Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Latvijas tirgū ienācis jaunākais kravas “Mercedes Benz – Actros”0


“Mercedes Benz Actros”
“Mercedes Benz Actros”
Publicitātes foto

Klientiem Latvijā kļuvis pieejams jaunākais “Mercedes-Benz” modelis kravas automobiļu segmentā – “Actros”, kas aprīkots ar sērijveida modeļiem nebijušiem jauninājumiem.

Galvenais uzsvars likts uz digitalizētiem drošības un vadītāja atbalsta sistēmu risinājumiem, kas nodrošina īpašu komfortu autovadītājam.

Automobīlim kabīne aprīkota ar multimediju displejiem ar uzlabotu autovadītāja un automobiļa saziņu, pieejams plašs digitālo risinājumu klāsts un dažādas vadītāja palīdzības sistēmas.

Šis auto radīts, lai maksimāli atvieglotu ne tikai autovadītāju, bet arī autoparka pārvaldnieku un loģistikas speciālistu darbu – pateicoties jaunā “Actros” visaptverošajai savienojamībai, iespējams uzraudzīt kravas automobiļus reāllaikā, bez papildu ārējo sistēmu uzstādīšanas, tādejādi nepieļaujot pārtraukumus un kavēšanos,” stāsta SIA “Domenikss” Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs Aivis Zapereckis.

Kā vēl vienu īpašu plusu viņš min jaunā Actros degvielas patēriņu – salīdzinot ar iepriekšējo modeli, kas jau bija līderis ar zemāko patēriņu tirgū, tas ievērojami samazināts, ļaujot ietaupīt līdz pat 3% uz lielceļiem un līdz pat 5% uz reģionālajiem un lauku ceļiem.

"Mercedes-Benz Actros"

Šie kravas auto modeļi aprīkoti ar pusautomatizēto vadīšanu – jaunais “Active Drive Assist” spēj pats stūrēt uz ceļiem, kur pieejams līniju marķējums uz braucamās daļas, turklāt jebkurā ātrumā.

Savukārt “Active Brake Assist 5” palīdz autovadītājam, ja fiksē potenciālu sadursmi ar šķērsli vai sadursmi ar gājēju dažādās situācijās uz ceļa. Ja nepieciešams, sistēma automātiski piemēro maksimālu bremzēšanas spēku līdz pilnīgai kustības apturēšanai.

“Visi Actros” uzlabojumi – gan tehnoloģijās, gan dizainā – veikti, domājot par autovadītāju, kuram kabīnē jāpavada daudzas stundas, un apkārtējo vidi, kurā auto pārvietojas. Rezultāts ir 21. gadsimta kravas auto, kurā galvenais vairs nav tikai krava, bet cilvēki, kas droši un ar minimālu kaitējumu apkārtējai videi to nogādā no viena punkta citā,” uzsver SIA “Domenikss” Kravas automobiļu tirdzniecības un mārketinga vadītājs Aivis Zapereckis.

Latvijā Mercedes-Benz Actros var pasūtināt Vācijas uzņēmuma Daimler AG ģenerālpārstāvja Latvijā SIA “Domenikss” auto salonā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ekonomika
Einars Repše kļuvis par “Baltic International Bank” padomes priekšsēdētāja Valērija Belokoņa padomnieku
3 stundas
TA
Tavs Auto TV
Ekonomika
Cik maksā nobraukt 100 km? “Tavs Auto TV” testē saspiestās dabasgāzes dzinēju
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijā janvārī mazāks jaunu vieglo auto reģistrācijas kritums par ES vidējo
5 stundas

Lasītākie raksti

LE
LETA
Latvijā
“Kauns par šādu valsti!” Bojāgājušā glābēja vecāki sašutuši par spriedumu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Saņemti jauni pierādījumi: Ģenerālprokuratūra prasa Dānijai izdot Misāni Latvijai
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Mārupē privātmājā nogalinātā advokāta Bērziņa lietā vairāki aizturētie
8 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Sigulda ir īpaša vieta – Ivo Feriāni sajūsmā par Latvijā pieredzēto
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Krievijas aģenti pēta transatlantiskos kabeļus
21 minūtes