Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

“Pārslimoju kovidu, pēc vakcinēšanās zaudēju samaņu un slimnīcā ārstējos ar tādiem pašiem “bēdu brāļiem”!” Vainīgs vīruss vai pote? 271

Māra Libeka, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

 

“Janvārī pārslimoju kovidu, bet pēc četriem mēnešiem ārsts man ieteica vakcinēties. Paklausīju un tiku sapotēts ar “Modernu”. Pirmajā un otrajā nedēļā pēc otrās potes devas jutos tīri labi, bet lūzums sākās trešajā nedēļā – bija sajūta, ka zūd spēks, kļuvu arvien vārgāks, līdz vienā dienā zaudēju samaņu un tiku aizvests uz Jēkabpils reģionālo slimnīcu.

AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 56
14 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
23 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Šodien tev nevienam nevajadzētu neko solīt! Horoskopi 24.jūlijam 4
15 stundas
Lasīt citas ziņas

Izmeklējot atklājās, ka man ir izmainīta asins aina, kaut gan iepriekš nekādu problēmu šajā ziņā nebija. Proti, parādījās leikocitoze, tāpēc slimnīcā man pārlēja asinis. Visu mūžu esmu cīnījies ar paaugstinātu asinsspiedienu (150/80), bet pēc potēšanās tas nekāpj augstāk par 110/70. Ārsti mana veselības stāvokļa pasliktināšanos nesaista ar vakcināciju, jo slimnīcas izrakstā tas nekur netiek pieminēts,” stāsta Ainārs (redakcijai uzvārds zināms).

Ja es šo cilvēku nepazītu, iespējams, viņa stāstu laistu gar ausīm – gan jau cilvēks pārspīlē. Taču Aināru pazīstu jau sen, sabiedrībā vērtēts kā godavīrs. Viņš nekādi nebija pārliecināms, ka viņa veselības stāvoklis pasliktinājies, iespējams, kādu citu iemeslu dēļ. Savu versiju viņš izklāstījis arī ārstei, bet apmierinošu skaidrojumu neesot saņēmis.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Gulēju vienā palātā ar tādiem pašiem bēdu brāļiem, kuri tāpat kā es pār­slimojuši kovidu, vakcinējušies un pēc tam radušās tādas veselības problēmas, ar kurām nevar tikt galā mājās, tāpēc jāārstējas stacionārā. Arī viņiem pēc vakcīnas otrās devas līdzās citiem sarežģījumiem bija parādījies neraksturīgi pazemināts asinsspiediens.

Skaidrs, ka ārsti to nesaistīs ar vakcīnas ietekmi, jo tad droši vien vajadzīgi kādi apjomīgāki pētījumi, taču man šķiet, ka ārstiem tomēr vajadzētu pamatīgāk izvērtēt, kuriem no kovidu pārslimojušajiem ar to vakcināciju tomēr jāpiebremzē, to atliekot uz vēlāku laiku, nevis jāpotē pēc trim mēnešiem no pārslimošanas. Bet varbūt tā nav nepieciešama vispār?” vaicā Ainārs.

"Gaiļezera" mediķi ārstē Covid-19 pacientus

Līdzīga situācija gadījusies arī man tuvam radiniekam, kurš Covid-19 pārslimoja pandēmijas sākumā. “Visu šo laiku jutos labi, un aprīlī ģimenes ārste mani uzaicināja sapotēties ar “Modernu”. Vēl jo vairāk tādēļ, ka man ir sirds mazspēja un asinsvadā ievietots stents.

Pēc pirmās vakcīnas devas sākās pastiprināta svīšana, nogurums, bet pēc otrās devas mēnesi bija iesnas, paaugstināta ķermeņa temperatūra (37,2 grādi), pievienojās nepatīkama sajūta kaklā un klepus. Otro vakcīnas devu saņēmu 14. maijā, bet daļa veselības problēmu, kas pēc tās sākās, joprojām nav beigušās. Piemēram, asinsspiediena apakšējais rādītājs regulāri ir paaugstināts, kaut gan pirms potēšanās tas bija normas robežās, arī pulss ir 80 un vairāk sitienu minūtē, kas agrāk nebija,” stāsta Zigis.

