Kārļa Spura ģimene pateicas par atsaucību, situācija atrisināta 10

Vairākas dienas sociālajos tīklos bija atrodama informācija, ka slēpošanas instruktoram un ārstam Kārlim Spurim ir nepieciešama palīdzība, lai viņš varētu saņemt rehabilitāciju pēc aortas plīsuma.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
Kokteilis
atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
Lasīt citas ziņas

Šodien portālam LA.lv piezvanīja Kārļa Spura sieva Žanete Sebre un, pateicoties par atsaucību, pastāstīja, ka situācija ar draugu palīdzību ir atrisinājusies un rehabilitācijai nepieciešamie līdzekļi savākti.

Kārlis Spuris ir Rīgas 1. slimnīcas ķirurgs, īpaši specializējies endokrīnajā ķirurģijā. Prakses laikā veicis ļoti lielu skaitu vairogdziedzera operāciju. Sadarbība ar endokrinologiem visā Latvijā un bijušo pacientu ieteikumi ir ceļi, kā pacients atrod ārstu un savas problēmas risinājumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.