Foto – LETA

Latviešu zinātnieks Ivars Kalviņš nominēts Eiropas Izgudrotāju balvai 4

Latviešu zinātnieks, bijušais Organiskās sintēzes institūta vadītājs Ivars Kalviņš nominēts Eiropas Izgudrotāju balvai, informēja Eiropas Patentu iestādē.

Eskalācija Tuvajos Austrumos sasniegusi jaunu līmeni: Irāna izteikusi oficiālu brīdinājumu Eiropas valstīm 2
“To nevar notēlot!” Pēc Putina atgriešanās “uz skatuves” eksperts pamana stipri dīvainu detaļu
Kokteilis
Tik stūrgalvīgi, ka strīdēties ar viņiem ir bezjēdzīgi: astrologi īpaši izceļ 3 zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Pētnieks ir radījis jaunu medicīnisko preparātu paaudzi sirds un asinsvadu slimību, Alcheimera un vēža ārstēšanā un novēršanā. Viņa nozīmīgākais izgudrojums meldonijs ir pamatā preparātam “Mildronāts”.

Tiek norādīts, ka šī ir pirmā reize, kad šai balvai ir nominēts zinātnieks no Latvijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Eiropas Patentu iestādes prezidents Benuā Batistelli norādījis: “Kalviņa izcilā zinātniskā darbība ir veicinājusi nozīmīgus atklājumus medicīnā, palīdzot ārstēt nopietnas slimības ar preparātiem, kas imitē dabiskos savienojumus.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.