 

Slimnīca nesaista ar vakcīnu

Sazinājos ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu, kur ārstējās Ainārs, lai noskaidrotu, ko par kovidu pār­slimojušu cilvēku veselības stāvokļa pasliktināšanos pēc vakcinācijas domā ārsti. No slimnīcas sabiedrisko attiecību speciālistes Lāsmas Vindules saņēmu atbildi, ka slimnīcā neesot fiksēti gadījumi, kad veselības stāvokļa pasliktināšanos izraisītu kāda no vakcīnu pret Covid-19 otrajām devām.

“Daļai izslimošana (nevis vakcinēšanās) atstāj ilgstošākas sekas uz veselības stāvokli. Tādēļ neredzam iespēju plašāk komentēt šo jautājumu. Arī par konkrētiem pacientiem nevaram sniegt plašāku informāciju. Atgādinām, ka informācija par aizdomām uz blakusparādībām pēc vakcinēšanās ir jāsniedz Zāļu valsts aģentūrai (..),” atbildēja slimnīcas ārsti ar sabiedrisko attiecību speciālistes starpniecību.

Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis neslēpa, ka pirmo reizi dzirdot šādus dīvainus stāstus un tos nekādā gadījumā nesaistot ar vakcīnām. Bet kovidu pārslimojušiem cilvēkiem parasti pēc pirmās vakcīnas devas saņemšanas parādoties izteiktākas blakusparādības nekā pēc otrās vakcīnas devas, tāpēc daudzās valstīs viņus divreiz nevakcinējot. Viņiem jau pēc pirmās potes izveidojoties ļoti laba organisma aizsargreakcija. Taču tas nenozīmējot, ka otrā vakcīnas deva organismam kaitējot.

 

Problēma potēt tikai ar vienu devu

Imunizācijas valsts padomes vadītāja infektoloģe Dace Zavadska 7. jūnijā rīkotajā padomes sēdē pastāstīja, ka par gadījumiem, kad pacienti bijuši Covid-19 pozitīvi pirms vakcīnas saņemšanas, esot publicēti vairāki zinātniski raksti.

Tajos norādīts, ka pārslimojušam cilvēkam, saņemot pirmo vakcīnas devu, novērojams būtisks gan šūnu, gan humorālās imunitātes (imūnreakcija, kuru nodrošina B limfocītu sintezētās un organisma iekšējos šķidrumos cirkulējošās antivielas) pacēlums, bet, saņemot otro vakcīnas devu, tas vairs būtiski nepieaug. Tas liecinot, ka kovidu pārslimojušam cilvēkam jau pirmā vakcīnas deva darbojas līdzīgi kā balstvakcinācija nepārslimojušam cilvēkam.

Ārsti nevarēs uzreiz un pēc atsevišķiem gadījumiem pateikt, vai vakcīnai bijusi kāda ietekme uz kovidu pārslimojuša cilvēka organismu. Ja cilvēkam pēc vakcīnas saņemšanas pasliktinās veselības stāvoklis un ir izteiktas blaknes, ieteicams iesniegt savu ziņojumu Zāļu valsts aģentūrai.
Foto: Anda Krauze

Pieminētajā sēdē izskanēja arī jautājums, vai cilvēkiem, kuri vakcinējušies ar vienu devu, būs pieejams digitālais sertifikāts? Padomes vadītāja Zavadska atbildēja, ka šis jautājums esot jālemj Eiropas Komisijai.

Arī Veselības ministrija uzskata, – ja šobrīd kovidu pārslimojušo potēšana ar vienu vakcīnas devu tiktu iekļauta mūsu valsts digitālā sertifikāta sistēmā, cilvēkiem, kuri vēlēsies ceļot uz valstīm, kur jebkurā gadījumā tiek prasīta vakcinācija ar divām devām, būs problēma.

Tādēļ, kamēr šī pieeja par vienas vakcīnas devas lietošanu nav oficiāli atzīta visas ES teritorijā, Latvija izmanto to pieeju, kuru vakcīnu lietošanas instrukcijā ir atzinusi Eiropas Zāļu aģentūra, skaidroja VM komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders.

Bet kāpēc tos, kuri izslimojuši kovidu, nevarētu potēt ar “Janssen”, jo tad nav nepieciešamas divas devas? Infektologs Dumpis atbildēja, ka par šo vakcīnu esot vismazāk datu. Visvairāk datu šajā kontekstā esot par mRNS vakcīnām “Moderna” un “Pfizer/BioNTech”.

