko mēs izteikti izjūtam. Mūsu divos projektos – Pūces ielā 19 un biznesa segmenta daudzdzīvokļu namu projektā “Hausmaņa terases” Stirnu ielā 20 – gandrīz visi dzīvokļi ir izpārdoti pirms vēl ir pabeigta to būvniecība.

Nodots ekspluatācijā “Bonava Latvija” projekts Pūces ielā 19

Augstu pieprasījumu ietekmē divi faktori. Pirmkārt, mūsu projektus raksturo skandināvu vērtības – kvalitāte, pārdomāts komforts un funkcionalitāte, kā arī labiekārtota un apzaļumota apkārtējā vide, ko augsti novērtē ģimenes ar bērniem.

Otrkārt, kopumā par Purvciemu ir ļoti liela interese jaunas mājvietas meklētāju vidū, jo tam ir vairākas būtiskas priekšrocības. Lai arī tas ir izteikts Rīgas guļamrajons ar plašām zaļajām zonām, Purvciems ir arī dinamisks un tieši šis Rīgas rajons ir uzskatāms par visērtāko infrastruktūras ziņā,” piebilst M.Kļaviņš.

Klusais Purvciemas

“Bonava Latvija” projekts Pūces ielā 19 atrodas klusākajā Purvciema daļā, kam raksturīga mazāka apbūve un vairāk zaļo teritoriju.

Jaunajā piecstāvu namā ir kompakti un pārdomāta plānojuma 1, 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, papildu labsajūtai un ērtībai katram dzīvoklim nodrošinot balkonu un individuālu noliktavas telpu mājas pagrabstāvā, kur novietot ikdienā neizmantotās mantas, lai atbrīvotu telpu dzīvojamā zonā.

Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem ir papildu bonuss – iespēja izbaudīt privātā dārziņa burvību.

Lai veicinātu Rīgas kā sakārtotas pilsētvides attīstību, “Bonava Latvija” visus daudzdzīvokļu projektus veido ar mūsdienīgi labiekārtotu un apzaļumotu pagalmu infrastruktūru.

Arī Pūces ielas 19 iedzīvotājiem ir pieejamas dažādas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas – “Bonava Latvija” ir izveidojusi piknika zonu jeb lapenīti, divus bērnu rotaļu laukumus, kuri ir pielāgoti dažādām vecuma grupām, kā arī atpūtas zonas ar soliņiem.

Pagalmā ir ierīkotas arī virszemes autostāvvietas, tajā skaitā ar nojumi.

“Bonava Latvija” īsteno ekonomiskā segmenta un biznesa klases mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem.

Attīstot projektus tādos Rīgas mikrorajonos kā Purvciems, Teika, Ķengarags, Šampēteris, Rīgas klusais centrs un Krasta ielas rajons, “Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam.

Kopumā 2019. gadā būvniecības stadijā ir 705 dzīvokļi septiņos “Bonava Latvija” projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 475 dzīvokļu būvniecību.

Uzziņa:

Saistītie raksti

Kā norāda uzņmēmums, “Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā.

“Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2100 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Latvijā, 2018. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14 miljardu Zviedrijas kronu apmērā.

“Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Valdības priekšlikums satur vairāk risku nekā ieguvumu. Cīņa par Liepājas ostas kontroli
1 diena
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ir kāds labs risinājums veco riepu izmantošanai. Vai valsts būtu gatava ieguldīt tehnoloģijas attīstībā?
1 diena
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Tele2” aizliedz pieprasīt maksu par piespiedu “dāvanām”
1 diena

Lasītākie

IE
Ināra Egle
Latvijā
Deputātos mostas lokālpatriotisms – bet tikai vārdos
1 stunda
GP
Gunta Paavola
Pasaulē
Kā Andris Somijā būvē olimpisko stadionu. Pēc žurnālistu saceltā skandāla par neizmaksātajām algām un briesmīgo sadzīvi, situācija uzlabojas
38 minūtes
LE
LETA
Dabā
Plus 30, sutīgs, negaisi, lietusgāzes, liela krusa un vētra – nākamās nedēļas laika prognoze
25 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Žurnāls: Vācijas labējā spārna ekstrēmisti izgājuši apmācību nometnē pie Sanktpēterburgas
51 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1950. gada 5. jūnijā. Staļins atvēl Rīgai jaunu augstskolu
8 minūtes