Reinis Pozņaks: “Es saviem bērniem dodu telefonu, lai iegūtu sev laiku” 1

Ikviens vecāks mūsdienās saskaras ar šī gadsimta tendenci, ko var dēvēt arī par problēmu, – bērnu atkarību no dažādām tehnoloģijām. Daži cenšas bērnus maksimāli atturēt no ierīču izmantošanas, bet citi uzskata, ka tas ir veids, kā izglītoties.

Reklāma
Reklāma
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Veselam
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 8
Vai esi pārliecināts, ka tavā noīrētajā miteklītī nav slēptās kameras? Lūk, kā pārbaudīt!
Lasīt citas ziņas

TV24 raidījumā “Preses klubs” savā pieredzē par šo tēmu dalījies arī Reinis Pozņaks, “Tviterkonvoja” aizsācējs, trīs bērnu tēvs.

“Es esmu tas vecāks, kas dod telefonu, lai iegūtu laiku,” viņš atzīst.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr R.Pozņaks arī piekrīt, ka tas ir milzīgs ļaunums, ja vien netiek dozēts un pārspīlēts. Vienlaikus arī no telefona un ierīcēm daudz ko var arī iemācīties.

“Viņi visi tā ir iemācījušies valodu. Līdzīgi, kā es neatceros, kā iemācījos krievu valodu, tā viņi neatceras, ka būtu mācījušies angļu valodu – visi runā perfekti,” uzskata R.Pozņaks.

Svarīgs jautājums gan esot par laiku un saturu. Ir jāseko līdzi, lai būtu dzīve arī ārpus telefona ekrāna. Ja tādas nav, tad ir par traku.

Bet esot arī aizliegtā augļa faktors – jo vairāk mēģini pret kaut ko cīnīties, jo interesantāks tas bērnam šķiet un grūtāk ir no tā atteikties.

“Ja ārkārtīgi limitē, viņš trīc un dreb, kā pie tā ātrāk tikt, jo mazāk pret to cīnies, jo mazāk ir problēmu nomest telefonu malā,” savā pieredzē dalās 3 bērnu tēvs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.