 

Jāraksta ziņojumi

P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas internists Kārlis Rācenis, kurš ārstējis daudzus kovida slimniekus, atgādina, ka neviens medikaments (un vakcīnas arī ir medikaments) nav simtprocentīgi drošs un neviens ārsts nespēj uzreiz pateikt, vai vakcīnai bijusi kāda ietekme uz kovidu pārslimojuša cilvēka organismu.

To iespējams izvērtēt tikai tad, kad cilvēks par savām veselības problēmām ziņo Zāļu valsts aģentūrai (ZVA) un tā savukārt Eiropas Zāļu aģentūrai (EZA), kurai, iespējams, var tikt nosūtīti līdzīgi ziņojumi no citām Eiropas valstīm. Tikai saliekot kopā visus šāda veida ziņojumus, tos analizējot, iespējams izdarīt secinājumus, ir vai nav kāda cēloņsakarība starp konkrētajām veselības problēmām un vakcīnu. Līdzīgi kā tas bija ar vakcīnas “Vaxzevria” (“Astra Zeneca” ražotās) sasaisti ar trombu veidošanos. EZA Drošuma komiteja, apkopojot un analizējot no valstīm saņemtos ziņojumus, secināja, ka neparasti trombu veidošanās gadījumi ir ļoti reti sastopama vakcīnas “Vaxzevria” blakne.

ZVA sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dita Okmane informēja, ka ikviens ziņojums par Covid-19 vakcīnu blakusparādībām tiekot rūpīgi izvērtēts multidisciplinārā ekspertu komisijā, kurā piesaista dažādus medicīnas un atbildīgo iestāžu ekspertus.

Vakcinācijas process lielākajās Latvijas pilsētās

“Ikvienu Latvijā saņemto ziņojumu ZVA ievada arī ES blakusparādību ziņojumu datubāzē “Eudravigilance”, kur visu ES dalībvalstu ziņojumi tiek padziļināti monitorēti, lietojot speciāli izstrādātu metodiku. Visus šajā datubāzē ievadītos ziņojumus vērtē katras ES dalībvalsts zāļu lietošanas drošuma uzraudzības speciālists, to vidū arī Latvijas eksperti,” skaidroja Okmane.

 

Nav datu par nevēlamu ietekmi

Šobrīd ZVA neesot datu, ka vakcinācija nevēlami ietekmētu pacientus, kas pārslimojuši Covid-19 infekciju. Vakcinācijas rokasgrāmatā, kurā iekļauta informācija, kas balstīta uz klīniskiem pētījumiem un vakcīnu pēcreģistrācijas pieredzi, norādīts, ka iepriekš izslimota Covid-19 slimība nav iemesls neveikt personas vakcināciju.

“Arvien klāt nākušie zinātniskie pierādījumi liecina, ka ar lielu varbūtību atkārtota inficēšanās ar SARS-CoV-2 ir maz ticama 90 dienu laikā pēc iepriekšējās inficēšanās. Tādējādi personas ar dokumentētu akūtu saslimšanu drīkst atlikt vakcināciju līdz pat šā perioda beigām, ja vien to vēlas. Bet tajā pašā laikā ir zinātniski akceptēts, ka pārslimojušais vakcinēties drīkst kaut tūlīt pēc Covid-19 pārslimošanas,” pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā infektoloģe un Rīgas Stradiņa universitātes Infektoloģijas katedras vadītāja profesore Ludmila Vīksna.

Raksta sākumā pieminētās personas ir nolēmušas iesniegt ZVA savu ziņojumu par veselības stāvokļa pasliktināšanos un izteiktajām blaknēm pēc otrās vakcīnas devas saņemšanas, taču viņiem neesot pārliecības, ka varētu oficiāli tikt atzīta vakcīnas ietekme uz veselības pro­blēmu saasināšanos.

 

Ziņojumi par vakcīnu blaknēm

* Līdz 13. jūnijam Zāļu valsts aģentūrā saņemti 1615 ziņojumi par blaknēm.

* Tajā skaitā saņemti 17 ziņojumi par letāliem gadījumiem, kas notikuši 2–17 dienu laikā pēc vakcinācijas. Viens letāls gadījums ziņots par personu vecuma grupā no 20 līdz 30 gadiem, divi – no 40 līdz 50 gadiem, trīs – no 60 līdz 69 gadiem, pieci – no 70 līdz 79 gadiem un seši – no 80 līdz 89 gadiem.

SAISTĪTIE RAKSTI

* 13 letālo gadījumu vērtēšana ir pabeigta, un, pēc šobrīd pieejamiem datiem, neviens no tiem netiek saistīts ar vakcināciju. Astoņos gadījumos nāve iestājusies vairāku nopietnu hronisku slimību dēļ, jo ziņots par insultu, cerebrālo infarktu un miokarda infarktu. Divos gadījumos nāve iestājusies Covid-19 izraisīta abpusēja plaušu karsoņa dēļ. Pārējos trijos gadījumos trūkusi būtiska informācija, jo radinieki atteikušies no autopsijas. Tā ir nepieciešama vienmēr, ja ziņotājs saista letālo gadījumu ar vakcināciju.

* Četros letālos gadījumos vērtēšana turpinās, jo ir pieprasīti autopsijas rezultāti un cita papildu informācija. Pēc tās saņemšanas ZVA veiks informācijas atkārtotu zinātnisku izvērtēšanu.

AVOTS: Zāļu valsts aģentūra

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 4
23 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Peonijas saknes, viršu ziedu tēja un lavanda! Tautas metodes, kā uzlabot miega kvalitāti 7
1 diena
LE
LETA
Veselam
BKUS pārstāve: Slimnīca patlaban piedzīvo nenormālu sasirgušu bērnu pieplūdumu 12
2 dienas
LE
LETA
Veselam
Pētījumā noskaidrots, cik cilvēku Latvijā ārstējas paši, vadoties no internetā atrodamās informācijas 14
2 dienas
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 56
14 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
23 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Šodien tev nevienam nevajadzētu neko solīt! Horoskopi 24.jūlijam 4
15 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
“Viņš pie varas būs tik ilgi, kamēr šņabis lēts!” Pierobežā neviens vairs nedzied slavas dziesmas ūsainajam diktatoram 44
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Petraviča: Pilnībā saprotu tos cilvēkus, kas izvēlas nevakcinēties 291
1 diena
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 4
23 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Aizpampušas acis, pietūkušas potītes… Kā tikt galā ar tūsku? 6
1 diena
LA
LA.LV
Stāsti
Laboratorisko izmeklējumu attīstības virziens – diagnosticēt slimību agrīnajā stadijā 1
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Kondicionieris – kā glābiņš var būt arī nedraugs… 2
Nedēļa
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc veldzei ir vērts izvēlēties kārdinošo arbūza šķēli 2
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc mūs traucē nemierīgie muskuļi…
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ var paaugstināties asinsspiediens? 1
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Avārijas kontracepcija – kad tas ir glābiņš un kad kaitējums 3
7. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
mazināt kukaiņu kodumu un apdegumu radītās raizes 1
6. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsdienīga privāta klīnika nodrošina pasaules līmeņa ķirurģiju 1
6. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 soļi, lai mazinātu pārāk augstu sliktā holesterīna līmeni 4
28. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Pirmsjāņu padomi līgotājiem jeb lai Jāņi bez paģirām! 9
22. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Atceries – ir jāpadzeras! 4
18. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Lai nāktu pie sava farmaceita…
15. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Palīgi, ko izvēlas sirds 1
14. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
efektīvi var ārstēt atvilni? 5
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kad tava sirds signalizē jeb 12 sirds signālu katalogs 6
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ar emocionālu uzrunu „Lai tava sirds skan veselīgi!” „Mēness aptieka” uzsāk sirds mēnesi farmaceitiskajā aprūpē 1
2. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kovidsomnija arī bērniem jeb kā pandēmija kaitē bērnu un pusaudžu miega kvalitātei 10
1. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Laimīgs un bez Laimas slimības 2
31. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Dažādas sāpes ķermenī un taktika pareizai rīcībai 1
27. maijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Farmaceite: Strādāju ar prātu un sirdi izvēlētu darbu 3
21. maijs, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Centrālā laboratorija” investē 1 miljonu eiro molekulārās bioloģijas iekārtās 2
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jūti sāpes vai smagumu kājās? Pārbaudi potītes brahiālo indeksu! 1
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jau atkal tās nejaukās tulznas un tulzniņas! Pēdu kopšanas ABC jaunas vasaras sezonai 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trokšņa audio austiņās var būt par daudz! 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu? 2
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
„Veselības centru apvienība” vakcinē Rīgas Stradiņa universitātē
7. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
tikt galā ar alerģisko konjunktivītu
7. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Pelargoniju ziedi – prieks acīm, saknes – veselībai
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Ķīnā miris pirmais cilvēks, kas bija inficējies ar pērtiķu vīrusu 37
3 dienas
AL
Anda Līce
Ziņas
Anda Līce: Tagad par ikviena cilvēka nāves cēloni var pasludināt vakcīnu 147
4 dienas
ML
Māra Libeka
Ziņas
Mediķu konsilijs vērtēs pacientus, kurus nedrīkst vakcinēt pret Covid-19 54
5 dienas
RR
Rebeka Rogale
Praktiski
Dārzs sportam un veselībai. Kā pašam ierīkot savu baskāju taku, trenažieri un āra dušu 2
6 dienas
EK
Elīna Kondrāte
Veselam
Daudzi cilvēki dzer ūdeni no krāna. Vai tas nav kaitīgi veselībai? 27
6 dienas
ML
Māra Libeka
Stāsti
“Austrālijā nav vakcīnu leiputrijas, kā tas ir Latvijā!” Saruna ar PBLA vadītāju Kristīni Saulīti 121
Nedēļa
LA
Latvijas Avīze
Ziņas
“Mūs cenšas sanaidot! Saeimas deputāti augstprātīgi dzen cauri likumus, izplatot maldus un naidu!” Varakļānu novada iedzīvotāju atklāta vēstule latgaliešiem 11
1 stunda
KL
Kristīne Liepiņa
Ziņas
Latvijā precējies šobrīd katrs otrais vīrietis. Vai pandēmija mudināja mīt gredzenus?
2 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
“Jāķer prieks, un viss būs kārtībā!” Māris Štrombergs novēl olimpiešiem un stāsta, kā Latvijā bauda harmonisku ģimenes dzīvi 4
2 stundas
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 56
14 stundas
GN
Gints Narogs
Ziņas
“Noskaņojums mums ir ļoti profesionāls!” Volejbolistes Graudiņa un Kravčenoka par savām pirmajām olimpiskajām spēlēm 1
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. “Kā uzkāpšana uz septītā mākoņa!” Ostapenko un Čavars dalās emocijās 7
11 stundas
ME
Medības
Ziņas
VIDEO. “Sajūta nepatīkama, ka vilks praktiski staigā gar māju!” Sandis par pārsteigumu Talsu pusē 25
13 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. VIDEO. Protestu gaisotnē Tokijā atklāj XXXII vasaras olimpiskās spēles 18
16 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Titavs: “Nav cerību, ka tiksim pie vēl vienas Vairas Vīķes-Freibergas!” 89
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Ārsti – slepkavas!” Alūksnē pret vakcināciju izplata dezinformācijas skrejlapas; policija ierosina lietu 145
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Jāsaprot, ka būt neatkarīgai valstij nav bezmaksas pasākums!” Kariņš par to, vai valsts sektorā tiks celtas algas 216
1 diena
JL
Juris Lorencs
Ziņas
Ceturto atmodu gaidot: par kolektīvo intelektuālo degradāciju un jaunu vēlēšanu sistēmu, kas varētu mūs izglābt 85
1 diena
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Vārmes evaņģēliski luteriskās baznīcas pagrabos un zem grīdas atrasti 16 līķu kauli 10
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Petraviča: Pilnībā saprotu tos cilvēkus, kas izvēlas nevakcinēties 291
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO: “Tie var būt bīstami jūrā esošajiem!” Baltijas jūrā pamanīti vairāk nekā 20 ūdensstabi 8
1 diena
IT
Iveta Tomsone
Laukos
“Kur mūsu nauda?” Gaļas liellopu audzētāji ziņo par iespējamu krāpšanu organizētā grupā 42
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene varētu atcelt Harija un Meganas ielūgumus uz platīna jubilejas svinībām. Kas šoreiz sadusmojis Bekingemas pili? 28
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Latvijas džudo cīkstonis Jevgeņijs Borodavko Covid-19 dēļ nevarēs startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs
10:05
LA
Latvijas Avīze
Ziņas
“Mūs cenšas sanaidot! Saeimas deputāti augstprātīgi dzen cauri likumus, izplatot maldus un naidu!” Varakļānu novada iedzīvotāju atklāta vēstule latgaliešiem 11
08:30
KL
Kristīne Liepiņa
Ziņas
Latvijā precējies šobrīd katrs otrais vīrietis. Vai pandēmija mudināja mīt gredzenus?
08:00